Strona główna > NWO > Będą zabijać…Szef MSW Ukrainy ostrzega

Będą zabijać…Szef MSW Ukrainy ostrzega

a0,22Będą zabijać…Szef MSW Ukrainy ostrzega, że nie uda się „pokojowe rozwiązanie konfliktu”. Mówi się o tym w oficjalnym orędziu ministra spraw wewnętrznych Ukrainy, Witalija Zacharczienko, z dnia 25 stycznia 2014 roku na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych (MWD):

„Szanowni obywatele i przedstawiciele innych państw! Wydarzenia ostatnich dni w stolicy Ukrainy pokazały, że nasze próby pokojowego rozwiązania konfliktu i nie uciekania się do rozwiązań siłowych, pozostają daremne”-stwierdził minister. Zacharczienko jest przekonany, że rozejm został zerwany przez demonstrantów: „Nasze wezwania nie zostały wysłuchane, porozumienia o rozejmie są naruszane. W stronę milicji, która nie ucieka się do stosowania siły bo przecież trwają negocjacje władzy i opozycji, ponownie poleciał bruk i „koktajle Mołotowa”, podpalono dom mieszkalny”. Służba bezpieczeństwa uważa, że opozycja nie kontroluje demonstrantów. Minister spraw wewnętrznych otwarcie nazywa opozycję ekstremistami.

„Negocjacje milicji z liderami demonstrantów i opozycyjnymi deputowanymi, które trwały w nocy, nie przyniosły rezultatu. Oni już nie mają wpływu na radykalne ugrupowania, które kontrolują zajęte budynki i organizują akcje z zastosowaniem przemocy. Według informacji operacyjnych uzyskanych przez organy sił bezpieczeństwa, w Domu Związków Zawodowych i KGGA gromadzona jest broń palna. Na te wydarzenia, które mają już wysoki stopień działań ekstremistycznych, społeczność międzynarodowa nie powinna przymykać oczu. Przywódcy opozycyjni nie dystansują się od sił radykalnych ale już nie są w stanie ich kontrolować i zagrażają bezpieczeństwu obywateli Ukrainy”.

Za: http://3rm.info/42988-glava-mvd-ukrainy-predupredil-chto-budut-ubivat-mirno-razreshit-konflikt-ne-udastsya.html

Data publikacji: 25.01.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.