Strona główna > Świat > Babylon USA – film pełnometrażowy

Babylon USA – film pełnometrażowy


„Babylon USA” – film opowiadający o wiodącej roli satanistycznego państwa judeomasońskiego USA, w tworzeniu jednej światowej tyranii opartej na jednym rządzie, pod wodzą żydowskiego moshiacha (Antychrysta), opartej na jednym systemie finansowym z jedynym pieniądzem oraz opartej na jednej globalnej religii Antychrysta dla wszystkich. Mówiąc krótko film opowiada o najbliższej przyszłości niosącej ludziom przepowiedzianą w Apokalipsie niewyobrażalną tyranię moshiacha (Antychrysta) fizycznie unicestwiającego wyznawców Jezusa Chrystusa.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Opublikowano: 4.07.2018


7 thoughts on “Babylon USA – film pełnometrażowy

 1. Sily szatanskie przygotowuja grunt na przyjscie antychrysta…wystarczy im wojna swiatowa badz katalizm na wielka skale – by pozamykac ludzi w obozach, ktore juz istnieja dzis zwane – szkoleniowymi, nalezy przyjac, ze to w obozach beda znaczyc ludzi znamieniem szatanskim na czole lub rece…sam natomiast antychryst ma zasiasc na tronie nie w USA, a w odbudowanej swiatyni w Jerozolimie, ktora ma byc gotowa na przyjscie antychrysta, ale czy tak sie stanie nie jest pewne, bo to co Bog zniszczyl bedzie zniszczone, jakolwiek antychryst badz sam lucyfer ma dostac pelnie wladzy na 3.5 roku. W tym samym czasie wybrani maja byc uprowadzeni przed uciskiem na pustynie na sad ostateczny, ktory bedzie trwal rowniez 3.5 roku…co nie wyklucza cierpien w obozach przed trzema i szescioma miesiacami i najprawdopodobniemj przyjecia znamienia, a maja to byc zwykle numery, jakimi znaczyli i niemcy w obozach smierci, ktore tym razem bedzie mozna skanowac.

  1. Nie na pustynię Pan Jezus wyratuje swoich tylko w powietrze do góry i nie przed uciskiem tylko po ucisku,pod jego koniec–o tym mówi apPaweł,nic nie mówi o pustyni i sądzie .polecam 1 i 2 list do Tes,1. do Kor.Czytajmy Biblię tam wszystko jest ,a nie książkach E.White.

    1. Zgadzam się. Dokładnie jest to w Apokalipsie opisane. Nad pełnym Izraelem będzie sąd na pustyni. Również nad zaginionymi 10 plemionami. A reszta dozna wtedy ucisku przez 3,5 roku. Tak jest również w Danielu.

  2. Skąd masz informację że to będą numery? Nie ma informacji wprost czym będzie znak. Jeśli jakieś numery będą nanoszone w jakimś obozie przymusowo to nie będzie to żaden znak bestii.
   @ Kasia pustynia też będzie, zobacz jakie porządki są robione na bliskim wschodzie nawet żydzi uciekają, jak by ktoś przygotowywał miejsce 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *