Strona główna > NWO > Archiwalne nagranie Davida Rockefellera z roku 1994: „Kontrola ludzkości musi być sprawowana przez sektor prywatny oraz  ONZ” [wideo]

Archiwalne nagranie Davida Rockefellera z roku 1994: „Kontrola ludzkości musi być sprawowana przez sektor prywatny oraz  ONZ” [wideo]

Podczas konferencji David Rockefeller przedstawił plan globalnego rządu, który „pomoże” naszej planecie. Jak ustalono na szczycie ONZ w 1992 roku, sektor prywatny będzie kontrolował światowy rozwój i populację poprzez rządy i organizacje podległe ONZ

a58

Przemówienie Davida Rockefellera z 1994 roku

David Rockefeller w swoim przemówieniu wyraził duże zaniepokojenie wzrostem populacji ludzkości, powodem tego „problemu” jest według bankiera „usprawnienie służby zdrowia” co w konsekwencji spowodowało spadek  liczby zgonów noworodków o 60% oraz wzrost średniej długości życia z 46 lat do 63 lat.

„Jeżeli nie powstrzymamy tego trendu życie na naszej planecie może być zagrożone”, po tych słowach Rockefeller oznajmił zebranym: „pragnę aby narody się zjednoczyły w powstrzymaniu wzrostu populacji ludzkości”.

W dalszej części przemówienia wspomniał o programie zrównoważonego rozwoju, który został przyjęty na konferencji „Środowisko i Rozwój” z inicjatywy ONZ 1992 roku,  dokument o nazwie agenda 21.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Agenda_21

Żydowski miliarder oznajmił, że debata ONZ dotycząca populacji ludzkości napotkała na kwestie sporne z których największym problemem są te o wymiarze moralnym.

ONZ powinno odegrać kluczową rolę w pomocy reszcie świata oraz stymulować rozwój, który będzie podatny na kwestie religijne i moralne. Podczas szczytu ONZ w Rio de Janeiro ustalono, że najskuteczniejszym sposobem koordynowania globalnego wzrostu gospodarczego oraz populacji planety będzie kontrolowanie tych procesów przez SEKTOR PRYWATNY.

Regulacje muszą być wprowadzane poprzez międzynarodowe organizacje i rządy poszczególnych krajów, a cały proces będzie koordynowany przez ONZ.

Obejrzyj nagarnie z polskimi napisami:

David Rockefeller – Autobiografia

David Rockefeller to żydowski miliarder, bankier, przemysłowiec oraz członek i przewodniczący najbardziej wpływowych organizacji na świecie: Komisji Trójstronnej, Grupy Bilderberg, Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR).

https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Rockefeller

W 2002 roku D. Rockefeller w sposób ostentacyjny wyraził on swoją pogardę dla wszystkich przeciwników planu globalizacji i dążenia do budowy scentralizowanego świata NWO, w opublikowanej przez siebie autobiografii „Wspomnienia” na stronie 405 odpowiedział on na wszystkie stawiane mu oskarżenia słowami:

„…należymy do tajnej kabały… spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę… Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny” – David Rockefeller, 2002r.

Książka jest dostępna w sklepie Amazon

http://www.amazon.com/Memoirs-David-Rockefeller/dp/0812969731

a72

Nowy Porządek Świata – ONZ

O planach wprowadzenia globalnego rządu informował kilka miesięcy temu Maurice Newman, były prezes australijskiego Deutsche Bank oraz doradca premiera Australii w wywiadzie dla australijskiego dziennika The Australian.

https://en.wikipedia.org/wiki/Maurice_Newman

Newman stwierdził, że globalne ocieplenie to mistyfikacja ONZ, którą organizacja wykorzystuje w celu zniszczenia demokracji oraz wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Tłumaczenie w linku:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/doradca-premiera-australii-globalne-ocieplenie-to-mistyfikacja-a-onz-chce-wprowadzic-nowy-porzadek-swiata-2015-05

Jego oświadczenie zbiegło się w czasie z wizytą w Australii przewodniczącej ONZ ds. Zmian Klimatu Christiany Figueres. To ona udzieliła szokującego wywiadu, w którym oświadczyła, że należy wyludnić planetę. Wideo z tłumaczeniem w linku:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sekretarz-onz-powinnismy-wyludnic-ziemie-depopulacja-to-rozwiazanie-konieczne-aby-pomoc-naszej-planecie-2015-06

Garść cytatów

„Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest. 

Rządy nie rządzą, a jedynie kontrolują machinę rządową, same będąc kontrolowane przez niewidzialną rękę.” [Benjamin Disraeli, żydowski (!) premier Wielkiej Brytanii „Coningsby”, Londyn 1847 r.]

„Istnieje władza, która rzadko jest wspominana w tej Izbie…Mam na myśli tajne stowarzyszenia…Nie ma sensu zaprzeczać, bo to jest niemożliwe do ukrycia, że znaczna część Europy – całe Włochy i Francja, wielka część Niemiec, nie mówiąc już o innych krajach – jest pokryta siecią tajnych stowarzyszeń na tyle, na ile powierzchnia Ziemi pokryta jest obecnie siecią linii kolejowych.” [Benjamin Disraeli, w przemówieniu w Brytyjskiej Izbie Gmin, 14 lipca 1856 roku].

„Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera nie mają nic do decydowania” [Horst Seehofer, przewodniczący CSU i premier Bawarii, w niemieckiej TV ARD 20 maja 2010 roku] 

One thought on “Archiwalne nagranie Davida Rockefellera z roku 1994: „Kontrola ludzkości musi być sprawowana przez sektor prywatny oraz  ONZ” [wideo]

  1. „Kontrola ludzkości musi być sprawowana przez sektor prywatny oraz ONZ”

    Kontrola „przez sektor prywaty” o której mówi Rockefeller, nie odnosi się do ‚kontroli populacji’ ale do „unrestrained economic growth”, czyli nieograniczony wzrost gospodarczy. Oznacza to mniej więcej tyle że niektóre państwa muszą mieć wzrost gospodarczy kontrolowany, aby inne mogły mieć – niekontrolowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *