Bądźcie czujni ! Naród Ukrainy zapędzają do chlewu Antychrysta

Od 1 października na Ukrainie zacznie obowiązywać nowa ustawa „O zintegrowanym państwowym rejestrze demograficznym”. Na podstawie tej ustawy każdemu człowiekowi nadaje się UNZR (unikalnyj nomier zapisi w rejestrie – unikatowy numer wpisu w rejestrze – tłum.) będący w istocie znamieniem Bestii.

aaaPrzy czym wniosek o wydanie biometrycznego dowodu tożsamości albo biometrycznego prawa jazdy człowiek wypełnia dobrowolnie. We wniosku tym na ekranie komputera wszystko jest przed oczami.

aa1

Z Uchwały Komitetu Rady Ministrów nr 302:

„Do wniosku wprowadza się takie informacje (dane personalne) o osobie na której nazwisko i imię wydawany jest dowód tożsamości:

– cyfrowa fotografia twarzy osoby

– unikatowy numer wpisu do rejestru

– imię i nazwisko osoby ”

To oznacza, że na początku jest fotografia, pod nią biesowskie imię (UNZR) i dopiero potem imię chrześcijańskie.

I jeżeli człowiek podpisuje wniosek o wydanie dokumentu to zgadza się na nadanie mu biesowskiego imienia czyli przechodzi antychrzest wyrzekając się Chrystusa.

UNZR w standarcie EAN jest już znamieniem Antychrysta w formie elektronicznej (standart EAN ma kilka form zapisu: tekstową, kreskowo-kodową, elektroniczną i w postaci metki (mikrochipu)).

Prawosławni starcy ostrzegają, że kod kreskowy na towarach to jest to samo „nakreślenie”, które Antychryst naniesie początkowo na wszystkich towarach a następnie na prawą rękę i na czoło. Dlatego UNZR jest już znamieniem Antychrysta, na razie nie na czole i nie na ręce. To jest naprawdę przerażające! Ludzie oczekują znamienia na prawą rękę i na czole gdzieś tam w przyszłości a przyjąwszy UNZR oni już przyjęli znamię Antychrysta.

Za: http://3rm.info/main/64536-budte-bditelny-narod-ukrainy-zagonyayut-v-antihristovo-stoylo.html

Data publikacji: 30.09.2016

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *