Strona główna > Inne > Apostazja: Aborcja, bar, sauna, stół bilardowy na terenie prawosławnego monasteru

Apostazja: Aborcja, bar, sauna, stół bilardowy na terenie prawosławnego monasteru

Komentarz: Redakcja SS w odpowiedzi nie nierzadkie zarzuty niechętnej postawy wobec neo-„kościoła” posoborowego pragnie zwrócić uwagę naszym czytelnikom, że jej stosunek jest, delikatnie mówiąc, niechętny wszelkiej obłudzie, kłamstwu, fałszowi, itd.

Ujawniając niewyobrażalne przeobrażenie instytucjonalnego Kościoła Katolickiego w judeochrześcijańską sektę nie mającą nic wspólnego z katolicyzmem, oprócz zewnętrznej formy, Redakcja SS uczula resztki rodaków na krecią, mozolną robotę żydomasonerii w niszczeniu chrześcijaństwa i transformację chrześcijan w zjudaizowane sentymentalne stado. Poniższa informacja potwierdza jedynie fakt, że identyczna robota prowadzona jest w łonie Cerkwi Prawosławnej. Ze zrozumiałych względów informacje tego rodzaju są rzadkie na SS co nie świadczy, że Redakcja SS nie sięga do kwestii żydomasonerii w Cerkwi Prawosławnej. Dla zainteresowanych tą tematyką polecamy tym razem artykuł pod linkiem

http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2012/03/05/cyryl-i-miliarder/#more-2881

W miarę możliwości naszych, więcej niż skromnych, możliwości będziemy kontynuować demaskowanie żydomasońskiej roboty pod gmachem cywilizacji chrześcijańskiej starając się zachować jak największy obiektywizm.

Źródło: http://3rm.info/22194-novye-uslugi-rpc-aborty-bar-sauna-bilyard.html

Data publikacji: 12.03.2012

„Patriarcha” biznesowy i pentagramowy Kiriłł (Cyryl) Gundiajew

Dokonać dzieciobójstwa (tak zwana „aborcja”) i przywrócić dziewictwo można w Centrum Medycznym „Ałtiernatiwa” działającym na terenie hotelu „Daniłowskaja” przy Monasterze św. Daniła (Daniela) Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej w centrum Moskwy, informuje korespondent „Portal-Credo.ru”. W bezpośredniej bliskości od hotelu znajduje się oficjalna rezydencja patriarchy Kiriłła (Cyryla) Gundiajewa i Wydział ds. Cerkiewnych Stosunków Zewnętrznych Patriarchatu Moskiewskiego.

„Jeżeli tak się złożyło, że urodzenie dziecka nie leży absolutnie w Waszych planach to koniecznością jest zminimalizowanie następstw przerwania ciąży”- pisze się na stronie internetowej Centrum Medycznego znajdującego się na terenie hotelu „Daniłowskaja”, na stronie poświęconej aborcjom i natychmiastowym przerwaniom ciąży. Także tam oferuje się chirurgiczne i niechirurgiczne metody przerywania ciąży i stwierdza się, że aborcja „to zawsze hormonalny stres dla organizmu”. Przywrócenie dziewictwa na stronie internetowej Centrum Medycznego proponuje się jako jeden z zabiegów chirurgii plastyczno-intymnej. Na tejże stronie pisze się, że za „prekursorkę” tego zabiegu można uważać boginię miłości i piękności Afrodytę, która regularnie pobierała kąpiele w specjalnym kąpielisku „z którego wychodziła na nowo niewinną dziewicą”. Hotel „Daniłowskaja” wybudowano w 1988 roku na 1000-lecie chrztu Rusi dla „przyjeżdżających turystów”, w strefie chronionej Monasteru św. Daniła. Nad głównym wejściem do hotelu umieszczone są godła patriarchy Kiriłła i informacja, że hotel należy do Patriarchatu Moskiewskiego. W hotelu organizowane są konferencje Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego i przyjmowane są delegacje i goście ze swoistym dla Rosji zwyczajem powitania chlebem i solą, pisze się na stronie internetowej hotelu. Sala konferencyjna hotelu „Daniłowskaja” jest ozdobiona godłem patriarchy i licznymi ikonami. Na stronie internetowej hotelu proponuje się także saunę i bar z bilardem.

„Patriarcha” biznesowy i pentagramowy, Kiriłł (Cyryl) Gundiajew.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.