Strona główna > Bez kategorii > BARDZO WAŻNY APEL W BARDZO WAŻNEJ SPRAWIE

BARDZO WAŻNY APEL W BARDZO WAŻNEJ SPRAWIE

pan Appelbaum i pani Sikorska czy może odwrotnie? Nie ma różnicy

Ministerstwo Spraw Zagranicznych promuje w swych placówkach dyplomatycznych antypolską książkę „Piekło wyborów” („Inferno of Choices”). Wczoraj na blogu ukazał się artykuł piętnujący tę publikację Oficyny Rytm, notabene własność zasłużonego majora SB. (link: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/08/08/szabrownik-opowie-o-polsce-2/)

Zdaniem książki, mówiąc w skrócie, II Wojna Światowa w Polsce polegała na tym, że antysemici i szmalcownicy (oczywiście rodowici Polacy) szabrowali żydowskie majątki. Taka zewnętrzna żydo-propaganda jest częścią planu przygotowującego wykonanie „restytucji mienia żydowskiego”. Żydowska przybudówka w Polsce o nazwie rząd, krok po kroku zamierza odebrać również TOBIE TWOJĄ WŁASNOŚĆ, aby „zrekompensować” żydowskie roszczenia. Ta książka to element tego planu.  Na taki wizerunek Polaka pracuje cały ten zespół zorganizowanej przestępczości z  premierem na czele oraz ministrem, któremu „jedynie słuszne teksty” pisze małżonka – promotor „żydowskiej demokracji”. A w tym „dziele” jesteś Polaku nazwany potomkiem polskich szabrowników i antysemitów, po prostu zwykłym złodziejem.

Dobitnie wyraził to żydowski sprzedawczyk AK-owców podczas wojny, żyd Bartoszewski (ps. „profesor”): „Jeśli ktoś się bał, to nie Niemców. Gdy niemiecki oficer zobaczył mnie na ulicy i nie miał rozkazu aresztowania, nie musiałem się go obawiać. Ale gdy sąsiad Polak zauważył, że kupiłem więcej chleba niż normalnie, wtedy musiałem się bać…”

Rzecznik MSZ, Bosacki Marcin, już po zakończeniu II WŚ, ale w trakcie trwania Wojny z Polską i Polakami, wyraził takie oto mniemanie, że dzieło to „wzbogaca wiedzę cudzoziemców o Polsce”.

Wczoraj czytelnik bloga K.A rzucił pomysł przejęcia inicjatywy w nasze Polskie ręce. Zaproponował, abyśmy zaczęli bombardować strony internetowe paszkwilantów swoimi wypowiedziami w sprawie tej haniebnej publikacji. Jeżeli teraz nie powiemy NIE tej żydowskiej szumowinie, to tylko czekać aż opanowany przez żydów MSZ w Polsce, zacznie tworzyć „dzieła” nazywające nas Polaków np. POLSKIM GÓW…M.

Wysłanie swojego zdania na ten temat zajmie Tobie czytelniku zaledwie parę chwil, ale ważne, aby się wypowiedzieć, abyśmy mówili jednym głosem w ważnych dla nas Polaków sprawach, inaczej o naszych sprawach będą mówić inni.

Poniżej przykładowy tekst dla tych, którzy nie mają czasu na tworzenie własnego listu:

„Wyrażam kategoryczny sprzeciw wobec zaangażowania Ministerstwa Spraw Zagranicznych w promocję publikacji pt. “Piekielne wybory”, z uwagi na antypolski charakter tej książki. Marginalne przypadki zostały wyeksponowane jako typowe zachowanie Polaków, co nie sprzyja budowaniu pozytywnego wizerunku Polski. Żądam natychmiastowego zaprzestania propagowania tej nierzetelnej publikacji przez Ministerstwo”.

Adresy odbiorców tej korespondencji (gdzie wysyłać):

[email protected]

[email protected]

Jednocześnie prosimy wszystkich czytelników naszego bloga o poinformowanie innych internautów na innych stronach, blogach, portalach, itp. o naszej akcji, nieważne czy to strony do gier, portale randkowe, czy blogi działkowiczów, wszyscy powinniśmy się zmobilizować w akcji zwalczania objawów antypolonizmu. Ostatecznie wygrać z tą bandą mogą tylko Ci, którzy będą walczyć, bez walki wygrać nie można. Strach lub tumiwisizm nie jest żadną wymówką, ponieważ biorąc udział w tej akcji, robisz to dla własnego dobra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.