Strona główna > Świat > Belgijska policja spałowała członków organizacji anty-imigranckich

Belgijska policja spałowała członków organizacji anty-imigranckich

Komentarz: Oficjalne statystyki co do liczby muzułmanów w Zachodniej Europie są oczywiście zakłamane, dla przykładu Francuzi mówią o 20+ mln muzułmanów we Francji, a oficjalne statystyki rządowe podają liczbę 4.7 mln. W Belgii wg oficjalnych statystyk żyje do 900 000 muzułmanów. Władze tego kraju ponadto zobowiązały się przyjąć 100 000 tzw. „uchodźców” (z czego 85% wg szacunków ONZ to armia samców alfa w wieku 20+ i 30+ lat). Czyli obecnie i wg oficjalnych statystyk mówimy o sumie miliona muzułmanów na terenie Belgii. Dodatkowo uwzględnić należy wiek muzułmanów, u których w przeciwieństwie do podstarzałych Europejczyków dominują pokolenia z wiekiem 20+ i 30+ (i jest to wzrastająca tendencja która w przeciągu 20 lat ulegnie spotęgowaniu – przy jednoczesnym zestarzeniu się Europejczyków). A teraz ciekawostka, w armii lądowej Belgii służy 33 tys. żołnierzy. Nie liczymy służb porządkowych jak policja, bo ta w razie ulicznych walk zostanie wybita i rozbrojona w przeciągu 24 h. Czy tak niewielka liczba żołnierzy (zakładając że armia jest jednorodna etnicznie i żaden jej procent nie skieruje karabinów w przeciwną stronę) jest w stanie odbić kraj w warunkach walki miejskiej (bomby pułapki w koszach na śmieci, koktajle Mołotowa z każdego okna i strzał z karabinu gdzie nikt się tego nie spodziewał itp.)? We Francji sytuacja jest jeszcze gorsza, gdzie procent muzułmanów w stosunku do wojska nawet wg oficjalnych statystyk jest wyższy (a w rzeczywistości jest to 115 tyś sił lądowych wobec 20+ mln muzułmanów w walce miejskiej czyli przeciwko partyzantce). W Niemczech wg oficjalnych statystyk do 2020 r. ma być 20 mln muzułmanów. Stan sił lądowych niemieckiej armii wynosi obecnie 60+ tys. żołnierzy pod bronią. Wnioski: Zachód zostanie zislamizowany albo pokojowo, demograficznie, albo co bardziej prawdopodobne i dzieje się już na naszych oczach obecnie, dojdzie do nieopisanej rzezi na tle etnicznym, czemu sprzyjają zamachy bombowe i wraz z nimi nieunikniony upadek obnażonych, słabych liberalnych rządów. Poza tym wygodne, rozbrojone, zmiękczone i wytresowane poprawnością polityczną społeczeństwa Zachodu mają niskie morale, w przeciwieństwie do mieszkańców islamskich gett, gdzie panuje wysoka przestępczość, prawo dżungli i pogarda wobec świata gospodarzy. Reasumując, duże i syte stado owiec nie ma szans z głodnymi wilkami.

Także niech Ci policjanci którzy w imieniu zdrajców pałują dziś własny naród, który ich utrzymuje i którego przysięgali bronić, lepiej się zastanowią jaki los czeka ich żony, córki i siostry gdy to wszystko padnie z hukiem.

**********************

Belgijskie ZOMO użyło armatek wodnych i spałowało w dzień Wielkiej Nocy członków organizacji anty-imigranckich, którzy manifestowali na Placu Giełdy w Brukseli przeciwko zamachom terrorystycznym dżihadystów.

a

Początkowo w niedzielne popołudnie w Brukseli miała się odbyć manifestacja „Nie dla strachu” jednak organizatorzy zrezygnowali z powodu strachu i za zaleceniem władz. Na miejscu pojawiły się osoby, które zaczęły wznosić antyimigranckie i antyislamskie hasła. Jak określiły ich belgijskie media, byli to „bojówkarze i chuligani”.

Jak podał portal MailOnline do zamieszek doszło kiedy członkowie ugrupowań prawicowych starli się ze zwolennikami tolerancji i asymilacji imigrantów. Początkowo wymieniano hasła i obelgi, ale wkrótce doszło do bójek.

Nie wykluczone, że burdy zostały sprowokowane, bowiem prawicowych demonstrantów zaatakowali pałkami policjanci w cywilu. W ślad za nimi wkroczyły do akcji oddziały specjalne oraz armatki wodne. Telewizja RTBF podała, że na plac przybyło około 1000 jak to określiła „chuliganów”.

a

Premier Belgii Charles Michel „ostro potępił” przeciwników imigracji, którzy skandowali hasła oskarżające rząd o współpracę z Państwem Islamskim. Również burmistrz Brukseli Yvan Mayeur skrytykował „tuszczę łajdaków”, którzy – jego zdaniem – przyjechali z innych miast, głównie z Antwerpii.

Źródło: http://ndie.pl/belgijska-policja-spalowala-czlonkow-organizacji-anty-imigranckich/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.