Strona główna > NWO > Apokalipsa – Nowa Ewangelizacja w stylu sodomskich orgazmów w montrealskim „kościele” (synagodze ?) judeochrześcijańskim !!!

Apokalipsa – Nowa Ewangelizacja w stylu sodomskich orgazmów w montrealskim „kościele” (synagodze ?) judeochrześcijańskim !!!

Sodomicki orgazm celebrowany w judeochrześcijańskiej świątyni w Montrealu, dawniej w montrealskiej  katolickiej katedrze pod wezwaniem Świętego Piotra Apostoła.

Piosenka „Alleluja” Leonarda Cohena,  powtórnie zaaranżowana przez Jeffa Buckley’a została zaadaptowana do tanecznej choreografii przez Matthew Richardson’a. Ten taniec w wykonaniu dwóch sodomitów wykorzystujących piosenkę „Alleluja” w wersji Buckley’a, został sfilmowany wewnątrz byłej katedry pod wezwaniem Świętego Piotra Apostoła w Montrealu w dniu 1 maja 2019 r.

Teraz kiedy wersja Buckley’a jest została całkowicie przesiąknięta intensywną homoseksualnością to sam Buckley odniósł się do tej swoistej, zmysłowej interpretacji jako do hołdu złożonego dla „alleluja orgazmu”.

Wyjaśnił on w wywiadzie dla holenderskiego magazynu OOR : „Ktokolwiek uważnie słucha „Alleluja” ten odkryje, że jest to piosenka o seksie, o miłości, o życiu na ziemi. Alleluja nie jest hołdem dla czczonej osoby, bożka czy boga, ale dla alleluja orgazmu. To oda do życia i miłości. ”Buckley przyznał się również, że miał wątpliwości co do jego zmysłowej wersji i miał nadzieję, że Cohen nie usłyszy jego wersji. (Sprawdź tutaj )

Wniosek jest prosty: pod pretekstem wykonania tańca chwalącego Pana tak  naprawdę to co się  wydarzyło, było aktem kultu homoseksualnego orgazmu.

Czy judeochrześcijański „kościół” soborowy nie staje się satanistycznym kościołem Szatana ?

Za: https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A841-Halle.htm

Data publikacji: 14.07.2019

Opracowanie GREGORIUS

4 thoughts on “Apokalipsa – Nowa Ewangelizacja w stylu sodomskich orgazmów w montrealskim „kościele” (synagodze ?) judeochrześcijańskim !!!

  1. On się nie staje kościołem szatana,to jest już kościół szatana.Sodomizm pełną gębą.Żygać się chce na taki widok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.