Strona główna > NWO > Apokalipsa > Australię celowo podpala się z nieba

Australię celowo podpala się z nieba

 • Red. 3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Bez względu na wszystko, kto teraz spekulowałby na temat celów podpalaczy – nic nie można wiarygodnie powiedzieć. Oczywiste jest tylko to, że Australię podpalają, podobnie jak dwa i trzy lata temu podpalali Kalifornię (patrz poniżej), siły globalne, światowy rząd Antychrysta. W jakim celu? Bóg tylko wie! Możliwe, żeby zmienić klimat na planecie, ponieważ pożary na taką skalę  prowadzą do zanieczyszczenia atmosfery na całej planecie, a zatem i do zmian klimatu. Niech Pan Bóg im zabroni!

AUSTRALIĘ CELOWO PODPALA SIĘ Z NIEBA …

O strasznych i niewytłumaczalnych pożarach w Australii już od kilku miesięcy trąbią wszystkie teorie spiskowe (ros. – конспирологические форумы = fora konspirologiczne czyli spiskowe – AL) świata, jednak wydaje się, że 16 stycznia nastąpiła dość duża zmiana sytuacji: artykuł o tym wszystkim został opublikowany przez news.com.au – bardzo, bardzo daleki od konspiro logii, główny (lub jeden z głównych) australijski serwis informacyjny.

Na początek redaktorzy news.com.au podają omawiane w sieciach społecznościowych Australii fakty, jak na przykład niezrozumiałe, bijące z Nieba wiązki energii (promienie laserowe?):

Poniżej znajdują się zdjęcia drzew płonących od wewnątrz:

Kolejnym elementem układanki są selektywne pożary, to znaczy, gdy jedno drzewo płonie, a pobliski krzak nie pali się, co w zasadzie nie może tego być. Najlepiej widać to na zdjęciach, robionych z powietrza.

Następnie znajduje się analiza uszkodzeń samochodów i budynków, której poświęcone są setki blogów i filmów:

Wreszcie, podaje się relacje naocznych świadków. W szczególności news.com.au wspomina o jakimś „największym lokalnym koncie na Facebooku”, linka do którego nie podaje, ale gdzie tłumy ludzi piszą, że ogień pojawia się znikąd i że jest on jakiś „wybuchowy”.

Rozumiejąc, że kraj płonie, mieszkańcy położonych w lesie wiosek obserwują przez całą dobę i na wszystkie cztery strony świata. I ani razu nie widzieli oni zbliżania się ściany ognia, ani upadku z nieba przyniesionych przez wiatr jakichś iskier. Las zaczyna się palić od razu cały, bez widocznego ogniska. A potem dokładnie powtarza się sytuacja jak w Kalifornii, która  wprowadzała lokalnych strażaków w osłupienie: (wypalone dziesiątki domów, a obok nietknięte, zielone drzewa).

Po wymienieniu wszystkich tych faktów news.com.au przechodzi do wersji o tym, co się dzieje. Wszyscy to rozumieją, że Australię podpala się, ale kto i dlaczego? Opcje wyjaśniania tych nowych linii komunikacji są różne i ogólnie są ich dwie:

a) W Australii zostanie zbudowane „Elysium”, to znaczy niewielki izolowany raj dla globalnych elit, skąd będą one rządziły światem;

b) W Australii zostanie zbudowany globalny edukacyjny obóz pracy, z którego nikt nigdy i do nikąd nie ucieknie.

Uwaga Red. – Drodzy bracia i siostry! Bez względu na wszystko, kto teraz spekulowałby na temat celów podpalaczy – nic nie można wiarygodnie powiedzieć. Oczywiste jest tylko to, że Australię podpalają, podobnie jak dwa i trzy lata temu paliły Kalifornię (patrz poniżej), siły globalne, światowy rząd Antychrysta. W jakim celu? Bóg tylko wie! Możliwe, żeby zmienić klimat na planecie, ponieważ pożary na taką skalę  prowadzą do zanieczyszczenia atmosfery na całej planecie, a zatem i do zmian klimatu. Niech Pan Bóg im zabroni!

