Strona główna > Świat > Armia USA przeprowadzi bardzo ryzykowne manewry na Półwyspie Koreańskim

Armia USA przeprowadzi bardzo ryzykowne manewry na Półwyspie Koreańskim

Armia USA przeprowadzi bardzo ryzykowne manewry na Półwyspie Koreańskim w okresie zaćmienia słonecznego

trump grozi

21 sierpnia, około 25 000 żołnierzy USA połączy się z „dziesiątkami tysięcy” południowo koreańskich wojskowych w celu przeprowadzenia „masywnych ćwiczeń”, które wyzywają reakcję ze strony Korei Północnej. Świadomość, że jakakolwiek prowokacja może przywieść do wojny nuklearnej na Półwyspie Koreańskim, rodzi pytanie – czy to rozumne działanie.
Ciekawe, że im bardziej zgłębiam wydarzenia związane z nadchodzącym słonecznym zaćmieniem, tym bardziej rzeczy stają się  dziwne. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o tym zaćmieniu wiele miesięcy temu, nie poświęciłem temu zbyt wiele uwagi, ale teraz, po uważnym przestudiowaniu go – uważam, że to będzie bardzo ważne wydarzenie ( Mega 9/11 ? – przyp. tłum)

I nawet do dziś nie wiedziałem, że największe ćwiczenia wojskowe będą odbywać się podczas tego zaćmienia. Poniższe pochodzi od МSN*1:

Amerykańskie siły zbrojne przygotowują się do rozpoczęcia w najbliższych dniach  masywnych manewrów wojskowych w Południowej Korei, co zagraża tamtejszej chwiejnej równowadze; jak bowiem można uspokajać sojuszników w regionie anonsami, o gotowości do wojny z Koreą Północną, nie prowokując rzeczywistego konfliktu w efekcie?

Tegoroczne ćwiczenia Ulchi-Freedom*2 zaplanowano na 10 dni, począwszy od 21 sierpnia, i będą obejmować około 25 000 żołnierzy USA wraz z dziesiątkami tysięcy Koreańczyków z Południa.
Ćwiczenia skupiają się na obronie Korei Południowej przed atakiem z Północy i każdego roku powodują reakcje w postaci zarzutów i gróźb ze strony Korei Północnej. Tym razem jednak, dzieje się to w bardzo niespokojnych czasach, po wymianie gróźb między prezydentem Trumpem i Koreą Północną.

Jeszcze jedna rzecz, o której dopiero co dowiedziałem się; meteorolodzy ostrzegają, że silny huragan może zacząć zbliżać się do wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych w czasie zaćmienia słońca. Minęło prawie 12 lat od czasu, jak w ten kraj uderzył potężny huragan.

Jak już wspomniałem wcześniej, wiele osób uważa, że zbliżające się zaćmienie słońca, i następujący po nim 40-dniowy okres, mogą być swego rodzaju „ostrzeżeniem” dla Ameryki. I tradycyjnie, ten 40-dniowy okres był czasem nawrócenia dla ludu Izraela  („kosher – szmonces”; manipulacja, ogon psem wywija? – przyp. tłum.)…

Również bardzo interesujące, że to zaćmienie nastąpi dokładnie na 33 dni przed „Znakiem Objawienia 12”, który pojawi się na niebie w dniu 23 września. Pierwszym, którego dotknie zaćmienie słońca 21 sierpnia, będzie Stan Oregon, i wielu zwróciło uwagę, że Oregon jest naszym 33-m Stanem. I jeszcze i to, że zaćmienie zakończy przecięcie państwa na 33 równoleżniku, w Stanie Południowa Karolina (myślenie życzeniowo- magiczne, właściwe dla”bible-basher”*3’om? – przyp. tłum).

To co, po prostu – zbieg okoliczności?

Być może.

Jeszcze jeden niezwykle interesujący fakt:  pierwsze duże miasto w drodze zaćmienia, – to Salem, w Stanie Oregon. Jak wiemy, Salem – to skrót od Jerozolimy, i okazuje się, że droga zaćmienia osiągnie Salem, mniej więcej w tym samym czasie, gdy słońce zachodzi w Jerozolimie.

Kolejny zbieg okoliczności?

Siedem lat później, po zaćmieniu 21 sierpnia nastąpi jeszcze jedno zaćmienie, która przetnie nasz kraj w 2024 roku.  Drogi tych dwóch zaćmień nakreślą gigantyczny krzyż, bezpośrednio nad środkową częścią kraju. I zadziwiająco, łączny czas tych obu tych zaćmień wyniesie siedem minut.

Ale to zaćmienie – to dopiero początek. W okresie kolejnych 40 dni będzie miało miejsce sporo ważnych wydarzeń, będących przedmiotem aktywnych dyskusji. Ich listę zamieściłem w jednym z moich poprzednich artykułów.

I wszystko to dzieje się w czasie, gdy gniew, nienawiść, i napięcia rasowe osiągają apogeum w tym kraju.

W tym momencie szybko zbliżamy się do punktu wrzenia.

Michael Snyder – journalist, politician, christian fundamentalist,
—————————-
Powyższy tekst przedkładam czytelnikowi dla zilustrowania stereotypowej amerykańskiej mentalności, w której – jakże często – uczciwość i dobre intencje mieszają się ze zmanipulowaną, infantylną naiwnością, lub co gorzej, z fanatyczną bigoterią!

—————————
*1  MSN News – Breaking Headlines
Microsoft Corporation
*2 Ulchi-Freedom

https://www.youtube.com/watch?v=98w_JsFgaxw

*3 Bible-basher:
https://www.youtube.com/watch?v=UZdeIs5RoX0

– ktoś kto autoratywnie, agresywnie i namolnie – w stylu amerykańskich ewangelistów – wali (cytuje) biblią.
Niebezpieczny, fanatyczny obłęd; zwłaszcza w połączeniu z bronią palną.

„Crank” (nakręcony, nawiedzony, czub ) – obraźliwe określenia stosowane wobec nosicieli ekcentrycznych poglądów.
Synonimy: „kook”, „contrarian”, i „crackpot” (pęknięty garnek), –  ten ostatni  doprowadził do
powstania  terminu „psychoceramics” jako zbiorczego określenia dla takich ludzi.
http://rationalwiki.org/wiki/Crank

————————————–

czwartek, 17 sierpnia 2017 r.
„Армия США проведет самые рискованные учения на Корейском полуострове во время солнечного затмения”
źródło: https://kv-journal.su/content/armiya-ssha-provedet-samye-riskovannye-ucheniya-na-koreyskom-poluostrove-vo-vremya
na podstawie (wybór redakcji): Michael SNYDER, „The U.S. Military Will Be Conducting ‘A Major Military Exercise’ On The Korean Peninsula During The Solar Eclipse”
http://theeconomiccollapseblog.com/archives/the-u-s-military-will-be-conducting-…

———————————

Tłumaczenie: bezmetki

Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów, dozwala się wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.