Strona główna > Polska > Banderowcy chcą powstrzymać „Nocne Wilki”

Banderowcy chcą powstrzymać „Nocne Wilki”

Od ponad dwóch tygodni niektóre media, z „Gazetą Wyborczą” i „Gazetą Polską” na czele rozpętują histerię wokół przewidywanego na koniec kwietnia przejazdu przez Polskę rosyjskiego klubu motocyklowego „Nocne Wilki”. Ich celem jest Berlin i uczczenie 70. rocznicy zwycięstwa nad III Rzeszą.

a

Sztucznie podsycana kampania ma na celu zablokowanie tego przejazdu. Biorąc pod uwagę ścisłe związki GW i GP ze środowiskami banderowskimi w Polsce i na Ukrainie jest wysoce prawdopodobne, że całą akcję wymyślili Ukraińcy w Polsce, nazywani przez wielu internautów V kolumną. Banderowskie szczucie na Rosję, wciąganie Polaków do tej zabawy oraz ciągłe prowokacje – są widoczne gołym okiem. Zablokowanie „Nocnych Wilków” ma być też odwetem za nie wpuszczenie do Polski rowerowego rajdu szlakiem Stepana Bandery. Banderowskie prowokacje mają czynne wsparcie niektórych mediów, przecież nie na darmo red. Tomasz Sakiewicz z „Gazety Polskiej” otrzymał od Służby Bezpeky Ukrainy order zasługi. Już jednak nawet czytelnicy „Gazety Wyborczej” mają dosyć, o czym świadczą liczne wpisy na jej forum. Poniżej garść z nich:

„W dzień wizyty prezydenta Komorowskiego na Ukrainie tamtejszy parlament uchwalił rezolucję stwierdzającą, że UPA walczyła o wolność Ukrainy. Tak więc rzezie Polaków na Wołyniu i w Galicji Wschodniej nie były niczym innym, jak walką o „wolną Ukrainę”. Rezolucja ta nie wywołała najmniejszego sprzeciwu ze strony polskich władz, a nasz prezydent wygłosił nawet mowę pochwalną w Radzie Najwyższej w Kijowie. Mordy na Polakach, nie mające precedensu w swoim okrucieństwie nie stanowią tematu godnego polskiej polityki historycznej. Wspieranie pogrobowców banderowskich bandytów może się dla Polski skończyć tragicznie”.

„Podniecacie się przejazdem motocyklistów, którzy, czegokolwiek by nie napisać o ich przywódcy – jadą świętować zwycięstwo nad Hitlerem. To Wam się nie podoba. Ale po ostatnich decyzjach parlamentu Ukrainy uznających UPA za bohaterów ojczyzny, wypada się przygotować na to, że niebawem odwiedzi nas więcej motocyklistów. Tylko będą mili tryzuby na flagach i przyjadą oddać cześć mordercom z UPA. Wtedy mam nadzieję również zaprotestujecie. Nie piszę tym razem do ukraińskiej V kolumny z tego forum”.

„A ja bym chciał by sobie spokojnie i bezproblemowo przejechali. Mało tego. Mam nawet taką fantazję, by zachowali pozytywne wrażenia z naszego kraju. Ale czarno to widzę. Nie po to politycy wraz mediami nakręcają spiralę rusofobii, by teraz jakaś zorganizowana grupa motocyklistów z Rosji przejechała sobie przez nasz kraj. Obawiam się, że grupy kiboli, nacjonalistów i nawiedzonych świrów wywołają skandal, których konsekwencje poniosą Polacy, którym zdarzy się być w Rosji , teraz albo w najbliższym czasie. Do części Polaków nie dociera, że władza, jeśli udzieliła komuś wizy ma mu obowiązek zapewnić bezpieczeństwo”.

„Szanowni dziennikarze. W ramach ekspiacji za permanentne podburzanie biednych Polaków do antyrosyjskości może byście wystosowali jakiś zdroworozsądkowy apel o powstrzymanie niezdrowych emocji, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli?”

„Już nam minister spraw zagranicznych wyszykuje jakąś zadymę , bo podobno wg jego historycznego wykształcenia i mniemania Berlin zdobywali Ukraińcy i dlatego wpuści do Polski rajd z tryzubami na czapkach i flagach”.

„Rozumiem, że naszych motocyklistów jadących do Smoleńska i Katynia Rosjanie po takich zapowiedziach będą witali chlebem i solą. Najwyraźniej michnikowcy grają na konflikt pomiędzy Polakami i Rosjanami”.

„Spokojnie! Nie podgrzewajcie atmosfery! Nasi motocykliści też jeżdżą na rajdy katyńskie. Chcecie dać ruskim pretekst? Jak mają wizy i nie łamią prawa, to mogą przejechać. Ich poglądy nas nie interesują. Żyjemy w demokratycznym kraju”.

„Ciągle odnoszę wrażenie, że GW wie znacznie więcej na temat poczynań i zamiarów ruskich motocyklistów niż oni sami. Proszę odwiedzić ich stronę internetową www.nwrussia.info. Owszem, jak się doszukać to jest tam wzmianka o planowanej eskapadzie, ale raczej nie wygląda ona jak wypowiedzenie Polsce wojny. Za to reakcja polskich oszołomów, podjudzanych przez GW, wygląda już jak wojna. Zastanawiam się co GW chce z tego mieć?”

„Cenisz dobre dziennikarstwo?” nie czytaj GW. Skoro motocykliści dostaną wizy, to czemu nie mieliby przejechać przez nasz terytorium, nasi jeżdżą do Katynia i jakoś Rosjanie nie szczują nikogo na nasze grupy. Dziennikarzyny, przestańcie szczuć nas na Rosjan, są ważniejsze problemy w Polsce niż przejazd grupy motocyklistów”.

„Rusofobiczne durnie mogą zaszkodzić Rajdowi Katyńskiemu”.

„Jakieś Wilki gówno mnie obchodzą, mogą sobie jechać byleby nie prowokacyjnie bo prowokacji mamy dość od judeobanderowców ostatnio gdy tuż po przemówieniu Komorowskiego w parlamencie kijowskim uchwalili rezolucję sławiącą UPA lokując Gajowemu w pysk”.

„Co lepsze: przejazd „Nocnych wilków” Putina przez Polskę czy panoszenie się krypto faszystów ukraińskich ubranych w pro-europejskie piórka i upamiętnianie przez nich UPA?”

„Ale dlaczego Polska wpuszcza faszystowską bojówkę, której członkowie chełpią się tym, że mordują ludzi w Donbasie?”

Fot. kremlin.ru

http://mysl-polska.pl/436

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

36 − = 30