Publikacja z 18 listopada 2018 roku:

TO NIE SĄ ZWYKŁE POŻARY! .. ANTYCHRYST SPROWARZA OGIEŃ Z NIEBA. Kalifornia jest ponownie palona. (WIDEO, FOTO)

Przez cały listopad nie tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, ale cały świat obserwował szalejące pożary w Kalifornii, których liczba ofiar wynosiła setki. Co więcej, wiele osób, które wpadły tam w pułapki ogniowe, spłonęło żywcem.

Chociaż o tej porze roku w Kalifornii praktycznie gdzieś pali się nieustannie, to obecne pożary przekroczyły wszystkie poprzednie rozmiary. Według Steve’a Crawforda, szefa straży pożarnej Kalifornii, pożary w stanie stały się bardzo niezwykłe i „agresywne”:

a) pożary zaczęły poruszać się szybciej od tych, do których przyzwyczaili się strażacy;

b) pożary zaczęły omijać przeszkody, które strażacy tradycyjnie używali, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się ognia;

c) pożary zaczęły się słabo gasić zwykłymi środkami, tak jakby palił się nie tylko las, ale także samo powietrze.

I chociaż słowa o „płonącym powietrzu” są niczym więcej niż taką mową, to jednak sam szef straży pożarnej w Kalifornii najwyraźniej nie wyobraża sobie, na ile on ma rację.

Rzecz jest w tym, że według raportów Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych w próbkach gleby Kalifornii zaczęto obserwować wyjątkowo wysoki poziom aluminium, który przekracza normę o 25 000 razy. Ponieważ norma aluminium w glebie jest na ogół bardzo mała, a sam aluminium nie jest bardzo toksycznym metalem, Ministerstwo Rolnictwa USA nie bije w bębny alarmu. Dla urzędników pozostaje tylko niepojęte: skąd aluminium znalazło się w glebie? Ale my wiemy, że aluminium jest częścią śladów chemicznych (chemtrails), które od ponad 20 lat praktycznie codziennie są rozpylane na całym świecie.

Pan Denis Mills, były oficer marynarki wojennej, a obecnie pisarz na tematy teorii spiskowej, wspaniale odpowiada na to pytanie.

Mills mówi: „Proszę wziąć pył aluminiowy i wrzucić go na stojącą na ogniu patelnię, a następnie powiedzcie nam, co tam wyszło. A jeszcze lepiej, rozpylcie pył aluminiowy w powietrzu i podnieście  zapałkę do utworzonego obłoczku. Żartuję. Tego robić nie należy, ponieważ zakończy się to eksplozją. Ale przecież rząd Stanów Zjednoczonych, podobnie jak rządy innych krajów, już od wielu lat rozpylają to aluminiowe gówno w powietrzu, nazywając to tajemniczym modnym słowem „geoinżynieria”. A u wojskowych rozpylanie aerozolu zawierającego aluminium nazywane jest „wolumetryczną amunicją wybuchową”. Oczywiście, w atmosferze i glebie metalu jest mniej, niż w  w wojskowym aerozolu, ale zasada działania jest dokładnie taka sama.”

Czy to prawda, czy nie, pewne jest niewątpliwie, że „piekielne” pożary w Kalifornii tworzą się sztucznie. Możliwe, że na satelitach są testowane laserowe urządzenia techniczne, które pozwalają „sprowadzać ogień z nieba”. Wszak Apokalipsa o Antychryście*/ mówi, że czyni wielkie znaki, tak że ogień sprowadza z nieba na ziemię przed ludźmi. I cuda, które zostały mu dane do zrobienia, uwodzi żywych na ziemi. Pan Bóg wie!

*/ – … I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z Nieba na Ziemię na oczach ludzi. (Apokalipsa Św. Jana 13:13 o drugiej Bestii).

Pożar jest w środku. A przecież, to jest DZIEŃ!

Uwaga red. – Bracia i siostry, pamiętacie, jak na naszej stronie zamieściliśmy materiał o fantastycznych pożarach w Kalifornii (poniżej), co potwierdzają filmy i zdjęcia. Podobny rodzaj „Podpalenia z nieba”, który sprowokował serię katastrofalnych burz ogniowych, miał obecnie miejsce w Grecji. Słudzy Antychrysta ulepszyli swoją piekielną technologię i teraz tego rodzaju terroryzmu można się spodziewać w każdym kraju, którego nie lubią. Ten, kto ma rozum, niech zrozumie!

