Austriacki wywiad: amerykańskie organizacje finansują imigrację do Europy

Anonimowy pracownik Austriackiego Urzędu Obrony działającego przy Federalnym Ministerstwie Obrony mówi, że pewne grupy w Ameryce płacą przemytnikom za dostarczenie większej liczby imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy.

a

„Przemytnicy żądają horrendalnych pieniędzy za dostarczane uchodźców do Europy nielegalnie. Warunki są bardzo biedne, ale nadal transport kosztuje 7.000-10.000 euro…” powiedział pracownik austriackiego Min Obrony told Info-Direkt.at.

„Są pewne wskazówki na to, że amerykańskie organizacje utworzyły model współfinansowania i wpłacają duże sumy na pokrycie kosztów przemytu ludzi. Nie każdy uchodźca z Afryki północnej ma 11.000 euro w gotówce. Nikt nie pyta o źródło pieniędzy”.

Pracownik powiedział, że było narzucone „wyciszanie wiadomości” o tym w jaki sposób imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu byli w stanie zapłacić przemytnikom.

Jeśli to prawda, to oznacza, że różne grupy anty-białe płacą uciekają za nie-białych nielegalnych imigrantów, zamiast legalnych, żeby biali Europejczycy stali się ginącą mniejszością.

Kiedy ci anty-biali twierdzą iż budują „różnorodne” społeczeństwa, wydaje się bardzo podejrzane, żeby TYLKO białe kraje miały stać się „różnorodnymi”.

Chcemy tu powiedzieć, że celowanie w grupę (w tym przypadku białych ludzi) jest ludobójstwem. Tylko białe kraje, miasta i miasteczka nie są wystarczająco „różnorodne”, i „ostatecznym rozwiązaniem” jest zrobienie z nich wszystkich białej mniejszości.

Celowe próbowanie zrobienia z nas mniejszości to takie samo ludobójstwo jak zastrzelenie nas albo umieszczenie w obozach.

a

Steve Goode

Źródło: http://whitegenocideproject.com/austrian-intelligence-says-us-organizations-are-funding-immigration-into-europe/

Tłum. Ola Gordon

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *