Strona główna > NWO > Apokalipsa > Apokaliptyczna Eurosodoma – Nauka masturbacji dla angielskich dzieci !

Apokaliptyczna Eurosodoma – Nauka masturbacji dla angielskich dzieci !

Sześcioletnie dzieci zostały zmuszone do nauki masturbacji czyli „edukacja” seksualna dla dzieci w wieku 6 lat wstrząsnęła rodzicami !

W szkołach Wielkiej Brytanii wprowadzono obowiązkowe lekcje „samozadowolenia” dla dzieci w wieku sześciu lat. „W rzeczywistości mówimy o autostymulacji i samozadowoleniu w całym okresie nauki w szkole podstawowej” – przyznał autor programu nauczania. 
W Wielkiej Brytanii w Szkole podstawowej nr 241, hrabstwa Warwickshire, wprowadzono obowiązkowe zajęcia z „edukacji seksualnej” dla sześciolatków, na których dzieci będą uczyć samozadowolenia. Zszokowani rodzice i konserwatywni politycy biją alarm.
Chodzi o program „edukacyjny” „Wszystko o mnie” dla dzieci w wieku od sześciu do siedmiu lat, opracowanym przez „seksuologa” i przeciwnika małżeństw, 37-letniego Johnny’ego Hunta. Na lekcjach on proponuje ażeby dzieciom sugerować, że dotykanie genitaliów jest „normalne” i „miłe”, a także dokładnie wyjaśniać jak to robić.
„Istnieją zasady dotyczące dotykania się. Wiele osób lubi się łaskotać lub głaskać, to jest dla nich miłe. Niektórzy bawią się włosami, gładzą skórę, a nawet dotykają się„ tam ”. Jest to całkowicie normalne. Ale niektórym się to nie podoba, uważają, że jest to brudne. Ogólnie rzecz biorąc, to dziwne, ponieważ nie ma w tym nic takiego ” – cytuje brytyjska gazeta „The Mail on Sunday” fragment podręcznika szkoleniowego
Według brytyjskiej reformy oświaty lekcje „relacji i edukacji seksualnej” powinny rozpocząć się w szkołach całego kraju od września przyszłego roku. Na nich dzieci powinny być informowane o rodzinie, przyjaźni, wirtualnych związkach, a także na temat edukacji seksualnej. Co więcej, ten drugi jest opcjonalny, a rodzice mogą chronić przed nim swoje dzieci. Jednak w hrabstwie Warwickshire nie tylko wprowadzono to wszystko rok wcześniej, ale także wprowadzono obowiązkową obecność na tych lekcjach. Rodzice nie mogą im zapobiec.
„W rzeczywistości mówimy o samostymulacji i samozadowoleniu w szkole podstawowej. To nie jest nawet edukacja seksualna, ale rozmowa o tym, jak jest ona odpowiednia i bezpieczna”, mówi o nowym programie Johnny Hunt.
Wielu rodziców było zszokowanych takimi oświadczeniami. Małżeństwo Naomi i Matthew Seymour, gdy dowiedzieli się o wszystkim, natychmiast zabrali dzieci ze szkoły, ale nie wiedzą, co dalej.
„Moja żona aż rozpłakała się, kiedy przeczytała, co będzie na lekcjach w klasie Jest to czystej wody seksualizacja naszych dzieci, gdzie się tylko nie ruszysz.”  – powiedział gazecie „Daily Mail” mąż.
tsargrad.tv 
Za: https://3rm.info/main/77389-planeta-sodom-6-letnih-detej-prinudili-k-urokam-onanizma-polovoe-vospitanie-dlja-detej-6-let-shokirovalo-roditelej.html
7.10.2019
Nadesłał Borys

One thought on “Apokaliptyczna Eurosodoma – Nauka masturbacji dla angielskich dzieci !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.