Strona główna > Rosja > Aż 70% Rosjan za dzieciobójstwem

Aż 70% Rosjan za dzieciobójstwem

„Na czymże mam więcej karać was…” Jesteśmy beznadziejni i zasługujemy na bicz boży. 70% Rosjan jest przeciwko wyłączeniu aborcji z systemu Obowiązkowego Ubezpieczenia Medycznego (OMS).

a

„Na czymże mam więcej karać was, którzy przyczyniacie przestępstwa? Cała głowa chora i całe serce żałosne” (Proroctwa Izajasza 1:5).

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Jesteśmy sami sobie winni wszystkich naszych nieszczęść. Odpadliśmy od Boga i depczemy najważniejsze Jego przykazania. Dlatego zasługujemy na najsurowszą karę i Pan dopuszcza i jeszcze dopuści nam bardzo gorzkie „lekarstwa”, boleści i zgryzoty. Będziemy znowu krwią ociekać tak jak ociekają nią, najbrutalniej rozrywane na strzępy, nasze niewinne, nienarodzone dzieci. Ich krew woła o pomstę do nieba! Panie zmiłuj się!

———————————————————————————————————————-

Agencja INTERFAKS – Większość Rosjan uważa, że kobieta powinna mieć prawo do przerywania ciąży a aborcja nie zasługuje na społeczną naganę, inicjatywa w sprawie wycofania aborcji z systemu Obowiązkowego Ubezpieczenia Społecznego nie znajduje poparcia wśród ludności, informuje WCIOM (Rosyjskie Centrum Badania Opinii Społecznej).

a50

W trakcie sondażu, który przeprowadzono w dniach 15 i 16 października wśród 1600 respondentów, powyżej wieku 18 lat w 130 miejscowościach Federacji Rosyjskiej, co dziesiąta Rosjanka (9%) przyznała się do przeprowadzenia aborcji, ponadto 57% kobiet ma bliskie znajome, które mają podobne doświadczenie (wśród mężczyzn 29%).

Główną przyczyną, zmuszającą kobiety do takiej decyzji, zdaniem respondentów, jest zła sytuacja materialna (51%), przy czym ci, którzy są osobiście zaznajomieni z tym problemem, lub poprzez znajomych, mówią o znaczeniu tego czynnika dwa razy częściej od pozostałych (odpowiednio 62% do 39%).

Osobistą niechęć do posiadania dzieci lub do rodzenia bez męża, wyraziła co dziesiąta kobieta (odpowiednio 11% i 10%).

Zaledwie 4% uczestników sondażu wskazuje, że aborcja jest niedopuszczalna w każdych warunkach podczas gdy przytłaczająca większość uważa, że kobieta powinna mieć prawo do samodzielnego podejmowania decyzji o sztucznym przerwaniu ciąży.

Za najbardziej ważki powód do podjęcia takiej decyzji respondenci uważają zagrożenie zdrowia i życia kobiety (60%), gwałt seksualny (46%), ubóstwo (37%), młody wiek (niepełnoletność) dziewczyny (26%), posiadanie już trzech lub więcej dzieci (22%).

a11

Większość Rosjan (70%) sprzeciwia się propozycji wyłączenia aborcji z systemu Obowiązkowego Ubezpieczenia Medycznego (OMS), natomiast tę inicjatywę popiera 21%.

Respondenci odnoszą się także niechętnie do pomysłu całkowitego zakazu dokonywania sztucznego przerywania ciąży przez rosyjskie kobiety, 72% respondentów uważa to za niemożliwe a 18% nie zgadza się.

Socjologowie podkreślają, że mężczyźni i młodzież są bardziej lojalni wobec tych propozycji niż kobiety i starsi ludzie. W przypadku wprowadzenia w kraju zakazu aborcji Rosjanie przewidują wzrost liczby nielegalnych zabiegów przerywania ciąży (31%), zwiększenie liczby bezdomnych dzieci (13%), podniesienie się poziomu śmiertelności (11%), ubóstwa (8%), itd.

W czerwcu b.r. Międzyreligijna Rada Rosji, w której zasiadają przywódcy i przedstawiciele tradycyjnych wspólnot religijnych kraju, wezwała do wycofania aborcji z systemu Obowiązkowego Ubezpieczenia Medycznego (OMS). Wcześniej z analogiczną propozycją zwróciła się do ustawodawców Rosyjska Cerkiew Prawosławna Patriarchatu Moskiewskiego.

a12

ŻYJĘ PO KOLANA WE KRWI

a1

Na podstawie: http://3rm.info/main/64911-vo-chto-vas-bit-esche-my-beznadezhny-i-dostoyny-bozhego-bicha-70-rossiyan-protiv-isklyucheniya-abortov-iz-sistemy-oms.html

Publikacja: 25/10.2016

Tłumaczenie Tamara

One thought on “Aż 70% Rosjan za dzieciobójstwem

 1. NAROD KTORY MORDUJE WLASNYCH POTOMKOW,
  tych najbardziej bezbronnych, ktore w odrucu obronnym bedac na pozycji straconej walcza o swoje zycie z wlasnymi matkami w ich lonach ..
  NAROD TAKI NIE MA SZANS PRZETRWANIA
  ==========================================>> NIE TYLKO MORALNEGO
  ALE TEZ => Z A D E G O <= Z LOGICZEGO PUNKTU WIDZENIA SKAZANY JEST NA ZAGLADE CO CHYBA JEST JASNE BO POWINNO ! ! !
  ==============================================

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *