Strona główna > Świat > Były funkcjonariusz CIA proponuje egzekucję Putina

Były funkcjonariusz CIA proponuje egzekucję Putina

Były funkcjonariusz wywiadu chce sankcji przeciwko Rosji, które doprowadzą do usunięcia Putina, jeśli konieczne, „z dziurą od kuli w tyle głowy”.

Foto: Global Panorama via Flickr
Foto: Global Panorama via Flickr

W ostatniej wypowiedzi, b. funkcjonariusz CIA zaproponował usunięcie rosyjskiego prezydenta Wladimira Putina, jeśli konieczne poprzez egzekucję, i to powinno być głównym celem rządu Obamy w strategii wobec Ukrainy.

Herbert E Meyer, wcześniej specjalny asystent dyrektora CIA za Reagana, powiedział, że celem amerykańskich sankcji wobec Rosji „powinno być zmuszenie Rosjan, którzy trzymali Putina przy władzy, albo go tolerowali, do zadania mu nokautującego ciosu”.

„Skoro Putin jest tak uparty, że nie uznaje końca swojej kariery, i jedynym sposobem pozbycia się go z Kremla jest wyniesienie go nogami do przodu, z dziurą od kuli z tyłu głowy – to powinno być dla nas OK.” – stwierdził.

Żeby zagwarantować usunięcie Putina, zaproponował Meyer, rząd Obamy powinien wbić klin między rosyjską elitę biznesową i Kremlem, który posłużyłby jako katalizator w zamachu na życie Putina.

„To dlatego sankcje zadziałają, jeśli prezydent i jego europejscy odpowiednicy będą dokręcali śruby; jeśli będą utrudniać działania komercyjne poważnym biznesmenom w Rosji, na przykład blokując im dostęp do kapitału, i jeśli uczynią bardziej nieszczęśliwym życie dla playbojów-oligarchów w Rosji, na przykład poprzez anulowanie ich kart kredytowych i odmowę prawa lądowania ich prywatnych odrzutowców” – dodał. „I jeśli prezydent i przywódcy europejscy będą powtarzać tym Rosjanom – otwarcie i publicznie – że to wszystko zakończy się z chwilą odejścia na dobre z Kremla Władimira Putina”.

B. funkcjonariusz CIA opisuje wielowiekowe narzędzie dyplomacji, kiedy obca potęga kreuje niezadowolenie między szlachtą innego kraju i ich władcą, by zapewnić ostateczne obalenie tego władcy.

Ale biorąc pod uwagę dzisiejszy wzrost napięcia między Rosją i Ukrainą, które może równie dobrze doprowadzić do kolejnej wojny światowej, propozycja Meyera jest szczególnie niepokojąca, rozważając iż jest prawdopodobne, że obecni zachodni funkcjonariusze wywiadu mają również podobne poglądy.

I destabilizacja rządu rosyjskiego poprzez utratę Putina stworzy tylko chaos na Wschodzie, chaos który może być wykorzystany przez światowe elity finansowe, które nie są lojalne wobec żadnej narodowości.

„Każdy duży kryzys międzynarodowy w ubiegłym stuleciu albo dłużej, kończył się jeszcze większą konsolidacją władzy światowej w rękach niewielu, a to nie jest przypadek” – napisał dziennikarz Brandon Smith.

– – –

Komentarz autora tego maila: DEMON-KRACJA w działaniu, jak dobra stara mafia.

Źródło: http://www.infowars.com/ex-cia-official-proposes-assassination-of-putin/

Tłum. z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *