Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Apostata Franciszek – sługą antychrysta

Apostata Franciszek – sługą antychrysta

Mocny materiał wideo, ku refleksji Czytelników i Czytelniczek Wolnej Polski.  Poniżej przytaczamy fragment opisu spod filmu, na YouTube:

(…) Homoseksualizm promowany przez Franciszka Bergoglio jest owocem nowoczesnych herezji i synkretyzmu. Każdy biskup, kapłan jak i każdy katolik wierzący, mają obowiązek odciąć się wewnątrz od odstępcy Franciszka. Oni nie muszą być mu posłuszni i strukturze, kierowanej przez niego. Jeśli biskupi czy księża wspominają jego nazwisko w Liturgii Boskiej, to jasno wynika, że są one w duchowej jedności z odstępcem. Na te osoby również wchodzi przekleństwo Boga – anatema. Wierzący są związani posłuszeństwem Bogu i muszą odciąć się od tych zdrajców Chrystusa i nie słuchać ich więcej. Jeśli tego nie zrobią, to na nich także wchodzi przekleństwo Boga – anatema.

Franciszek Bergoglio dawno temu wypędzil Ducha Świętego i otrzymał ducha antychrysta. On nigdy nie był i nie jest widocznym Wikariuszem Chrystusa. On jest sługą antychrysta i prowadzi oszukane dusze do wiecznego zatracenia.

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjskiego Katolickiego Patriarchatu

+ Methodij OSBVr + Timotej OSBVr

Sekretarzy Biskupi

Lvóv (Ukraina), 02 sierpnia 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *