Strona główna > Info > Australijski mainstream o Jerzym

Australijski mainstream o Jerzym

U Pana Gajowego Maruchy jeden z czytelników pod tematem dot. miejsca przetrzymywania p. Jerzego podrzucił informację z australijskiego mainstreamu. Jej tłumaczenie dzięki niezawodnej Oli Gordon przytaczamy w całości. Prosimy jednak mieć na uwadze, że jest to mainstream (!), czyli armia zawodowych kłamców i propagandystów, którym bynajmniej nie płaci się za przekazywanie ludziom prawdy. Także do poniżej przedstawionych wieści i jednostronnego obrazu sytuacji sugerujemy mieć dystans.

Z moich prywatnych relacji z p. Jerzym wiem, że p. Jerzy był w przeszłości nękany przez australijską milicję i koczownię. Z polskojęzycznymi odpowiednikami tych dwóch żywiołów na naszym gruncie także miał do czynienia. W Polsce za badanie holoszwindlu p. Jerzy był ścigany listem gończym.

Miejmy nadzieję uzyskać lepsze rozeznanie w sytuacji od samego p. Jerzego, który na chwilę obecną zamknięty i izolowany, nie może się bronić.

Z mainstreamu czytamy:

„Policjanci znaleźli „Jaskinię Aladyna” z nielegalną bronią, kiedy przejęli ponad 850 przedmiotów, od 325 pistoletów 'stun' zamaskowanych jako szminki i komórki, do 218 kastetów [ang. knuckle dusters].

Policja rzekomo znalazła $20.000 kiedy wpadła do Jerzego Reka w czwartek koło jego domu na rogu Deveron St i St Andrews, godzinę po znalezieniu, jak powiedział jeden ze śledczych, „Jaskini Aladyna” z nielegalną bronią, w jego hurtowni przy Kerr Rd, Ingleburn.

59-latek oskarżony jest o handel bronią, w tym 67 sztuk broni gazowej, tak realistycznej, że jeden oficer powiedział, że gdyby ktoś wyciągnął ją do niego, zastrzeliłby go, 64 teleskopowych pałek, 39 proc i paralizatory zamaskowane jako damskie golarki i iPhony.

Powiedziano także, że znaleziono 10 pudełek hormonu ludzkiego wzrostu, 4 puszki sprayu pieprzowego i 2 magazynki do broni palnej.

Rek nie złożył wniosku o kaucję mając ponad 20 zarzutów w Sądzie Rejonowym Campbelltown wczoraj i ponownie pojawi się 4 grudnia.

Uważa się, że jeden z pistoletów 'stun' został użyty przez rzekomego złodzieja w sklepie jubilerskim by uciec straży w Bonnyrigg wcześniej w tym miesiącu.

Służby celne prowadzą dochodzenie jak Rek rzekomo importował broń z Azji.”

Źródło: http://www.dailytelegraph.com.au/news/nsw/street-watch-masked-gunman-got-wrong-target/storyfni0cx12-1226771672735

Jurek-info

a303

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.