 

Uwaga redaktora TMR: Poniższe zdjęcia pokazują przykład terroryzmu geoinżynieryjnego. Tym razem Ateny (Grecja) i okoliczne tereny stały się celem dla geoinżynierystów i ich pomocników podpalaczy na spalonych obszarach, którzy koordynowali ten apokaliptyczny scenariusz burzy ogniowej. Taki bezprecedensowy atak terrorystyczny ma wszystkie znamiona operacji NATO „Gladio”.

Uderzające podobieństwa do burz geoinżynieryjnych w Kalifornii, których jest tak dużo i które są zbyt przekonujących, aby je ignorować. W obu przypadkach zastosowano tę samą zaawansowaną technologię podpalania ognia.

Zobacz: FIREGEDDON: Geoengineered California Firestorms Propagated to Terrorize and Manufacture Consent (Geoinżynieryjne burze ogniowe w Kalifornii, wywoływane w celu terroryzowania i uciszania ludności):

Pożar w Grecji ma wszystkie oznaki podpalenia z nieba i z pomocą podpalaczy na ziemi. W poniższym raporcie wspomina się nawet, że: „Grecja poprosiła drona amerykańskiego o ”wykrycie podejrzanej działalności”, kiedy wyjaśniło się, że 15 pożarów rozpoczęło się jednocześnie. Poniższe zdjęcia pokazują nawet te same cechy spalonych pojazdów obok niespalonych drzew, podobnie jak w czasie „fałszywej flagi” („false flag”) z kalifornijskimi burzami ogniowymi.

Kluczowy moment: co jeszcze mogło doprowadzić do wyjątkowo niezwykłego uszkodzenia ulic, wypełnionych spalonymi samochodami, obok drzew i budynków, które pozostały nienaruszone,

za wyjątkiem DEW (broń energii ukierunkowanej). Zatem atak na Grecję przy użyciu DEW i podpalenia są widocznie aktem jawnego zastraszania, aby rząd w Atenach nie przyłączył się do Włoch w proteście przeciwko Unii Europejskiej.

Istnieje również kilka raportów, opisujących oczywisty „efekt miotania ognia”, który został zaobserwowany przez wielu. Pisaliśmy o tym: „Ponad 70 zabitych, 100 zaginionych podczas pożarów, które „uderzyły jak miotacz ognia” . Istnieje wiele innych oznak ataku pod fałszywą flagą na Grecję, które zostaną przedstawione w następnym zdemaskowaniu.

Przy takim rozumieniu, wszystko, co pozostaje, należałoby tylko zestawić te akty terrorystyczne w stylu „Gladio” z celami (zadaniami) politycznymi, gospodarczymi lub społecznymi, które mają na myśli przestępcy. Nie ma żadnych wątpliwości, że ludność Grecji była dostatecznie zszokowana tą klęską żywiołową, tak że elita władzy mogła osiągnąć z góry przewidziane wyniki.

Wniosek: greckie burze ogniowe nie zostały spowodowane przez matkę naturę. Tak, tego lata upały szaleją na całej planecie, ale tak właśnie działa „Gladio”. Geoinżynieryści w pełni wykorzystują ekstremalne warunki pogodowe do prowadzenia swoich geoinżynieryjnych operacji terrorystycznych. Oto dlaczego ten grecki pożar jest klasyczną „FAŁSZYWĄ FLAGĄ”, łatwo go spisać na pogodę .

SputnikNews: Nikos Toscas, minister rządu Grecji, odpowiedzialny za porządek publiczny i obronę cywilną, wspomniał o „znaczących objawach” podpalenia, gdy władze badają jedną z najgroźniejszych eksplozji pożarów w kraju w czasie całej jego historii. Jego uwagi pojawiły się wkrótce po tym, jak inny wysoki urzędnik oskarżył nielegalnie zbudowane domy, blokujące drogi ewakuacji dla ofiar.

Greckie osoby urzędowe przypuszczają, że masowe pożary lasów, które zniszczyły region, obejmujący Ateny, zabijając co najmniej 85 osób, były zamierzone. „Mamy poważne i znaczące oznaki, świadczące o przestępczych aktach podpaleń ” – powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej Nikos Toscas, wiceminister porządku publicznego i obrony cywilnej.

Według niego zdjęcia satelitarne pokazują, że śmiercionośne pożary zostały jednocześnie wzniecone w wielu miejscach w południowej Grecji w pobliżu stolicy .

W poniedziałek po południu w południowej Grecji w Attyce, na wschód i zachód od stolicy Aten, wybuchło ponad 15 pożarów lasów, obejmując obszary przybrzeżne, popularne wśród turystów. Najbardziej dotknięte było miasto Mati, położone około 30 km na wschód od Aten, gdzie znaleziono grupę 26 ciał, w odległości zaledwie 30 metrów od morza.

Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 85, co przewyższa liczbę ofiar śmiertelnych w wyniku pożarów lasów w 2007 r. w kraju i czyni katastrofę w tym tygodniu najbardziej śmiercionośnym pożarem w kraju w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Rannych zostało co najmniej 187 osób, w tym 23 dzieci. Trwają poszukiwania nowych ofiar na lądzie i na morzu. Kilkadziesiąt osób przepadło bez wieści.

Poniżej kilka zdjęć, których nie można wyjaśnić po prostu pożarem lasu:

Kompletnie spalone samochody, a obok i dookoła zielone drzewa, nawet nie osmolone.

A TERAZ POPATRZMY NA POŻARY W KALIFORNII W 2017 ROKU:

Bracia i siostry, ten film mówi, że ostatnie pożary w Kalifornii były bardzo dziwne i niezwykłe. Domy spalone na popiół od wewnątrz: wraz ze szkłem, konstrukcjami, wannami i muszlami klozetowymi. Natomiast drzewa i budowle, stojące kilka metrów od domów były całkowicie nienaruszone.

Domy zamienione w popiół, a drzewa stoją zielone, jakby w pobliżu nie było żadnego ognia. Obok spalonych domów nie ma też żadnego lasu, od którego ten ogień rzekomo rozprzestrzenił się na budynki mieszkalne. W filmie autorzy twierdzą, że użyto nowej broni – potężnego lasera, który wytwarza w wąskiej przestrzeni temperaturę milionów stopni, taką jak wewnątrz Słońca.

PS Specjalne podziękowania dla odwiedzającego nasz portal panu B. Witaliju, który tak szybko przetłumaczył ten film.

Źródło:

Portal 3rm.info Moskwa Trzeci Rzym:

АВСТРАЛИЮ НАМЕРЕННО ЖГУТ С НЕБА… Никто в мире не верит, что континет горит сам по себе. (ВИДЕО)

https://3rm.info/main/78603-avstraliju-namerenno-zhgut-s-neba-nikto-v-mire-ne-verit-chto-avstralija-gorit-sama-po-sebe-video.html

16.1.2020 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

27.1.2020 r.

6 thoughts on “Australię celowo podpala się z nieba

 1. Jak to mozliwe, zeby byla taka technologia? Jesli by istniala i rzeczywiście by ja wykorzystano to dlaczego nie ma o tym w telewizji? Nic nie rozumiem.

  1. Jakiej telewizji? Najwyższy czas wziąć czerwoną pigułkę i wybudzić się z Matrixa!

  2. Jakiej telewizji? Najwyższy czas wziąć czerwoną pigułkę i obudzić się z Matrixa!

  3. Tak mowisz a skad mamy pewnosc czy te lasery sa prawdziwe.?Podaj sensowne argumenty a nie zm8anke o pigulkach o ktorych nie masz pojecia.

  4. Tomasz, oczekujesz, że przyjdą, powiedzą Ci i wszystko wyjaśnią o ukrytych technologiach? Tak, weź pigułkę i wybudź się z Matrixa!

 2. Wątpie aby istniała taka technologia z laserem. Lord Vader nie byłby do tego zdolny bo zginał w 6 częsci gwiezdnych wojen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.