Strona główna > Świat > Astronomiczne kwoty islamizacji – ile kosztuje nieletni „uchodźca”?

Astronomiczne kwoty islamizacji – ile kosztuje nieletni „uchodźca”?

Hesja była ostatnim z 16 landów w którym po wyborach 28 października 2018 weszła do parlamentu krajowego krytyczna wobec polityki rządu Merkel Alternatywa dla Niemiec (AfD). W opozycji parlamentarnej frakcja AfD ma możliwość konkretnych i solidnych interpelacji poselskich.

Na ostatnią interpelację dotyczącą kosztów nieletnich uchodźców przybywających do Niemiec bez dorosłych Ministerstwo Spraw Społecznych i Integracji Hesji odpowiedziało, że w landzie przebywa obecnie 1.362 uchodźców i ci kosztowali w zeszłym roku 138 milionów euro, czyli inaczej licząc 101.515 euro od osoby rocznie, i 8.460 euro od osoby miesięcznie. Od 2014 roku Hesja wydała na niepełnoletnich uchodźców 769 mln euro.

Ciekawa jest informacja z ministerstwa, że w celu ustalenia wieku młodocianych uchodźców wpierw wierzy się dokumentom, w razie potrzeby przeprowadza się „wykwalifikowaną kontrolę wzrokową“, a następnie badania lekarskie, które zlecono w zeszłym roku 44 razy.

Źródło:

Hessen zahlt 138 Millionen für unbegleitete minderjährige Ausländer

Źródło polskie: https://ndie.pl/niemcy-nieletni-uchodzca-kosztuje-8-460-euro-miesiecznie/

5 thoughts on “Astronomiczne kwoty islamizacji – ile kosztuje nieletni „uchodźca”?

  1. Aby obalić każdy rząd i każdy ustrój wystarczy wyjść na ulicę.To się tyczy Polaków,Niemców czy innej narodowości.Chcieli Niemcy być uprzejmi to przyjęli bydlęce bydło z Bliskiego Wschodu.Oni się nie nadają do żadnej resocjalizacji.

  2. W tym nieludzkim panstwie Szatana i powszechnego bezprawia „utrzymanie” jednego nedzarza (Niemca) pochlania miesiecznie ok…. 700-800 Euro z czynszem !!! Przeto tabuny obdartych i cuchnacych niemieckich zebrakow na kolanach w metrze skamlaja o datek lub kawalek chleba ! Oto „wartosci chrzescijanskie” w tej perwersyjnej dyktaturze klamstwa i cenzury, gdzie tymczasem uzbieralo sie… milion bezdomnych ! Oto „raj socjalny”, ale dla obcych ! Przeklinam to panstwo po tysiackroc za wszelkie krzywdy i przestepstwa i te bande tzw. urzednikow/urzedniczek panstwowych, ktorzy niszcza uczciwych obywateli za niesamo- wite przywileje i gwarancje bezkarnosci !!!

  3. Oto od początku chodziło, aby wywołać społeczny kryzys i wkurzyć białych taką jawną niesprawiedliwością. Czyli rasizmem przeciw białym. Bo w którymś momencie to pęknie i ludzie chwycą za broń i wyjdą na ulicę. I taki jest tego cel. Plan trzech wojen Alberta Pike’s.

    W Szwecji calvadosy i hebany są specjalnie uprzywilejowani do kradzieży gwałtów i ogólnego „róbta co chceta”. Jak ktoś zaczyna o tym mówić to wkraczają lewackie organizacji pokroju polskojęzycznego grubasa Gawła z tego ośrodka monitorowania rasizmu itd.
    Przeciętny Szwed jest przesiąknięty strachem do szpiku kości.Najprawdopodobniej nie bałby się wezwać policję gdyby calvados lub heban ubogacał mu córkę wbrew jej woli.

  4. Dla Iluminatów kasa nie gra roli ! liczy się każzdy wojownik przeciw chrześcijaństwu na czasy tzw . ' WIELKIEGO UCISKU ” !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.