Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Bękart żydowski na tronie Anglii? część I

Bękart żydowski na tronie Anglii? część I

Bękart żydowski założy oficjalną „królewską” linię żydowską? To nie żart, wystarczy rzucić okiem do Protokołów. Czy ten scenariusz odgrywa się na naszych oczach z chwilą narodzin dziecka Kate Middelton i Williama. Na to pytanie spróbuje udzielić odpowiedzi ten artykuł oraz jego kontynuacja.

W ostatnim liście do The Times of London, korespondent sądowy BBC, Michael Cole, który sam jest żydem, wyjawił rewelacje twierdząc, że księżna Cambridge ma zidentyfikowane żydowskie korzenie. Mr Cole zakończył swój list: „Duchess of Cambridge jest żydówką ze strony matki, a więc jej dziecko będzie żydem„.

3 Sir David Manning
Manning, część Kosher Nostra

Mentorem Williama i Kate jest niejaki Sir David Manning. Manning był w Nowym Jorku w dniu 9/11 i obserwował upadek Twin Towers. Manning, który jest żydem, był doradcą Tony Blaira ds. bezpieczeństwa. W 2008 roku został dyrektorem Lockheed Martin i znalazł się w radzie nadzorczej Hakluyt & Company, firmy zajmującej się wywiadem częściowo obsadzonej przez byłych oficerów MI6.

http://aangirfan.blogspot.com/2010/01/prince-williams-jewish-mentor-who-has.html

http://aangirfan.blogspot.com/2008/11/one-of-secret-rulers-of-world-sir-david.html

Dziecko Kate Middleton urodzi się w żydowskim skrzydle szpitala

Skrzydło szpitala zostało nazwane na cześć Franka Charlesa Lindo. Według Jewish Daily Forward, Lindo był bogatym żydem, jego matka Adeline pochodziła z rodziny Heilbut, a ze strony ojca Charles wywodził się z jednej z najbardziej znanych londyńskich rodzin sefardyjskich. (Kate to sefardyjska żydówka). Skrzydło zbudowano dla obecnie wymarłego gatunku „ubogich, cierpiących żydów”. To tu również urodził się książę William w 1982 roku.

To, co się tu teraz dzieje to nic innego tylko podstawy utworzenia przyszłej monarchii żydowskiej w Wielkiej Brytanii. Zaprojektował to dom Rothschildów, jakiego fortunę rodzinną specjaliści z amerykańskiej firmy telewizyjnej oszacowali na 500 bilionów dolarów, a posiadane przez nich stosunki i marionetki na Wall Street i w City of London są odpowiedzialne za wytworzony z premedytacją międzynarodowy kryzys finansowy, permanentną recesję na Zachodzie, jakie mają na celu stworzenie jednego systemu waluty światowej, jednego banku światowego i New World Order.

Ktoś z kręgów wtajemniczonych skomentował: „Niepewna rodzina królewskich imigrantów, która nigdy nie czuła się swobodnie w otoczeniu Brytyjczyków, za to zawsze bardziej bezpiecznie wśród imigrantów i wyrzutków oraz sojusz z najbogatszymi i najbardziej wpływowymi rodzinami żydowskimi na świecie, wiedzie do czegoś, co ochrzczone zostało nazwą „żydowski World Order”. Oni również dążą do podniesienia swego statusu, co jest postrzegane przez Królową i księcia Edynburga jako najlepszy gwarant przyszłości i bezpieczeństwa ich rodziny. W skrócie, pewnego dnia zobaczymy żydowską rodzinę królewską„.

GoldsmithKate
żydówka Kate Middleton wraz z matką żydówką

Wiele osób nadal nie może zrozumieć, jak Kate Middleton z „plebsu” wyszła za księcia Williama. Ale ukryta tuż obok nas jest prawda, jaką maskują kontrolowane przez żydów główne media. Kate Middleton jest żydówką po linii matczynej i wywodzi się z klasy średniej sefardyjskich żydów (prawdziwych potomków żydowskich, a nie jak w przypadku przechrztów aszkenazyjskich). Jej rodzina trafiła do Anglii z kontynentu w 1656 roku przy pomocy masona Olivera Cromwella, który w zamian za umożliwienie żydom powrotu do Anglii otrzymał finanse od żydowskich bankierów z Amsterdamu na sformowanie jednej z najlepszych armii w Europie do obalenia Króla Anglii.

