Strona główna > NWO > Apokalipsa > Apokalipsa – W Europie zima w środku lata…

Apokalipsa – W Europie zima w środku lata…

CO DALEJ? … W Europie zima jest w środku lata. Klimat zmienia się na całym świecie. Produkcja rolna maleje … (Tłumaczenia artykułu dokonano za pomocą automatycznego translatora GOOGLE).

W Europie zima nadchodzi w środku lata!
Niemcy:

Polska, 12 lipca:

Węgry, 12 lipca:

Włochy, 11-12 lipca:

Słowacja, 11-12 lipca:

Jak dobrze widać z tych video filmów to Europa spotkała się z bardzo poważnym ochłodzeniem, takim, że „naukowcy” nawet nie wiedzą, jak to wyjaśnić.
Przypuśćmy, że Prąd Zatokowy schładza się i dlatego zimne cyklony z Atlantyku docierają do Europy. Jednak Hiszpania, Włochy i Grecja nie są dokładnie Europą, a prawie Afryka i Prąd Zatokowy nie mają tam takiego wpływu – jest wystarczająco dużo ciepłych przepływów z Sahary. Ponadto śnieg w lipcu jest taki sam w USA, który ten Prąd Zatokowy nie dotyka ani lewej ani prawej strony.
Drugim modnym wyjaśnieniem dzisiaj są tak zwane wiry okołobiegunowe, które wyciągają powietrze na bieguny i zapobiegają rozprzestrzenianiu się zimnej atmosfery na równik. Teoria jest bardzo logiczna, a nawet do pewnego stopnia działa. Ale jest problem: śnieg w południowej Brazylii i Melbourne, co jest nonsensem o tej porze roku. W ten sposób ochłodzenie dotknęło południową półkulę.
Dowodzi to tylko tego, że klimat szybko zmienia się na całej planecie, a konsekwencje tych zmian mogą być najbardziej katastrofalne, ponieważ w wyniku tych katastrof produkcja produktów rolnych na świecie jest znacznie ograniczona. A to oznacza, że ​​przed nami głód … Kto ma rozum niech rozumie!

Za: https://3rm.info/main/76321-chto-dalshe-v-evrope-zima-v-seredine-leta-klimat-menjaetsja-po-vsemu-miru-sokraschaetsja-proizvodstvo-selhozprodukcii-video.html

14.07.2019

One thought on “Apokalipsa – W Europie zima w środku lata…

  1. Ten artykuł jest źle opracowany. Po pierwsze na zdjęciach widać grad, nie śnieg (chyba że są to miejsca położone wysoko w górach), po drugie to zdjęcie wykonane w Polsce pochodzi z okresu zimowego, na nim widoczny jest pomnik Jakuba Wejhera znajdujący się w Wejherowie. Ten pomnik został tak zaprojektowany, że kiedy pada śnieg, to w nocy przypomina on Darth Vadera, postać z serii „Gwiezdne Wojny”. Fakt, jest zimno, ale to nie jest atak takiej realnej zimy.
    Być może w Rosji w pewnych warunkach śnieg jest możliwy w środku lata na nizinach, ale nie w większości Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.