Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447?

Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447?

Ulotka do pobrania, wydrukowania i masowego rozdawania na ulicach polskich miast: Bank J P Morgan likwidatorem państwa Polskiego na podstawie ustawy 447

Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447?

Szanowni Państwo,  Jesteśmy w punkcie krytycznym, po przekroczeniu którego nie będzie już odwrotu!

W tym roku 2019 ważą się losy Narodu Polskiego i naszej dalszej państwowości. Globaliści z londyńskiego City sterujący Światem, posuwają się naprzód niczym walec zgniatając ostatnie odruchy obronne państw narodowych przed definitywnym ich przejęciem i zainstalowaniem wszędzie totalitarnych rządów Nowego Porządku Świata!  Polska jest w tej chwili na celowniku. Atak został rozpoczęty. Dzień po dniu, ustawa po ustawie, tajna umowa po tajnej umowie, tracimy naszą państwowość i niepodległość. Stajemy się niewolnikami.

Nie na darmo do Polski sprowadzony został Bank J.P. Morgan który najprawdopodobniej może być  LIKWIDATOREM państwa Polskiego i przejmującym naszą narodową własność (złoża i to co nam pozostało) na poczet zadośćuczynienia uroszczeniom żydowskim na podstawie ustawy 447. Oni mają to już przetestowane na państwie niemieckim i z pewnością plan ten ulepszyli.

Po pierwszej wojnie światowej, w roku 1924 sojusznicy nominowali komitet międzynarodowych bankierów dowodzonych przez Charles’a G. Dawes’a wraz z agentem J.P. Morgana – Owen’em Young’iem, w celu przygotowania planu gwarantującego regularne spłaty reparacji wojennych od Niemiec. „Plan Dawes’a” był przede wszystkim planem Morgana. Plan zakladał udzielenie Niemcom 800 milionów dolarów w pożyczkah zagranicznych, aby w ten sposób Niemcy mogły „odbudować” swoją gospodarkę. W 1929 roku dowodzenie planem przejął Owen Young, który go zaostrzył. Została zmieniona nazwa na „Plan Younga” i w praktyce opracowana została strategia jak  przejąć całą własność Niemiec, używając jej jako gwarancji dla udzielonych przez amerykańkich bankierów pożyczek.  Prawdopodobnie to między innymi ten zamach na własność Niemiec spowodował dojście Hitlera do władzy i wybuch II-giej Wojny Światowej. Fritz Thyssen, jeden z najpotężniejszych przemysłowców niemieckich powiedział: „Skierowałem się w kierunku partii socjalistyczno-narodowej kiedy spostrzegłem się że trzeba było niezwłocznie stawić czoła planowi Young’a,  jeśli chcieliśmy ratować Niemcy przed totalnym upadkiem.”

Osobiście jestem przekonana że w związku z ustawą 447 taka strategia dla Polski istnieje i zostanie ona zrealizowana jeśli nic w tej kwestii nie zrobimy!

Polacy powinni zadać sobie pytanie: Czy chcemy państwa narodowego i społecznie solidarnego zarządzanego w naszym interesie z Warszawy czy chcemy być bezpaństwowcami zarządzanymi przez globalistów z londyńskiego City w ich interesie i na niekorzyść Polaków?

Obecne rządy w Warszawie zarządzają Polską w interesie globalistów z City. Polacy mają teraz ostatni moment aby podjąć walkę o swoją państwowość, o wolność i o dalszy godny byt dla przyszłych pokoleń Polaków. Trzeba dążyć do tego aby rządy „warszawskie” zdecydowały się działać w interesie Polaków i w interesie utrzymania naszego państwa Polskiego. Jeśli obecne rządy „warszawskie” w krótkim czasie nie zdecydują się na działanie w interesie Polski i Polaków, to wtedy powinniśmy utworzyć nowy rząd i przejąć władzę bezpośrednio na podstawie art. 4 Konstytucji. Sterowanie państwem polskim musi przejść z rąk Rotszylda (City) do rąk prawowitego rządu polskiego. To czy tak się stanie zależy od aktywności każdego Polaka i wspólnych działań WSZYSTKICH grup społecznych. Należy domagać się od rządu ujawnienia WSZYSTKICH tajnych umów zawartych za plecami Narodu Polskiego, dzięki którym nas gnębią.

