Strona główna > Polska > Atak nożownika w centrum Warszawy. Niegroźnie ranny policjant, sprawcą młody obywatel Izraela

Atak nożownika w centrum Warszawy. Niegroźnie ranny policjant, sprawcą młody obywatel Izraela

Mężczyzna, który w centrum Warszawy zranił nożem policjanta to 24-letni obywatel Izraela. Został zatrzymany, zaś obrażenia poszkodowanego funkcjonariusza nie są groźne.

a

Przed godziną 16:00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że ulicą Ordynacką idzie mężczyzna, który ma przy sobie niebezpieczne narzędzie – opowiada starszy aspirant Rafał Retmaniak z Komendy Głównej Policji. – Policjanci natychmiast udali się na miejsce, zauważyli mężczyznę, który ma przy sobie nóż. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję, w jej trakcie mężczyzna ranił jednego z policjantów w okolicach twarzy – dodaje.

Pierwsze informacje z miejsca zdarzenia mówiły, że sprawcą ataku jest mężczyzna o wyglądzie arabskim.

Funkcjonariusze sprawdzili jego tożsamość. Okazało się, iż to obywatel Izraela, dwudziestoczterolatek. Telewizja Republika podała, że oprócz ostrego narzędzia miał przy sobie także broń palną. Policja nie potwierdziła jak dotychczas tej informacji.

Policjant, który został ranny w trakcie interwencji, nie wymagał hospitalizacji, bowiem odniesione przez niego obrażenia nie były groźne.

Źródła: onet.pl, rmf24.pl, Telewizja Republika

RoM

 Za: http://www.pch24.pl/atak-nozownika-w-centrum-warszawy–niegroznie-ranny-policjant–sprawca-mlody-obywatel-izraela,54058,i.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.