Matka Kate nosiła nazwisko panieńskie Goldsmith. Jej matką była żydówka Dorothy Goldsmith nee Harrison, która też miała matkę żydówkę, i tak dalej schodząc w dół po drabinie linii matczynej. Dlatego Carol Goldsmith, praktykująca, czy też nie, jest żydówką, (ortodoksyjne szkoły żydowskie przyjmują do siebie praktykujących muzułmanów czy uczniów Chrześcijan, jeżeli ich matka jest żydówką, ponieważ są żydami wg prawa judaistycznego, ale jeśli dziecko praktykuje jako żyd z żydowskiego ojca oraz matki nie-żydówki, wówczas nie będzie dla niego miejsca w szkole).

Zatem wg prawa żydowskiego, jeśli matka jest żydówką, wówczas dzieci są żydami, dlatego dzieci księcia Williama będą prawnie żydami…. zwłaszcza, że sam William, zgodnie z relacją powiernika i biografa Diany księżnej Walii, Tiny Brown (Lady Evans), redaktora naczelnego The Daily Beast i Newsweeka, jest na mocy prawa judaistycznego także żydem!

Matką Kate jest Carol Middleton, córka Ronalda Goldsmitha i Dorothy Harrison (oboje żydzi). Trudno jest określić, czy jej ojciec Michael Middleton jest żydem, czy nie. Nie byłoby to zresztą niczym niezwykłym w rodzinie z tradycją nie zawierania małżeństw z nie-żydami, tradycją, jaką sama Kate rygorystycznie przestrzega, ale nawet gdyby nie był żydem, to i tak nie ma to znaczenia, bowiem żydowskość jest przekazywana wyłącznie za pośrednictwem linii matczynej. Jednakże, zgodnie z drzewem genealogicznym rodziców Kate wydaje się, że związek z ojcem Kate, żydem czy nie, który jest powiązany zarówno z rodziną królewską i rodziną Kate, może prowadzić do wniosku, że jest tam odpowiednia mieszanka krwi, gdyż rodzinka królewska oraz rodziny Rothschildów i Goldsmithów uprawiały selektywną hodowlę na długo przed Darwinem.

 article-1331059-0c19a403000005dc-931_306x515

FOTO: żydowska babcia Kate Middleton, Dorothy Goldsmith nee Harrison i żydowski pradziadek Thomas Harrison, którego żoną była żydówka Elizabeth Temple, oboje uczestniczyli w ślubie matki Carol z żydem Ronaldem Goldsmith w sierpniu 1953 roku. Przodkowie Elizabeth Temple byli z rodziny żydowskiej Myers, tradycyjnych angielskich żydów w XIX wieku (według Daily Mail).

Biorąc pod uwagę zakres spisku zafałszowania życiorysów przez całkowicie kontrolowane przez żydów media, czy może dziwić fakt, że Kate i William są już spokrewnieni? To ukazują ich drzewa genealogiczne:

 article-1330370-0c1ad3ab000005dc-359_634x626

Zgodnie z prawem żydowskim, jeżeli William i Kate będą mieć dzieci, to ich dzieci będą żydami.

Księżna Diana była żydówką, ponieważ jej matka była żydówką i DLATEGO książęta William i Harry są żydami.

GoldsmithMom
Diana z matką

Jedno ze źródeł w tej sprawie informuje, że matka księżnej Diany, Frances Shand Kydd, była żydówką – urodziła się jako Frances Ruth Burke Roche. Oficjalnie, Diana była córką Earla Spencera i Frances Shand Kydd, lecz źródła twierdzą, że to żyd James Goldsmith miał z Frances długotrwały romans w czasie, gdy Diana została poczęta.

 GoldsmithBen

Nikt nie zakwestionował, że romans ten miał miejsce „w czasie, gdy Frances była bardzo nieszczęśliwa ze swego małżeństwa z Earlem Spencerem, który dużo pił i źle ją traktował”. Rozwiodła się z nim, a potem znów się zeszli w 1969 r. Diana jest bardzo podobna do Jamesa Goldsmitha.

http://www.helpfreetheearth.com/news305_wedding.html

Jest uderzające podobieństwo między księżną Dianą i trójką dzieci Goldsmitha, Zakiem, Benem i Jemimą Goldsmith.

 GoldsmithdiZac

GoldsmithJem

Jeśli Diana miał matkę żydówkę (Frances Ruth Burke Roche) i żydowskiego ojca (Sir James Goldsmith), zatem William miałby żydowskie korzenie.

goldsmith
Goldsmith i córki

Ojciec sir Jamesa Goldsmitha, Frank zmienił nazwisko z niemieckiego Goldschmidt.

Goldschmidtowie byli rywalami Rothschildów, byli zamożną, pochodzącą z Frankfurtu, żydowską rodziną.

Pradziadek Jamesa to Benedict Hayum Salomon Goldschmidt, bankier.

Dziadek Jamesa to Adolphe Benedict Goldschmidt (1838–1918), multimilioner, który przybył do Londynu w 1895 r.

SH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.