Strona główna > NWO > Apokalipsa > Taka jest Unia Europejska-Apokalipsa i Eurosodoma (video)

Taka jest Unia Europejska-Apokalipsa i Eurosodoma (video)

a16Taka jest Unia Europejska-Apokalipsa i Eurosodoma. W Niemczech 100 tysięcy unijnych seksualnych gwałcicieli zwierząt. Seksualni gwałciciele zwierząt i gwałciciele dzieci wchodzą do niemieckich szkół.

Zoofile i pedofile wchodzą do niemieckich szkół. Szkolne kursy „przeorientowania” dzieci na współżycie seksualne ze zwierzętami.

UWAGA! Przed oglądanie włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Zoofilię próbowano dzisiaj zabronić w Niemczech (stosunki seksualne ze zwierzętami zalegalizowane zostały faktycznie w Niemczech od 1969 roku, tak jak i w Danii, Szwecji i Belgii). Ale społeczność niemieckich zoofilskich degeneratów, licząca 100 (sto) tysięcy tych satanistów, już nazwała próbę przyjęcia ustawy w Niemczech o ochronie zwierząt przed seksem z ludźmi (styczeń 2014 rok) jako brudną interwencję w sferę „zoomoralności”. Nauczanie pedofilii i innych zwyrodniałych zachowań w szkołach i przedszkolach Niemiec stanie się prawdopodobnie obowiązkowe od 2015 roku. Tysiące rodziców, normalnych ludzi, wyszło na marsz w obronie dzieci przed demoralizacją i degeneracją w dniu 1 lutego 2014 roku w Stuttgarcie ale prowokatorzy lobbujący za satanistyczno-zdegenerowanymi stosunkami seksualnymi zakłóciły demonstrację. Podobne demonstracje tradycyjnych, normalnych ludzi-rodziców, z poparciem wartości moralnych, wcześniej już przeszły w Kolonii (Niemcy 18 stycznia 2014). Następna demonstracja rodziców w obronie dzieci przed zdegenerowano-szatańską demoralizacją odbędzie się 1 marca 2014 roku od 14:00 do 16:00 na Schlossplatz w Stuttgarcie (Niemcy).

UWAGA! Przed oglądanie włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Normalni ludzie żądają separacji dzieci od zboczeńców

Dnia 1 lutego w Stuttgarcie 1000 normalnych ludzi wyszło na demonstrację przeciwko wprowadzeniu od 2015 roku, i nauczaniu, programu, dla wszystkich szkół i przedszkoli Niemiec, „lekcji nienaturalnych technik degeneracyjnych”. Rodzice uważają, że właśnie seksualni gwałciciele dzieci (pedofile) i seksualni gwałciciele zwierząt (zoofile) Niemiec stworzyli ten, makabryczny dla wszystkich prawdziwych rodzin kraju, scenariusz przymusowej nauki, absolutnie wszystkich, dzieci zwyrodniałych technik seksualnych prawie że od urodzenia. Rodzice z normalnych rodzin niemieckich dzisiaj występują przeciwko nowej ustawie o nauczaniu w Niemczech tak zwanej „teorii genderowej” od 2015 roku, gdzie w ślad za Francją dzieciom wmusza się standardy zwyrodniałych zboczeń. Rodzice są także zaniepokojeni tym, że zoofilia i burdele zoofilskie są w Niemczech praktycznie legalne od 1969 roku tak jak i w Belgii, Szwecji i Danii. Jednakże kiedy w styczniu 2014 roku deputowani parlamentu niemieckiego zaproponowali ochronę zwierząt przed sadyzmem ze strony zoo-zboczeńców to wywołało to niebywały protest „społeczności”, co najmniej, 100 (sto) tysięcy zwolenników tego anty-naturalnego zwyrodnienia. Seksualni gwałciciele zwierząt sprzeciwili się INTERWENCJI deputowanych w sferę moralności i etyki. I kto wie czy nie wycofają się niemieccy deputowani pod naciskiem wpływowej hordy przedstawicieli tych zwyrodnialców.

Za: http://3rm.info/43575-v-germanii-100-tysyach-zoofilov-apokalipsis-evropy-zoofily-i-pedofily-prihodyat-v-shkoly-germanii-shkolnyy-kurs-perevospitaniya-detey-v-skotolozhnikov-video.html

Data publikacji: 19.02.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.