Strona główna > NWO > Apokalipsa > Barack Obama ubrany w strój kapłana szatana

Barack Obama ubrany w strój kapłana szatana

Zdjęcie Obamy ubranego jakby maskę szatana. Barack Obama, wg poszukujących prawdy i badaczy okultyzmu , jest częścią Illuminati i bierze udział w rytuałach satanistycznych.

Szokujący obraz byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Barack Obama ubrany w strój szatana teraz stał się wirusowym zdjęciem  w internecie. Obraz pierwotnie załadowany na instagramie przez Annemarie Hope, artystę znanego z zilustrowania kościołów szatańskich w swoim profilu.

Zdjęcie pojawiło się z tytułem “klasa i łaska, jesteś moim ulubionym”, i wkrótce stał się popularny w przestrzeni online. Jednak hope wkrótce usunęła zdjęcie z nieznanych powodów.

Gdy obraz został usunięty, został usunięty  odpowiedział “na ten zarzut: zbytnia nienawiść i brak wsparcia”.

Rozumiem człowieka, gdyż sam miałem tak wiele razy. Umieszczałem wielce kontrowersyjne i demaskujące teksty, ale fala hejtu była większa niż fala wsparcia.

Po tym, jak obraz stał się wirus, zaczęto badać prawdziwość obrazu. Jednak nawet po zastosowaniu kilku filtrów do obrazu w celu sprawdzenia ich autentyczności, Ci sceptyczni nie mogli znaleźć anomalii.

Film o tajemniczym stroju Baracka Obamy został następnie udostępniony na youtube przez kanał teorii spisku ” Ufomania Film, który dostał się na youtube wczoraj zgromadził ponad 5.400 odsłon.

Barack Obama jest jej członkiem. Zwolennicy teorii spiskowych zaczęli twierdzić, że świat jest potajemnie kontrolowany przez satanistów. Zgodnie z tymi teoriami najważniejsi ludzie na świecie uczestniczą w tajemniczych rytuałach  satanistycznych.

” oszukał wszystkich! Zwłaszcza czarna rasa. To on przemówił do dzieci ze szkoły. ” skomentował mikesline, użytkownika Youtube.

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że Obama nie chce się tak ubierać do konkursu na kostiumy na Halloween. Wszyscy są lojalni wobec Obamy, to Arthur Davis, prawnik i polityk, który jest członkiem Partii Demokratycznej Stanów Zjednoczonych. Przedstawiciel Siódmego okręgu wyborczy w alabamie w latach 2003-2011.

Szatan zaoferował podczas kuszenia Jezusowi wszystkie królestwa świata. Inni z tego skorzystali jak widać…

Za: http://detektywprawdy.pl/2018/06/28/barack-obama-ubrany-w-stroj-kaplana-szatana/

Data publikacji: 28.06.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *