Strona główna > Rosja > Apokalipsa w Rosji – Domniemanie zgody na pobranie organów do transplantacji…

Apokalipsa w Rosji – Domniemanie zgody na pobranie organów do transplantacji…

Film video reżysera Arkadija Mamontowa na temat satanistycznej praktyki pobierania narządów od żywych jeszcze ludzi do celów biznesowo-transplantacyjnych.

Dnia 8 lipca rosyjski premier Dmitrij Miedwiediew odwiedził Naukowe Centrum Chirurgii Serca i Naczyń imienia Bakuliewa. Kierownik ośrodka, Lieo Bokieria, poprosił go o jak najszybsze przyjęcie ustawy o transplantacji serca u dzieci, która jest „już przygotowana, ale jeszcze nie przyjęta”, aby rosyjskie dzieci mogły otrzymać opiekę medyczną związaną z przeszczepem serca w Rosji. 

Minister zdrowia Wieronika Skworcowa potwierdziła, że ​​odpowiednie prawo zostało przygotowane przez Ministerstwo Zdrowia. Premier zwrócił się do niej z pytaniem: „Jeśli prawo jest przygotowane, czy wszyscy są gotowi go poprzeć? ” Po otrzymaniu odpowiedzi twierdzącej Miedwiediew powiedział: „Przyjmiemy”.
W tym przypadku mówimy o oddaniu pośmiertnym, w którym śmierć dawcy została wykryta w czasie pobierania narządów, ale nadal jednak musi on być zasadniczo żywy, a narządy do przeszczepu są pobierane podczas pomocą niezaburzonego bicia serca i pracy układu oddechowego (płuc) …

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/publications/63815-transplantaciya-prezumpciya-soglasiya-film-arkadiya-mamontova-video.html

Data publikacji: 17.08.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.