Trzeba przede wszystkim uświadamiać naszych obywateli w jakiej sytuacji się znajdujemy. Można to robić na internecie, wysyłając smsy, drukując artykuły z internetu i rozdając je na ulicach. To może robić każdy! Potrzebna akcja masowa!

Trzeba dążyć do Porozumienia Narodowego wszystkich grup społecznych a następnie porozumienie to powinno zlecić najlepszym pro polsko myślącym ekspertom opracowanie koncepcji państwa sprawiedliwego, z ludzkim ustrojem gospodarczym, gdzie sieci producenckie i konsumenckie będą ze sobą tak powiązane że jeden zawód nie będzie uciskał drugiego. Musimy stworzyć społeczny Parlament Chleba Powszedniego składający się ze wszystkich grup społecznych.  Zainteresowanych inicjatywą proszę pisać: [email protected] oraz [email protected]

Jeśli nadal będziemy się tylko przyglądać BIERNIE temu co się wokół nas dzieje, nie stawiając MOCNEGO i ZORGANIZOWANEGO oporu, jeśli TERAZ nie podejmemy wyzwania i nic nie zrobimy to upadek Polski i niewolnictwo naszych przyszłych pokoleń mamy zapewnione.

Teresa Garland

Kraków, dnia 27 II 2019r.

więcej tu:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/02/25/natura-wladzy-we-wspolczesnym-swiecie-system-banku-centralnego/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/02/24/szczyt-piramidy-rothschildow-watykanu-i-korony-brytyjskiej/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/02/26/masowo-rozsylac-rzad-swiatowy-schemat-dzialania-globalnej-dominacji/

Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447?

6 thoughts on “Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447?

 1. Polacy powinni zadać sobie pytanie:Po co żyją bo nie mają żadnej świadomości.W niedzielę msza,składka,praca na śmieciówce i najtańsze piwo w sklepie.O to dzienniczek tygodniowy Polaków.Więcej do szczęścia nie trzeba.No może jeszcze zrobienie dzieci 500 plus dobrze jak wpadnie,będzie na ofiarę w Kościele.Jeszcze w między czasie głosowanie na PO lub PIS czy inne partie mające na celu jedno zniewolenie i skłócenie nas Słowianów.Mówienie Polakom że żyją w kłamstwie to atak agresji i obrażanie.Więc nie warto to i tak już jest Polin a nie Polska.Bank J.P.Morgan co to jest 98% Polaków nie wie tak samo jak nie wiedzą co to są Masoni,co to jest NWO,GMO.Szkoda zachodu Polacy to zakodowane lemingi.Oni są jeszcze gotowi bronić tego system jak kodziarze którzy nie wiedzą dlaczego strajkują.Ktoś im powiedział że walczą o Konstytucję a tak naprawdę stoją w obronie Ubeków i ich emerytur.Dziadek UBek ma 8000 emerytury na rękę z której żyje sam, utrzymuje żonę, wziął kredyt dla córki i syna na dom i opłaca akademik wnukom, za utrzymaniem tej jednej emerytury na ulicę może wyjść 10 osób.Nie ma czego żałować Polacy to mało rozgarnięta grupa obywateli.Można im wszystko wmówić,można ich okradać,kłamać, a i tak powiedzą że jest dobrze.Nie ważne że jest kredyt na 30 lat ,nie ważne że Niemcy zarabiają pięciokrotnie więcej od nas.Nie ważne że 98% majątku narodowego zostało sprzedane.Nie ważne że jesteśmy parobkami UE.To wszystko jest nie ważne.Logiczne i samodzielnie myślenie w przypadku Polaków to science fiction spotkałem się z tym dużo razy.Walka z Polakami to jak walka z wiatrakami.Robota w korporacji i karta kredytowa to ich majestat i godność narodowa.Jeszcze robota na ogórkach u jakiegoś potomka Nazistów.

