Strona główna > NWO > Apokalipsa > Apokalipsa – Wściekła dewastacja kościoła w Santiago przez hordę lewicowych satanistów (innych nie ma !)

Apokalipsa – Wściekła dewastacja kościoła w Santiago przez hordę lewicowych satanistów (innych nie ma !)

W Chile kolejna demonstracja w Santiago w proteście przeciwko polityce rządu przerodziła się w niezwykle poważną przemoc, w tym spalenie uniwersytetu i grabieże kościoła w centrum stolicy Chile.

Figura Chrystusa sprofanowana przez lewicowego satanistę, uczestnika zamieszek.

Trzy tygodnie po wybuchu 18 października ruch kierowany przez radykalną lewicę przeciwko prawicowemu rządowi nie osłabł, a niepokoje rozprzestrzeniły się teraz na zamożne dzielnice stolicy.

Według Rady Miasta Santiago około 75 000 osób demonstrowało pokojowo na Plaza Italia, a pobliskie starcia, podczas których protestujący spalili budynki uniwersytetu Pedro de Valdivia, uczelni wyższej. sektor prywatny (popularny model w Chile).

Budynek zaczął płonąć, gdy zakapturzeni protestujący starli się z oddziałami przeciw zamieszkom i palili barykady w okolicy. Wiele straży pożarnych wysłano na miejscu.

W pobliżu płonącego uniwersytetu grupa zakapturzonych protestujących splądrowała historyczny kościół Parroquia de La Asuncion, zbudowany w 1876 r., i wykorzystała jego wyposażenie do wzniesienia barykad, do których podpalili.

Szabrownicy weszli do kościoła przy alei Vicuña Mackenna i zabrali ławki, konfesjonały, a nawet obrazy i posągi do wykorzystania na barykadach wzniesionych na tej arterii stolicy.

Centrum Kultury Gabriela Mistral było również przedmiotem grabieży, ale bronili się przed wandalami inni protestujący, którzy protestowali pokojowo.

Źródło: AFP / El Mercurio

Za: https://fl24.net/2019/11/09/video-le-saccage-ahurissant-dune-eglise-a-santiago-par-une-horde-de-gauchistes/

11.09.2019

Tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora GOOGLE

Nadesłał Marek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.