Strona główna > Rosja > Apologeci Szatana z Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego

Apologeci Szatana z Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego

Hierarchia Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej stoi jednak po stronie Antychrysta!

Od Redakcji www.3rm.info

Poniższy wywiad czcigodnego, patriarchalnego duchownego, protojereja Maksima Kozłowa, po raz kolejny pokazuje całą bezbożną odszczepieńczą, apostacką istotę współczesnej cerkiewnej hierarchii, która ciągle kontynuuje uparte obstawanie przy tym, że przyjęcie cyfrowych, antychrystowych imion, elektronicznych dokumentów a nawet mikrochipów (RFID), nie może zaszkodzić duszom dzieci Bożych.

Statusowi, brodaci wujkowie z Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu proszą jedynie władze państwowe o cierpliwość w stosunku do tych ograniczonych prawosławnych tchórzyków, którzy boją się zdrady i zaparcia się Jezusa Chrystusa! Panie, zmiłuj się nad nami!

Bracia i siostry!

Nie wierzcie tym wilkom i kozłom w owczych skórach bo identyfikatory cyfrowe jednoznacznie są imionami nadanymi człowiekowi przez Antychrysta! Przyjmować ich nie wolno! Ich przyjęcie jest równoznaczne z zaparciem się Jezusa Chrystusa, jak przestrzegają nas ojcowie Poczajewskiej Ławry!

—————————————————————————————————————————

Protojerej Maksim Kozłow: Nie można być sługą Antychrysta tylko z prostego faktu, że posiada się jakiś elektroniczny mikrochip.

Protojerej Maksim Kozłow
Protojerej Maksim Kozłow

Rosyjska Cerkiew Prawosławna występuje przeciwko informacyjnej globalizacji, przeciwko próbom zapisania wszystkich sfer życia na elektronicznych nośnikach, i rozpoczęcia implantacji mikrochipów ludziom jednakże to nie oznacza, że obecność u człowieka jakiegoś mikrochipu, dowodu tożsamości albo elektronicznej karty tożsamości jest niepodważalnym dowodem na jego zdradę Chrystusa i na przyjęcie Antychrysta.

O tym fakcie czytelnikom RIA Novosti przypomniał pierwszy zastępca głowy Komitetu Edukacji, profesor Moskiewskiej Akademii Teologicznej, protojerej Maksim Kozłow, który odpowiedział na stosowne pytanie jednego z czytelników portalu.

„Przez przedstawicieli swoich odpowiedzialnych instytucji, od Soboru Archijerejskiego do Synodalnej Komisji Biblijno-Teologicznej, w ciągu ostatnich 15-20 lat, Cerkiew nasza wielokrotnie mówiła, że z jednej strony zdecydowanie sprzeciwia się ona, i będzie się sprzeciwiać, informacyjnej globalizacji, to znaczy gromadzeniu w tych lub innych instytucjach (rządowych lub innych) informacji o obywatelach, ktorzy nie zgadzają się na ich udostępnianie” – zauważył ojciec Maksim.

„Z drugiej strony” – przypomniał duchowny – „Cerkiew mówiła o tym, że nie można stać się wrogiem Chrystusa i sługą Antychrysta wbrew swojej świadomej woli z prostego faktu istnienia u ciebie tego lub innego dokumentu (czy to sowiecki czy też elektroniczny mikrochip)”.

„Ale pomimo faktu, że Cerkiew mówi i przypomina, to Rosjanin, tym nie mniej, w dalszym ciągu, niezależnie od tego, myśli i uważa inaczej a czasami i obawia się. Dlatego nasza hierarchia prosi władze państwowe o wykazanie się cierpliwością w stosunku do takich ludzi i na pozwolenie im na korzystanie z papierowych a nie elektronicznych dokumentów” – wyjaśnił pierwszy zastępca Komitetu Edukacji Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej.

aaa

Patriarcha Cyryl obdarowany przez rabina Artura Schneiera.

Za: http://3rm.info/main/63943-apologety-satany-svyaschennonachalie-rpc-mp-tak-i-ostaetsya-na-storone-antihrista.html

Publikacja: 18.08.2016

Przekład Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *