Strona główna > Zdrowie > Bądźcie zdrowi! Serwatka z czosnkiem

Bądźcie zdrowi! Serwatka z czosnkiem

Bądźcie zdrowi! Serwatka z czosnkiem

„Daj Boże, aby rada moja wyszła komuś na korzyść. Będę szczęśliwy. Wszystkim ze Wschodu do Zachodu, z Południa do Północy życzę nieustannego poszukiwania twórczego w drodze do zdrowia. Chęć, modlitwa, praca i poszukiwania obowiązkowo dadzą dobry wynik”.

„Pisać czy nie pisać? Przyznam się: wahałem się. Przecież twierdzenie bez końca, że dwa razy dwa  – to cztery, jest śmieszne i głupie. To tak nawiasem o korzyści serwatki z czosnkiem. Mój przykład jest tego potwierdzeniem. Od góry do dołu nie boli ani jeden staw: nie ma hałasu, nie ma skrzypienia, nie ma dzwonienia. Nawet chore serce stało się zdrowe.

Ostatnie EKG wykazało: wszystko w porządku, puls 59. Zapis zatrzymałem. Mogę pokazać każdemu, kto nie wierzy.

Oto jaka jest serwatka z czosnkiem. A jej los w naszej Rosji – mateczce nie jest godny  pozazdroszczenia. W najlepszym przypadku idzie dla prosiąt, cieląt. W najgorszym – w dół na pomyje. I przykładów takiej ignorancji jest niezliczona ilość. Piołun, pokrzywa, słonecznik bulwiasty (topinambur) – to najcenniejsze lekarstwa… Nie cieszą się poważaniem. A u mnie są poważane i służą zdrowiu. Glina jak tarnik oczyszcza jelita, oczyszcza krew z trucizn i toksyn, ale wśród chorych nie jest zbyt popularna. Dzika ignorancja. Szkoda.

Wszystko, co robię, jest śmiesznie tanie i proste, a efekt moim zdaniem jest oszałamiający. Nawet śmieszne rozciąganie kręgosłupa może wyleczyć zapalenie korzonków nerwowych. Rano zacząłem serwatką przemywać oczy. Nieźle. Na razie czytam bez okularów.

Radzę tę procedurę tym, którzy pracują w produkcji z dużym zapyleniem.

► Rano na czczo należy pić 1 szklankę serwatki mlecznej z ząbkiem czosnku średniej wielkości. Powoli przeżuwać ząbek czosnku i również powoli popijać serwatką.

Po pierwsze, dobrze pracują jelita. Po drugie, oczyszczają się naczynia. Odczułem to na swoich plecach, przestały drętwieć. Wcześniej nic nie pomagało: ani szpital, ani sanatorium.

Teraz chodzę wyprostowany, nie garbię się, mogę pracować pochylony, nie ma żadnych problemów.

 

Serwatka rozpuszcza skorupkę jajka. Czy to nie jest lekarstwo na wzmocnienie kości? Napary ziół na serwatce zyskują ogromną siłę. Oto jaką czarownicą jest ta zwykła serwatka. Gdy mam nadmiar serwatki, robię z niej zapas. W następujący sposób.

Na 0,5 l serwatki 1 łyżeczka od herbaty cukru. Zamykam – i do piwnicy. Cukier przekształca się w kwas węglowy. Może być przechowywany przez długi czas. Musujący, pyszny, zdrowy napój. W ten sposób można pić serwatkę codziennie, przez cały rok, przez całe życie, nie znając chorób. Tanie i proste.

Trzeba tylko chcieć i nie być leniwym.”

Niechaj Bóg wam pomoże, drodzy!

Źródło:

Будьте здоровы! Сыворотка с чесночком

https://3rm.info/publications/81887-budte-zdorovy-syvorotka-s-chesnochkom.html

24.9.2020 r.

 

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

4.10.2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *