Strona główna > NWO > Australia rozpoczęła wszczepianie ludziom mikrochipów

Australia rozpoczęła wszczepianie ludziom mikrochipów

Australia może stać się pierwszym krajem na świecie, który wszczepia ludziom mikrochipy. NBC News przewidywało, że wszyscy Amerykanie będą mieli mikrochipy w 2017 roku, ale wydaje się, że Australia może być szybsza.

https://www.youtube.com/watch?v=YrUGevAycis

To może brzmieć jak science-fiction, ale setki Australijczyków dążą do bycia super-ludźmi, którzy mogą odblokowywać drzwi, włączać światło i logować się do komputerów za pomocą machnięcia ręką.

Shanti Korporaal z Sydney posiada już dwa implanty umieszczone pod skórą. Teraz może dostać się do pracy bez noszenia ze sobą karty lub klucza i jak sama mówi: dąży do tego, by całkowicie pozbyć się potrzeby noszenia ze sobą portfela. „Nie musisz martwić się o jakiekolwiek hasło lub PIN, to jest ta sama technologia, co PayPass, więc mam nadzieję, że będę mogła płacić w ten sposób” – mówi Australijka.

Mikrochipy, które są wielkości ziarenka ryżu, mogą także służyć jako wizytówki, przenosić dane kontaktowe oraz dane medyczne. 27-latka zauważyła możliwości biznesowe i razem z mężem stworzyła usługę dystrybucyjną o nazwie Chip My Life, gdzie za jedyne 80 do 140 dolarów można zakupić chip i stać się „super człowiekiem”.

Pod tym artykułem pojawiły się ciekawe spostrzeżenia internautów – publikujemy kilka z nich (Pisownia oryginalna):

„Załóżmy że wszyscy obywatele w USA mają takie chipy aby otwierać drzwi, płacić za zakupy więc znika pieniądz fizyczny ….. i nagle ktoś jest NIEPOSŁUSZNY władzy i co wtedy??? Wystarczy wyłączyć jego chip i game over ……. NWO jak nic.”

„Nawet nie trzeba powoływać się na Biblię, żeby skumać o co chodzi światowemu lewactwu. Wyszukajcie na youtubie, co mówił Aaron Russo przed swoją śmiercią o Davidzie Rockefellerze. I przecież Biblia to bujda, co nie? No, to poczekajmy jeszcze trochę. Weźcie sobie ten chip na łapkę, wierząc bezgranicznie, że nikt nas kontrolować nie będzie :D. Już nie długo nikt nigdzie nie będzie mógł kupować albo sprzedawać bez chipów. No more cash. Tylko banki i korporację będą kontrolować ile masz na koncie. Kto nie będzie mieć chipa to zdechnie z głodu. Ale fajny system, co nie? Z chipem machniesz łapką i światełka się będą zapalać i gasić, lodówka otwierać. Ale spróbuj się sprzeciwić, pokazać, że coś się nie podoba.”

http://www.snopes.com/australia-becomes-first-country-to-begin-microchipping/

Źródło: http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/australia-rozpoczela-wszczepianie-ludziom-mikrochipow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *