Strona główna > NWO > Apokalipsa – Katoliccy prałaci skrywają swoje krzyże

Apokalipsa – Katoliccy prałaci skrywają swoje krzyże

Jedną z charakterystycznych cech posoborowych biskupów i kardynałów jest skrywanie i chowanie przez nich krzyży pektoralnych w czasie kiedy ubrani są oni w cywilne garnitury. Obserwujemy tę praktykę już od dziesiątków lat.

Bez względu na to, jaki praktyczny powód mogą oni podawać, to wygląda to bardzo podobnie do zwyczaju, który wyrósł z ludzkiego szacunku, który nie potwierdza ich wiary w Chrystusa Ukrzyżowanego, ale dążącego do nie obrażania religijnej wrażliwości żydów, muzułmanów lub pogan.

Przedstawiamy tutaj amerykańskich prałatów na różnych spotkaniach i podczas wystąpień publicznych, którzy przestrzegają tej praktyki, która jednak także opanowała cały kościół soborowy.

Na fotografii zamieszczonej na samym dole jako ostatnia widzimy kardynała Jorge Bergoglio z Buenos Aires i kardynała Claudio Hummes’a, prefekta Kongregacji ds. Duchowieństwa, biorących udział w spotkaniu biskupów Ameryki Łacińskiej, które odbyło się w Aparecida w 2007 r. Hummes ukrył swój krzyż; Bergoglio natomiast zapomniał o …nim.

 

UWAGA ! SUPLEMENT VIDEO

Na podstawie: https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A868-Bis.htm

Data publikacji: 19.01.2020

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.