Strona główna > Bliski Wschód > Austriacki oficer poinformował o współpracy między syjonistami i terrorystami w Syrii

Austriacki oficer poinformował o współpracy między syjonistami i terrorystami w Syrii

from-the-river-to-the-river-greater-israel-dreamZ każdym dniem wychodzi na jaw coraz więcej danych na temat współpracy grup terrorystycznych w Syrii z syjonistycznym wrogiem.

Jeden z austriackich oficerów, który uczestniczył w kontyngencie sił ONZ zajmującego stanowiska na Wzgórzach Golan, potwierdził że izrahell dostarczał wielkie wsparcie dla grup terrorystycznych, działających z baz w kilku wioskach okupowanego rejonu Golan. Było to wsparcie wojskowe, medyczne i logistyczne.

Austriacki oficer, który nie chciał się ujawnić, udzielił wywiadu dla Palestyńskiej gazety „Al-Manar”, jaka wychodzi w Jerozolimie, gdy wracał do domu przez terytoria okupowane.

Potwierdził istnienie wspólnych sztabów działań operacyjnych grup terrorystycznych i izrahellskich wojskowych, decydujących w sprawach dowodzenia. Mają one ścisłe kontakty z syjonistycznymi specsłużbami i koordynują dostawy broni dla bojowników, a także zajmują się kwestiami opieki medycznej dla rannych terrorystów.

Według jego relacji, wielu rannych bojowników znajduje się w wojskowych szpitalach polowych na terytoriach okupowanych oraz w izrahellskich osadach położonych w pobliżu linii demarkacyjnej. W szczególności terroryści leczeni są w szpitalu, „Ziv” w mieście Safad (jakie syjoniści nazwali Safed).

Oficer poinformował, że członkowie misji ONZ mają informację, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy duża liczba terrorystów była hospitalizowana w izrahellskich szpitalach i wojskowych szpitalach polowych. Terroryści wykorzystują obszar dzielący Syrię i izrahell, aby omijać pewne dobrze chronione obszary Syrii. Bojownicy przenikają do Syrii z terenów krajów sąsiadujących drogą przez terytoria okupowane.

Należy zauważyć, że w dziesiątkach raportów dziennikarzy informowano, że terroryści koordynują swoje działania z syjonistami, którzy zapewniają im wsparcie wojskowe i logistyczne. Wielu izrahellskich urzędników wielokrotnie potwierdzało, że zniszczenie państwa syryjskiego stanowi strategiczny interes izrahella, gdyż to zada ciężki cios siłom oporu w regionie, do których Syria stanowi ostoję.

źródło: http://www.3rm.info/36346-avstriyskiy-oficer-soobschil-o-sotrudnichestve-mezhdu-sionistami-i-terroristicheskimi-gruppirovkami-v-sirii.html

przygotował: Pluszowy Miś

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.