Strona główna > Polska > Tolerancja w natarciu: „Płoną katedry, na księży przyjdzie czas!”

Tolerancja w natarciu: „Płoną katedry, na księży przyjdzie czas!”

Jeden z lewicowych działaczy, który „zasłynął” m.in. kontrowersyjnymi protestami przed siedzibą TVP, w szokujący sposób skomentował wpis dotyczący podpalenia katedry w Meksyku. „Płoną katedry, na księży przyjdzie czas” – napisał. Do sprawy odniósł się mec. Jerzy Kwaśniewski z Ordo Iuris.

Dawid Winiarski, z iście chazarską fizjonomią
Z kamerą wśród zwierząt: Winiarski w ostatnim szeregu

Jak zauważył portal tysol.pl, Dawid Winiarski włączył się w dyskusję na temat aktywności aborcyjnych działaczy w Meksyku, którzy w ramach tzw. „Dnia Bezpiecznej Aborcji”, podpalili drzwi katedry w stolicy kraju. „Na razie płoną katedry, na księży przyjdzie czas!” – napisał lewicowy aktywista. „Nawoływanie do nienawiści staje się normą w debacie publicznej?” – zauważył mec. Jerzy Kwaśniewski.

Prezes Instytutu Ordo Iuris komentując szokujący wpis stawia pytanie, czy tą sprawą nie powinna zająć się z urzędu Prokuratura. Mec. Kwaśniewski dodaje, że „bohater”, który miał dokonać skandalicznego wpisu to student i bohater Archiwum Osiatyńskiego, budowanego z grantu Fundacji Stefana Batorego. Prawnik dopytuje również na Twitterze czy obie wspomniane organizacje odetną się od aktywisty, który w taki sposób atakuje księży i Kościół.

„Czy Fundacja Batorego i Archiwum Osiatyńskiego odetną się od wezwania do nienawiści i pochwały przestępstw z nienawiści wobec chrześcijan? Czy usuną wywiad z tym człowiekiem ze strony Archiwum Osiatyńskiego? Profesor nie byłby zachwycony pochwałą palenia kościołów i kapłanów…” – czytamy w komentarzu mec. Jerzego Kwaśniewskiego.

Źródło: tysol.pl / Twitter / archiwumosiatynskiego.pl

WMa

Za: https://www.pch24.pl/szokujacy-komentarz-lewicowego-aktywisty–plona-katedry–na-ksiezy-przyjdzie-czas-,71234,i.html

4 thoughts on “Tolerancja w natarciu: „Płoną katedry, na księży przyjdzie czas!”

  1. Współcześni barbarzyńcy, bzykają wszystko bez względu na płeć i wiek oraz terroryzują i niszczą każdy kraj który sobie wezmą na celownik.

 1. Myśli, cytaty, wiersze.

  Znalezione w necie :

  Wiek XXI – to tragedia…

  „…Wszystkich odwiedzających tę stronę niedowiarków ignorantów, kpiarzy i głupców ostrzegamy przed uprzedzeniem i lekceważeniem oczywistości dowodów i faktów…

  Nie jeden z was powie „to XXI wiek” … naprawdę ?,… to tragedia, …XXI wiek i wszechobecny fałsz, wyzysk, lichwa i upodlenie, poganizm, liberalizm i tolerancja dla zbrodni, nierządu i wszelkich patologii, upadek fundamentalnych praw i wartości, rozpad cywilizacji, państw i narodów, okultyzm, magia, kult szatana, zdrada narodowa, żydokomunizm, narkomania i bezrobocie… degeneracja rozkład społeczny, moralny i systemu rządzenia… roztrwonienie zniszczenie i bluźniercza profanacja, wysiłku pracy, setek pokoleń tysiącletniej Polski !…”

 2. Tolerancja w natarciu: „Płoną katedry, na księży przyjdzie czas!”—ZAPOMNIELI LUB NIECHCA WIEDZIEC ZE PIEKLO TEZ ISTNIEJE I TU ZADNA PARADA ROWNOSCI—FASZYZMU TEGO NIE ZMIENI I ICH PON CZEKA NA NICH OJ BEDZIE BOLALO OJ BEDZIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.