Strona główna > Metapedia > Armia Czerwona oraz jej zbrodniczy ideolog, żyd, Ilja Ehrenburg

Armia Czerwona oraz jej zbrodniczy ideolog, żyd, Ilja Ehrenburg

źródło 1: http://en.metapedia.org/wiki/Red_Army

źródło 2: http://en.metapedia.org/wiki/Ilya_Ehrenburg

Armia Czerwona

Armia Czerwona (po rosyjsku: Рабоче-Крестьянская Красная Армия) była organizacją terrorystyczną, zorganizowaną najpierw przez żydowskiego bolszewika, Lwa Trockiego, podczas wojny żydowsko-rosyjskiej w 1918 r., a w 1922 roku stała się armią Związku Sowieckiego. Określenie „czerwona” zostało usunięte po II wojnie światowej, gdy symbole narodowe zastąpiły te, które nawiązywały do starego rewolucyjnego zapału, i wtedy też została oficjalnie przemianowana na Armię Radziecką. Armia Czerwona ostatecznie wzrosła do postaci największej armii w historii świata od lat 40-tych XX wieku aż do upadku Związku Radzieckiego w 1991 roku, chociaż Chińska Ludowa Armia Wyzwoleńcza może nawet przewyższyła Armię Czerwoną wielkością w niektórych okresach.

Druga wojna światowa

Podczas drugiej wojny światowej zakazane było sowieckim żołnierzom poddanie się, dlatego po wojnie wielu radzieckich jeńców wojennych zostało zesłanych do gułagów za akt kapitulacji. Oficerowie polityczni Armii Czerwonej, zwani również “Komissarami”, byli w większości żydami, którzy zazwyczaj stali z tyłu albo szli z tyłu za żołnierzami, a jeśli żołnierz odwrócił się do ucieczki lub próbował się poddać, wtedy żydzi z zimną krwią strzelali do niego, używając broni automatycznej. Ten chory żydowski system organizacyjny spowodował masowe gwałty na kobietach niemieckich i węgierskich. Nikt nigdy nie został skazany za popełnienie tej strasznej zbrodni.

Główny propagandysta

Głównym propagandystą tej armii w czasie II wojny światowej był Ilja Erenburg ✡, który tworzył anty-europejskie nawoływania i hasła-przynęty, i jest on odpowiedzialny za śmierć wielu tysięcy osób cywilnych.

Worosz-orda „wyzwolicieli”
Worosz-orda „wyzwolicieli”
Dzień wyzwolenia?
Dzień wyzwolenia?

a

Ilja Ehrenburg

Ilya Grigorjewicz Ehrenburg (Илья Григорьевич Эренбург), urodzony 15 stycznia 1891 w Kijowie, Imperium Rosyjskie, zmarł 31 sierpnia 1967 w Moskwie, był żydowskim propagandystą w ZSSR, który agitował do ludobójstwa przeciwko Niemcom. Erenburg wraz z Lazarem Kaganowiczem i Grigorijem Zinowiewem, był jedną z najbardziej znanych osobistości wśród kryminalistów żydowskich otwarcie wykorzystujących bolszewizm jako środek do eksterminacji innowierców z korzyścią dla żydowskiej rasy. W wyniku II wojny światowej, za pośrednictwem zydowskiego Komitetu Antyfaszystowskiego, Erenburg stał się jednym z głównych żydowskich łgarzy w imperium sowieckim, jacy wzięli udział w formułowaniu narracji “holocau$tycznej” jak narzędzia krwawego zniesławienia przeciwko Niemcom.

judeo-bolszewicka bestia, Ilja Ehrenburg
judeo-bolszewicka bestia, Ilja Ehrenburg

Wychowanie żydowskie

Erenburg urodził się w zamożnej rodzinie żydowskiej w Kijowie, który był wówczas częścią imperium carskiego. Jego matka, Chana, zadbała o to, żeby poznał wszystkie zasady i rytuały religii żydowskiej. Jako młodzieniec zaczął myśleć o sobie jako “kosmopolicie”. Później doznał nagłego “przebudzenia” swej dumy etniczno-żydowskiej podczas wojny niemiecko-sowieckiej.

