Strona główna > Świat > Ukraina > Banderowcy zablokowani na lotnisku w Ługańsku zjedli wszystkie bezdomne psy

Banderowcy zablokowani na lotnisku w Ługańsku zjedli wszystkie bezdomne psy

Banderowcy z karnego oddziału ukraińskiej junty, szczelnie zablokowani przez Pospolite Ruszenie na lotnisku w Ługańsku, zjedli wszystkie bezpańskie psy w okolicy. Informuje o tym segodnia.ru, powołując się na własne źródła w Noworosji, a także na informacje od dziennikarzy projuntowskich.

a

W szczególności, informacje te zostały potwierdzone przez dziennikarkę wersji polsko-ukraińskiej Iriny Lysak, która utrzymuje kontakt z najeźdźcami. Według jej słów, 120 żołnierzy „jest gotowych po powrocie do Lwowa dokonać rozprawy nad ich dowódcą, pułkownikiem Wiktorem Kopaczyńskim, ponieważ zmuszeni są oni polować na zające i psy”.

Jak poinformowano w sztabie pospolitego ruszenia, próby dostarczenia żywności dla otoczonego oddziału karnego często kończą się niepowodzeniem.

„Kilka godzin temu, Ukraińcy z dużej wysokości próbowali zrzucić im ładunki z żywnością i lekami – ale wiatr przeniósł je do Prowalni (Swierdłowki)”- podano w sztabie, zaznaczając, że ładunki dostały się w ręce żołnierzy pospolitego ruszenia.

Aleksandr Nikiszin

Centralna Agencja Informacyjna Noworosji

Novorus.info

Tłumaczył Janusz Sielicki

3.7.2014 r.

Źródło:

http://novorus.info/news/policy/24606-zablokirovannye-banderovcy-seli-vseh-brodyachih-sobak-v-aeroportu-luganska.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 4 =