Strona główna > Rosja > Apokalipsa – Jak wiele już się spełniło…Proroctwa Nila Mirotocziwego o czasach ostatecznych…

Apokalipsa – Jak wiele już się spełniło…Proroctwa Nila Mirotocziwego o czasach ostatecznych…

O STANIE LUDZKOŚCI PRZY KOŃCU ŚWIATA !
(Pośmiertne transmisje kazań świętego Nila Mirotocziwego ze Świętej Góry Athos. Przetłumaczone z języka greckiego. Rękopisy, wydanie Kelii Zwiastowania Partheniusa na Athos 1912, S. 72-88.)

UWAGA !

Rozdział 28: Profetyczna charakterystyka ludzi przed końcem wieku Proroctwo o rozpowszechnieniu się nędzy, o prześladowaniu biednych chłopów, ich przesiedlaniu i monopolu zbożowym przed narodzinami Antychrysta.

Rozdział 29: Obnażenie chciwych i pożądliwych i apel do biednych.

Rozdział 30: Źródłem zła jest chciwość, to znaczy miłość do pieniędzy. Umiłowanie pieniędzy jest duchem Antychrysta

Rozdział 31: Antychryst narodzi się, gdy świat wpadnie w duchową nędzę i gdy zapanuje globalna anarchia. Nastąpi wtedy wszechświatowa, globalna intronizacja Antychrysta.

Rozdział 32: Duch Chrystusa i Duch Antychrysta.

Rozdział 33: Jaka jest pieczęć Antychrysta, którą pieczętuje on dziś złych i jaka będzie ta pieczęć którą będzie Antychryst pieczętował ludzi po swojej intronizacji ?

Rozdział 34: Nieszczęścia i katastrofy, które spadną na świat po intronizacji Antychrysta: morze wyschnie; zwierzęta umrą, czas ulegnie przyspieszeniu.

Rozdział 35: Wezwania Enocha i Eliasza kierowane do ludzi aby nie przyjmowali pieczęci Antychrysta i zawsze naznaczali się krzyżem. Zabicie tych kaznodziejów.

Rozdział 36: Po zabiciu Enocha i Eliasza Antychryst zdejmie z siebie maskę moralności, popełnione zostaną wyjątkowe okrucieństwa. Ludzie będą utożsamieni pod względem przewrotności i przebiegłości z demonami. Znakiem tego będzie stopniowe zmniejszanie się wzrostu ludzi. Do czasu Antychrysta średni wzrost człowieka wyniesie 1 3/4 arszyna

Rozdział 37: Kim są „kozły” a kim są „owce”

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/78120-kak-zhe-mnogo-uzhe-ispolnilos-v-tochnosti-prorochestva-nila-mirotochivogo-o-poslednih-vremenah-video.html

7.12.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.