Komunistyczny wywrotowiec, wygnaniec

Jako nastolatek związał się z bandą komunistycznych wywrotowców i musiał uciekać z Imperium Rosyjskiego w 1908 r. z powodu swej działalności politycznej [1] . Mimo, że był zachwycony słysząc o bolszewickiej uzurpacji w Rosji, jaka nastąpiła dekadę później, nadal mieszkał za granicą. Odwiedził ZSSR na pewien czas na początku lat 20-tych, ale przez większą część lat 1908-40 przebywał w Paryżu [2] . W czasie swego wygnania, zaczął wydawać książki, a do końca życia opublikował ich prawie 30.

Propogandysta sowiecki

Ilja Erenburg powrócił do Związku Sowieckiego w 1941 roku. Wrócił jako wolontariusz pomóc koordynować działania anty-niemieckie. Jego nagły wzrost znaczenia, mimo że nigdy wcześniej nie mieszkał w ZSSR do 1941 roku, wskazują, że miał całkowite zaufanie ze strony Stalina. Hitler nazywał go “domowym żydem Stalina”.

żydowski Komitet Antyfaszystowski

Wśród współzałożycieli w “żydowskiego Komitetu Antyfaszystowskiego Związku Radzieckiego”, Erenburg odegrał kluczową rolę. Zadaniem tej grupy było zachęcać żydów, nie tylko w ZSSR, ale na całym świecie – zwłaszcza w USA – do udzielenia wsparcia wojnie Stalina z Niemcami. Niektórzy członkowie tej grupy latali do USA pokazując fałszywe “mydełka wykonane z żydowskich ciał” [3] .

Niedorzeczna mistyfikacja z „mydłem z ludzi”

Erenburg osobiście jest całkowicie odpowiedzialny za powstanie mitu “żydowskiego mydła”, gdy przedstawił mistyfikację obciążającą Niemców o produkcję mydła z tłuszczu żydów, jakich Niemcy rzekomo zabili. W ramach procesu w Norymberdze w imieniu delegacji radzieckiej, Erenburg atakował tym oszustwem „mydła z człowieka” niemieckich oskarżonych. Na kostkach mydła zostały odkryte pieczęci “RIF”. Erenburg twierdził, że to  dowód na to, iż Niemcy robili takie kostki, bowiem napis należy czytać jako “Reines Judenfett” (czysty żydowski tłuszcz). Znaczek ten w rzeczywistości oznacza “Reichsstelle für Industrielle Fette” (niemiecki zakład przemysłu tłuszczowego).

Gwałtowna anty-niemiecka agitacja

Historyczna niesława związana z nazwiskiem “Ilja Erenburg” bierze się przede wszystkim z jego szokująco gwałtownej i ludobójczej propagandy wojennej. W licznych ulotkach dystrybuowanych wśród frontowych żołnierzy sowieckich – jak również w gazecie „Pravda” oraz gazecie wojskowej „Krasnaja Zwiezda” – zachęcał i nakłaniał do popełniania zbrodni wojennych, zbrodni przeciwko ludności cywilnej, masowych gwałtów – i ogólnie fanatycznej nieludzkiej nienawiści. Alexander Wirth, korespondent brytyjski w Moskwie, nazwał go “geniuszem w budzeniu nienawiści do Niemców”.

Jedna z ulotek Ehrenburga, nazwana po prostu “zabijać”, była rozprowadzana wśród milionów żołnierzy radzieckich. Podżegała ich do traktowania Niemców jako podludzi. W innych pismach używał analogii do zwierząt (“wściekłe psy”, “gady”, “skorpiony”) do opisania Niemców.

Zbrodnie wojenne

lata 60-te
lata 60-te

Gdy Armia Czerwona nacierała na zachód w kierunku Niemiec, począwszy od końca 1944, Erenburg otwarcie wzywał żołnierzy Armii Czerwonej do popełniania gwałtów na wszystkich niemieckich kobietach, jakie tylko napotkają. Nadal zagrzewał żołnierzy do zabijania niemieckich cywilów aż do ostatnich dni wojny.

W swych jadowicie gwałtownych anty-niemieckich pismach – daleko wykraczających ponad to wszystko, co pojawiło się w Der Stuermer – zawarł hasła, jakie uważane są przez historyków za coś, co bardzo silnie przyczyniło się “do orgii morderstw i gwałtów popełnianych przez żołnierzy sowieckich wobec niemieckich cywilów” [4] . (Patrz cytaty ).