  1. Bardzo dobra opinia odnośnie UBeka z 8tyś emeryturą. Niestety ale ta cała demokracja wychodzi Polakom bokiem. Nie potrafimy stworzyć sprawiedliwego państwa, bo wiele grup społecznych które stoją na straży tego państwa dba jedynie o własne interesy. Niestety , ale tak jak Polacy potrafią walczyć o swoją Ojczyznę gdy jest wojna, tak nie potrafią o nią dbać w czasie pokoju. Prywata to nasza narodowa cecha. Winą za taki stan rzeczy nie można obciążać jednak wszystkich. Samo chodzenie na wybory też niewiele zmienią, bo ludzie którzy nami po kolei rządzą nie są lepsi od poprzedników.Ale samo narzekanie nic nie da. Trzeba budować społeczeństwo obywatelskie i jest to moim zdaniem najlepsze co możemy zrobić aby ten kraj był krajem sprawiedliwym. Dlatego popierałem i popieram każdy ruch społeczny taki jak partia Kukiza. Polacy powinni mieć większy wpływ na to kto nami rządzi. Tylko wtedy może być lepiej.

 2. Za pozno… Polacy sa pograzeni w chocholim maraz-
  mie izamroczeniu… Nie wierze w ratunek… Obym sie jednak mylil !

 3. Rzadne prawicowe rządy, bo każddy rząd dąży do władzy i jak łasi się do wyborców przed wyborami, to xzaraz po ma już ich w dupie, a lobbyści rządzą. A czy przypadkiem globaliści już nie przejęli kontroli nad naszym państwem rękami polityków? Wszystkie rządy i te prawicowe również wyprzedają nas od 1989 roku. Tylko wypowiedzenie posłuszeństwa władzy tej i każdej następnej nas uwolni! Tylko rządy w rękach społeczeństwa gwarantuje nam wolność. 1. Zgodnie z obowiązującą Konstytucją przekazać władzę Narodowi polskiemu poprzez
  natychmiastowe wprowadzenie następujących rozwiązań :
  A. Referendum, którego wynik będzie zobowiązywał rząd do bezwzględnego i natychmiastowego wdrożenia w ten sposób przedstawionej woli Narodu.
  B. Weto Obywatelskie jako, że to Naród polski ma mieć pełną kontrolę nad działaniami rządu, zgodnie z podstawowymi wymaganiami konceptu demokracji. Efektem Weta Obywatelskiego, podpisanego przez określoną prawem liczbę obywateli, ma być Referendum, w którym Naród wypowie się ws. zawetowanej ustawy.
  C. Inicjatywa Obywatelska, która pozwoli Narodowi polskiemu na wyrażenie swojej woli, co do konkretnego problemu ujętego w Inicjatywie Obywatelskiej, wyrażonej przez określoną
  prawem liczbę obywateli podpisujących tę inicjatywę. Efektem ma być Referendum, w którym to Naród wypowie się za lub przeciw proponowanej Inicjatywie. Inicjatywa Obywatelska jest formalnie przedstawioną wolą Narodu co do wymaganej przez Naród nowej ustawy lub zapisów w Konstytucji. Szwajcarzy dali radę, to i my tym bardziej. na palcach jednej ręki można policzyć polityków godnych zaufania!

  1. Ale jest jeden zasadniczy problem kto ma zrobić to referendum.PIS partia judaistyczna,PO partia niemiecka.Tylko te partie rządzą,na dodatek roi się u nich na listach od obcych agentów i żydów.Reszta partii to też podstawione kukiełki które są kierowane.Wystarczy zobaczyć marsz KODU i zakodowanych lemingów.

 4. Jedynie walki na ulicy. Rządy będą Nas tłukły i zamykały, a nawet strzelały. Na wojsko … chyba nie ma co liczyć. Wszystko zostało zmanipulowane i perfekcyjnie przygotowane. Morawiecki, wychowanek JP Morgan sam uznał, że Polska już do kogoś należy. Jeśli nie poleje się krew, uznamy niewolnictwo.
  POLSKA – Planowe Okradanie Lekkomyślnego Społeczeństwa Kryminalnymi Agenturami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *