Strona główna > Polska > Bananowy “performance” Mariana Kowalskiego

Bananowy “performance” Mariana Kowalskiego

Komentarz: Marianetka każdego dnia ośmiesza ideę narodową na YT, a obecnie swoim postępowaniem ośmiesza także  i kreacjonistów. Czy ten judejski golem za 16 tyś. zł. miesięcznie ma jakieś granice skur***nia?

W Krainie Oz na wschodzie Polski codziennie dzieje się bardzo dużo. Marian z właściwą sobie gracją odpowiada na komentarze do swoich wspaniałych teorii odnośnie ewolucji, wypomina Ziemkiewiczowi to, że był z Korwinem, potem z Ruchem Narodowym a na końcu z tworem zwanym Endecja. To, że Kowalski sam był z Korwinem w UPR, potem w ONR, potem w Ruchu Narodowym, potem w Narodowcach RP a swą drogę zakończył w bunkrze lubelskiej sekty nie ma żadnego znaczenia.

Znany polski antropolog Marian Kowalski rzuca bananem na wizji

https://www.youtube.com/watch?v=widGJxMpkq0

Znów pieprzy swoje “kucypały” (słowotwórstwo półanalfabety Kowalskiego przyswojone już przez chojecczan) o tym, że ich telewizja nie jest antykatolicka tylko antykomunistyczna oraz, że Paweł nie stoi za tą telewizją tylko jest jej pomysłodawcą. Aha, no okej.

Jak zwykle wyżywa się na narodowcach, którym zarzuca brak odwagi i kolejny raz przypomina to, że on bywał na Marszach Niepodległości w czasach, gdy można było mieć z tego powodu nieprzyjemności. Kto jak kto, ale Kowalski takowych na pewno nie miał i nawet nie był na nie narażony, mimo bajeczek jakie wciska od lat naiwniakom. Nie brał on udziału w żadnych walkach z policją, zawsze był w bezpiecznym miejscu, no ale, że silny on jest tylko w gębie to wiadomo nie od dziś.

Mówi to o autorze tekstu o jego kompromitacji na stronie Mediów Narodowych, mi pewnie zarzucił by to samo więc od razu mówię, że na tych marszach i w centrum gorących wydarzeń bywałem a nieprzyjemności z najazdami CBŚ i przeszukiwaniem domu miałem, konfiskata banerów, komputera, pism, nośników pamięci. Jakie poniosłeś ty Marianku ryzyko i konsekwencje? Dostałeś kilka wystąpień w telewizji i przytuliłeś trochę grosza. Więc, tak jak mówisz do autora tego tekstu – “dupy nie zawracaj” bo gówno wiesz a twoje bajeczki można włożyć pomiędzy książki z twojej fototapety.

Kowalski często zarzuca kierownictwu RN, że spalili tę inicjatywę i zaprzepaścili potencjał. Owszem, tylko, że sam brał udział w tym fallstarcie licząc na osobiste korzyści a teraz wylewa żale z tego powodu, że mu nie wyszło (ten imbecyl chyba naprawdę uwierzył w to, że ma szansę zostać prezydentem).

Kolejne błyśnięcie absolwenta podstawówki to zarzucenie narodowcom… nieznajomości łaciny, “boście po gimnazjach”. Hehe, ten człowieczek naprawdę ma już własny świat a w fikcji w której dziś żyje utrzymuje go całkowita izolacja od rzeczywistości i budowanie wokół niego rzeczywistości alternatywnej przez członków sekty Chojeckiego, którymi spędza cały czas opasany szczelnym kaftanem  ich uwielbienia.

a

Na koniec łysy pajac odpieprzył kolejny ze swoich żałosnych “performansów”. Jak nie ostentacyjne łykanie bimbru na wizji w proteście przeciwko akcyzie, mięcie jakichś zdjęć i wrzucanie ich do dzbanka, ustawiane płakanie przed kamerami to… rzucanie bananem (po wyglądzie owocu widać, że zakupowe przyzwyczajenia sprzed czasu zgarniania kilkunastu tysięcy miesięcznie pozostały). Tak odpowiedział na bekę z wygadywanych przez niego idiotyzmów. Cóż, poziom intelektualnego menela, który zawsze wywołuje śmiech Eugeniki Chojeckiej.

Jest jeszcze gratka dla, podobnych do Mariana, moli książkowych… najostatniejsze od kilku miesięcy egzemplarze jego książki! Kupujcie bo jak mu nie zejdą to nie napisze następnej!

Źródło: https://klubidzpanstad.tumblr.com/post/167250999299/bananowy-performance-mariana-kowalskiego

Marian Kowalski: człowiek, który napisał więcej książek, niż przeczytał.
Marian Kowalski: człowiek, który napisał więcej książek, niż przeczytał.

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.