Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Bajka o „dobrych” żydach, co wojny chcieli

Bajka o „dobrych” żydach, co wojny chcieli

żydach Wiadomości Polska Świat

żydach Wiadomości Polska ŚwiatPrzypomnienie bajki o „dobrych” żydach jest potrzebne, bo jak każda bajka zawiera w sobie jakąś życiową mądrość, jaka powinna uczyć i bawić.

Publiczne deklaracje AIPAC i innych organizacji żydowskich w USA o wysyłaniu setek lobbystów, aby doprowadzić do działań w sprawie Syrii, zostało teraz wsparte przez kolejne zastępy organizacji żydów amerykańskich. Izrahellskie lobby mówi, że 250 działaczy będzie spotykać się z senatorami i przedstawicielami Izby Reprezentantów w Waszyngtonie, aby zdobyć poparcie Kongresu dla akcji militarnej w Syrii. Oczekuje się, że AIPAC będzie lobbować „praktycznie każdego członka Kongresu”. W tym samym czasie, rabinactwo mobilizuje wspólnoty żydowskie w USA do pomocy w wysiłkach doprowadzenia do wojny w Syrii.

Przywódcy żydowscy w USA składają petycję do Kongres uzasadniającą atak na Syrię. Petycja zamieszczona na Change.org przywołuje wspomnienia z holocau$tu i wzywa przywódców do działania w celu powstrzymania przyszłych okrucieństw w „Syrii i w innych miejscach świata”. Znani amerykańscy rabini i przywódcy żydowscy wnioskują do Kongresu o upoważnienie prezydenta Obamy do użycia środków wojskowych w odpowiedzi na zastosowanie w Syrii broni chemicznej.

Zwracając się do liderów Kongresu w przeddzień Rosh Hashanah, żydowski Nowy Rok, podpisana petycja przywołuje wspomnienia holokau$tu i wzywa do działania, aby „ocalić tysiące istnień ludzkich”.

Jako ludzie, którzy sami kiedyś znaleźliśmy się w obliczu okropności ludobójstwa i przetrwaliśmy, mieliśmy nadzieję, że już nigdy nie zobaczymy w gazetach obrazów masowych grobów wypełnionych uduszonymi małymi dziećmi. Gdy teraz je widzimy z Syrii, wzywamy Cię do działania. Obawiamy się, że jeśli ten atak przejdzie bez zdecydowanej odpowiedzi, możemy zobaczyć w gazetach jeszcze więcej zdjęć masowych grobów w Syrii – i w innych miejscach świata, i to w niedalekiej przyszłości. Dowiedzieliśmy się z własnej historii, że bierność i milczenie są największymi czynnikami ludzkiego okrucieństwa. Z tego powodu, wzywamy was z wielką pilnością o wyrażenie upoważnienia dla prezydenta do użycia siły w Syrii w związku z użyciem broni chemicznej lub innych rodzajów broni masowego rażenia, jak to określono w projekcie legislacyjnym z 31 sierpnia. Dzięki temu prawu, Kongres będzie miał zdolność uratować życie tysięcy ludzi„.

W tym tygodniu Obama otrzymał wsparcie dla ograniczonych ataków na Syrię wśród amerykańskich przywódców żydowskich i ich organizacji. Oświadczenie konferencji głównych organizacji żydowskich (Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations) z wtorku mówiło, że jest to „imperatyw moralny” USA, aby działać, i wezwało prezydenta do determinacji w obliczu czegoś, co określono jako zagrożenie żywotnych interesów Ameryki w sprawie „bezpieczeństwa narodowego”.

Trzeba przyznać, że do Ezopa, LaFontaine’a czy Kryłowa, przywódcom żydowskim bardzo dużo brakuje, przede wszystkim talentu. Ich broń to broń „słów masowego oszustwa”, siania propagandy holomitycznej w uzasadnieniu żądania wszczęcia kolejnej wojny, jaka służyć będzie wyłącznie żydom. Hipokryzja zawarta w petycji międzynarodowego żydostwa jest tak głupia, że chyba tylko „ćwierć-główki” mogą się na to dalej nabierać, bo nawet dla półgłówków argument, że „trzeba zabijać, żeby ocalić życie” jest po prostu zbyt głupi.

Przejdźmy do morału: gdzie są ci wszyscy „dobrzy” żydzi, którzy protestują przeciw wojnie? Gdzie są ci „dobrzy” żydzi, którzy piszą petycje i okupują Kongres, żeby nie było wojny? Czy ktoś widział, a może słyszał „dobrych” żydów, którzy zaprotestowali przeciw swym „przywódcom”-podżegaczom wojennym?

Na próżno szukać. Ci wszyscy, „dobrzy” żydzi pochowali się po norach, przestali już urządzać sobie „turystyczne wyprawy wojenne”, aby z bliska napawać się widokiem wojny i krwi bezbronnych ludzi w Syrii (szczególnie w okupacyjnym tworze pod nazwą „izrahell”).

A gdzież są ci „dobrzy” żydzi w Polsce, którzy nie chcą wojny i masowych mordów? Czy któryś z nich może zaprotestował wobec Lisa, Kraśki, Fleischfarba-Węglarczyka lub innych kryminalnych podżegaczy do wojny za kłamstwa i próbę wywołania zbrodni przeciw ludzkości? Napisał petycję w obronie pokoju, aby „uratować życie tysięcy ludzi”? Niestety ich legendarna „dobroć” istnieje tylko w mitologii żydowskiej, jest tak „ezoteryczna”, że śladów jej występowania nie odnotowują nawet najczulsze urządzenia do wykrywania.

To bardzo dobry test dla wszystkich, którzy jeszcze żyją mitami o „dobrych” żydach. Ponieważ „test syryjski” to test dwóch mitologicznych wątków: broni i dobroci.

Morał tej bajki jest dość prosty: jeśli nie używasz broni we właściwy sposób, to każdą w końcu szlag trafi, jak teraz widać w przypadku żydowskiej broni „słów masowego oszustwa”, zaś „dobroć” to kategoria, jaką żydzi i Goje pojmują w absolutnie odmienny sposób.

źródła:

http://www.theguardian.com/world/2013/sep/06/jewish-leaders-petition-congress-syria

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/1.545661

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.