Strona główna > Świat > Atak chemiczny w nowojorskim metrze

Atak chemiczny w nowojorskim metrze

*** 9 lipca 2013 roku nowojorska policja (NYPD) wraz ze służbami sanitarnymi i federalnymi służbami HSS (Homland Security Serices) przeprowadziły zmasowany atak przy użyciu broni chemicznej na obywateli miasta Nowy Jork***

Informacja nieprawdopodobna?  Nowa teoria spisowa?  Scenariusz do nowego filmu grozy rodem z Hollywood?

Nie! To stało się w rzeczywistości !!!

W całym systemie metra nowojorskiego umieszczona urządzenia pobierające próbki powietrza  mającego przygotować model rozprzestrzeniania się w tunelach i stacjach elementów broni chemicznej i biologicznej. Do testu użyto gazu Perfluorocarbon, który jest odpadem przy produkcji aluminium.

http://www.climatetechnology.gov/library/2003/tech-options/tech-options-4-3-4.pdf

Gaz ten miał być „całkowicie nieszkodliwy” dla podróżujących metrem nowojorczyków, choć wywieszone na stacjach informacje nie całkowicie to potwierdzają. Eksperyment ma potrwać do końca miesiąca i przeprowadzany jest przez Laboratorium Brookhaven z Long Island (http://www.bnl.gov/about/).

Laboratorium znane jest z prac nad bronią jądrową i bliską współpracą z Departamentem Obrony. Zajmuje kilkadziesiąt hektarów zalesionego terenu ogrodzonego wysokimi płotami i pilnowanego przez wartowników. Powstało po drugiej wojnie światowej i według niektórych danych pracowało w nim wielu niemieckich uczonych przejętych przez USA w efekcie projektu „Paperclip” po Drugiej Wojnie Światowej.  Oficjalnie zajmuje się pokojowym wykorzystaniem energii atomowej. Florocarbon jest bezbarwnym bezzapachowym gazem uważanym za gaz cieplarniany. W nocie zawieszanej na ścianach metra MTA (Metropolitan Transportation Authority) przyznaje, że nie rozumie całkowicie jaki efekt na zdrowie człowieka ma rozpylany w metrze gaz. Choć już dzisiaj MTA wyparło się upubliczniania noty i nazwało ja falsyfikatem, informacje w niej zawarte nie odbiegają od ogólnie dostępnych. Noty były także rozdawane w kilkunastu miejscach, przez osoby „podające się za pracowników” MTA – dlaczego wiec nie zareagowała policja? Przecież zawsze jest obecna w metrze. Czyżby tego dnia policjanci mieli coś ważniejszego do roboty niż pilnować porządku na stacjach i w pociągach metro? Przecież na pewno aresztowaliby ewentualnych „przebierańców”.

a

Dziękujemy ci za podróżowanie  MTA

Chcielibyśmy korzystając z okazji podziękować ci za wzięcie udziału we wspólnym studium przeprowadzonym przez NYPD i Narodowe Laboratorium Brookheven sponsorowanego przez Departament Obrony.

W miesiącu lipcu podróżni będą od czasu do czasu narażeni na oddziaływanie gazu Perfluorocarbon w 5 dzielnicach i 21 liniach metra aby przeprowadzić studium przemieszczania się powietrza poprzez system metra MTA.

Perfluocarbons są bezbarwnymi, bezzapachowymi i mocnymi gazami cieplarnianymi wytworzonymi sztucznie mającymi wpływ na ocieplenie globalne. Emitowane są jako produkt uboczny podczas produkcji aluminium, używane do produkcji rozpuszczalników w przemyśle elektronicznym, produkcji płynów chłodniczych w różnorodnych systemach chłodzących.

Efekty zdrowotne  wdychania gazu Perfluorocarbon  nie są  całkowicie zrozumiale chociaż narażenie na Perfluorocarbon połączone jest z wczesnymi objawami menopauzy. Badania na zwierzętach wykazały znaczacy wpływ tych gazów na zmiany w funkcjonowaniu wątroby, tarczycy oraz wzrost ryzyka zachorowań na raka. Powodują tez niesprawność organów reprodukcyjnych.

Gazy te będą rozprzestrzeniane jako test dla twojego bezpieczeństwa przeciwko ewentualnym atakom chemicznym.

Dziękujemy ci za używanie MTA i życzymy bezpiecznego dnia.

Paranoiczny strach przed atakiem terrorystycznym doprowadza do jeszcze straszniejszego terroru w jakim musimy żyć na co dzień. Orwell pisząc „1984” nie przypuszczał na pewno, że jego wizja spełni się w tak zwielokrotnionej formie, jak to widzimy dzisiaj.

MW

„Kto jest gotów poświecić wolność dla bezpieczeństwa nie jest godzien ani wolności ani bezpieczeństwa”.
  – Benjamin Franklin

http://www.youtube.com/watch?v=aKSs25MbCpQ

Źródło: http://www.nasznowyjork.org/5/post/2013/07/atak-chemiczny-w-nowojorskim-metrze.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.