Ilja Erenburg pozostał związany z imperium sowieckim, i nigdy nie przeniósł się do państwa syjonistycznego w Palestynie. Jednak ujawnił sekret mówiąc, że jego majątek i jego bogate archiwum mają być przeniesione do podmiotu syjonistycznego 20 lat po jego śmierci. Stało się to w 1987 roku i został okrzyknięty przez żydowske media na całym świecie jako “żydowski patriota” [5] . Ehrenburg został uhonorowany w sowieckim imperium w 1952 roku  nagrodą Stalina za całokształt pracy na rzecz międzynarodowego żydowskiego bolszewizmu. [6] , lecz klauzula w tajemnicy zapisana w testamencie, o oddaniu majątku dla państwa syjonistycznego, dowodzi że przedkładał on swoje plemienne interesy na plan pierwszy aż do swych ostatnich dni.

Multimedia

żydowskie ostateczne rozwiązanie dla Niemców oraz innych gojów

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EAyXpW-ygJY

Cytaty

Niemcy nie są ludźmi. Od teraz, słowo “niemiecki” jest dla nas najgorszym przekleństwem. Od teraz słowo niemiecki powoduje nasze niezwłoczne działanie. Nic więcej mówić nie będziemy. Nie będziemy się denerwować. Będziemy zabijać. Jeśli nie zabiłeś co najmniej jednego Niemca dziennie to znaczy, że zmarnowałeś dzień. Jeśli uważasz, że twój sąsiad zabije Niemca, to nie zdajesz sobie sprawy z niebezpieczeństwa. Jeśli nie zabije Niemca, to Niemiec zabije ciebie. Będzie porywać twoich krewnych i wywozić ich do jego przeklętych Niemiec, gdzie będzie ich torturować”. (07 lipca 1942)

Jeśli nie możesz zabić Niemca swoją kulą, zabij go bagnetem. Jeśli jest spokój w tej części frontu, albo czekasz aż walka się zacznie, zabij jakiegoś Niemca w międzyczasie. Jeśli zostawisz Niemca przy życiu, Niemiec powiesi Rosjanina i zgwałci Rosjankę. Jeśli zabijesz jednego Niemca, zabij drugiego – nie ma nic bardziej radosnego niż sterty niemieckich trupów. Nie licz dni ani licz kilometrów. Liczy się tylko liczba Niemców zabitych przez ciebie. Zabij Niemca – to życzenie twojej babci. Zabij Niemca! – to jest modlitwa twojego dziecka. Zabij Niemca! – to twoja ojczyzna woła. Nie możesz chybić. Nie pozwól na to. Zabij!” (Z ulotki “Zabij” Ilja Ehrenburg)

Nie wystarczy wypędzić Niemców na zachód. Na Niemców trzeba polować, aż do grobu. Oczywiście, fryc z czarnym okiem po kuli jest lepszy taki, który go nie ma. Ale wśród wszystkich odmian fryców, najlepsi są martwi”. (Erenburg, październik 1944 r., pisząc w Krasnej Zwiezdzie)

Zabijaj, odważny Czerwonoarmisto, zabijaj! Nie ma nic takiego, czego by Niemiec nie był winny. Towarzysz Stalin nakazuje nam kłaść pokotem to wściekłe zwierzę. Łamać, z użyciem siły, arogancką rasową dumę germańskiej kobiety. Weź ją jako swoją prawowitą nagrodę i łup wojenny. Zabijajcie, odważni Czerwonoarmiści. Zabijajcie“.

Zabijać! Zabijać! W niemieckiej rasie nie ma niczego innego, tylko samo zło; niczego innego wśród żywych, niczego innego wśród jeszcze nienarodzonych, ale samo zło! Postępuj zgodnie z nakazami towarzysza Stalina. Zdepcz faszystowską bestię raz na zawsze w jej własnym legowisku! Użyj siły i złam rasową dumę tych Niemek. Bierzcie je jako waszą zdobycz wojenną. Zabijajcie! Gdy będziecie szturmować, zabijajcie, och wy dzielni żołnierze Armii Czerwonej”.

odnośniki:

  1. The Strange Life of Ilja Ehrenburg by Mark Weber (IHR)
  2. The Strange Life of Ilja Ehrenburg by Mark Weber (IHR)
  3. The Strange Life of Ilja Ehrenburg by Mark Weber (IHR)
  4. The Strange Life of Ilja Ehrenburg by Mark Weber (IHR)
  5. Canadian Jewish News, March 17, 1988.
  6. The Strange Life of Ilja Ehrenburg by Mark Weber (IHR)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.