Strona główna > Rosja > Apokalipsa w działaniu – zdradzieckie duchowieństwo prawosławne !!!

Apokalipsa w działaniu – zdradzieckie duchowieństwo prawosławne !!!

Hierodiakon Abel Siemionow opowiada prawdę o upadku duchowym i moralnym prawosławnego duchowieństwa Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu.

a5

„Skuszone i zwiedzione duchowieństwo, Antychryst” – mówi hierodiakon Abel Siemionow.

Transkrypt video:

Oni (duchowieństwo) wszystko utracili, sumienie utracili, orientację, zdrowy rozsądek utracili, dla nich wszystko się zmieniło, pojęcie dobra i zła, wszystko się zmieniło. Dla nich to już nie grzech, i tamto nie grzech, to już można, tamto jest dozwolone. Jeżdżą mercedesami, pracują tylko dla pieniędzy, oni nie wyobrażają sobie, że można swoje życie oddać za bliźniego.

Oni świetnie wiedzą czym zakończy się to wszystko z dokumentami, numerkami, dowodami osobistymi. Zakończy się to znamieniem Antychrysta i pomimo tego to wszystko błogosławią. Jak można to nazwać inaczej niż zdradą, jak inaczej można to nazwać, zwiedzeniem, skuszeniem? Wszystko jedno jak, tak czy owak idzie się do piekła.

Korzystać z posługi duchowej u tych zwiedzionych pasterzy nie wolno. Nie wolno ponieważ z kim przestajesz takim się stajesz. Niestety, ja już mam takie smutne doświadczenie.

Człowiek ze starym dowodem osobistym idzie do cerkwi do tego postępowego kapłana, wpada w środowisko jego, takich samych, zwiedzionych ludzi a oni mówią: „Och, ty jeszcze masz stary dowód osobisty? Czy ty jesteś poważny? Przecież patriarcha pobłogosławił wszystkie”.

W ciągu dwóch miesięcy bierze jednak taki człowiek nowy dowód osobisty i jest on już utracony dla Królestwa Bożego. Naturalnie ja kategorycznie jestem przeciwko temu ażeby ludzie chodzili do tych oznakowanych numerami cerkwi, żeby korzystali z posługi duchowej pasterzy tych cerkwi. Korzystać jedynie z kierownictwa duchowego swoich, wiernych Bogu a nie zdrajców Chrystusa, pasterzy.

Jest tylko jeden wyjątek kiedy już nie ma możliwości gdzie indziej chodzić, kiedy nie ma do kogo udać się a wtedy ja mówię wiernym, bądźcie bardzo ostrożni i uważni, nie zarażajcie się ich duchem, nie ulegajcie zwiedzeniu.

I ojciec Cyryl, pamiętam, mówił nam o tym, i wszyscy którzy już zmarli, i Christofor, Iławrion, Gawrił i Hieronim, oni tak właśnie mówili, nadejdą czasy, że będą w katakumbach się zbierać, w wąwozach i w parowach, nocami się modlić, w prywatnych domach, będą w piwnicach się zbierać a następnie w obozach (koncentracyjnych) będą się zbierać na modlitwę.

Jak to, ja akurat zaznajomiłem się z życiorysem ojca Iłariona, już w ziemiance, kiedy był on w (komunistycznych) obozach koncentracyjnych to odprawiał nabożeństwo w ziemiance. Każdego dnia odprawiał nabożeństwo w ziemiance. Tam z góry woda kapała a on służył Liturgię. Zamiast Czaszy (kielicha) miał on puszkę po konserwie, Panie przecież w pieczarce się narodziłeś, wybacz mi nędznemu. I Pan przyjmował te jego modlitwy.

Teraz nadchodzą takie czasy kiedy jesteśmy zmuszeni oddzielać się od tych zwiedzionych pokusami pasterzy i żyć w swojej malutkiej gromadce, w małej trzódce, w małej Cerkwi. Korzystać z posług duchowych tylko u swoich, wiernych Bogu, takich, którzy nie zdradzili Chrystusa, pasterzy. Być ich dziećmi duchowymi, prawdziwymi dziećmi Chrystusowymi.

I to jest wymuszony nasz krok ażeby nie zarażać się ich duchem, tych, którzy chodzą do tej oznakowanej numerem cerkwi. Tych, którzy głoszą z ambon nieszkodliwość przyjmowania tych dokumentów elektronicznych. Dlatego, że duch tego wszystkiego jest niebezpieczny. Kiedy czytamy jakąś heretycką literaturę to, jeżeli nie mamy silnego fundamentu, możemy przesiąknąć ideami, sympatiami do autorów. Tak to wygląda.

Dlaczego jest niebezpieczny komputer, dlaczego niebezpieczny jest telewizor, że nie wolno oglądać? Dlaczego mówimy, że nie wolno. Ano dlatego, że kiedy będzie pokazany Antychryst to będzie to tragedia dla całej ludzkości. Ludzie, którzy nawykli teraz oglądać telewizję i są zaabsorbowani komputerem, będą także patrzeć na Antychrysta i będą sobie mówić: „ojej, jakiż on piękny, ojej, jakiż on sympatyczny.

A Antychrystem nie będzie już człowiek. W nim będzie siedział Szatan. I on będzie już wiedział kto jakim duchem żyje. Co kto ma na sercu. Będzie to wiedział i powie: „Ach, spodobałem się tobie, ty jesteś już mój”.

Jak napisano w Dziejach Apostolskich, przyjaźń ze światem to wrogość wobec Boga. Tak więc jeżeli przyjaźnimy się ze światem, bez względu na osobę, której ta przyjaźń się tyczy, to stajemy się wrogami Boga. Tak więc musimy wybierać już teraz. Nie wolno już mówić, no dobrze pomyślę, ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu ponieważ kiedy będą już prawdziwe transporty do obozów to bójcie się, bracia i siostry, że nie traficie do nich, bójcie się, to wielka łaska jeżeli was jako pierwszych tam wepchną.

A pierwsi to jacy będą tam wpychani, a tacy, którzy są przeciwnikami systemu. Tacy, którzy otwarcie, bez obawy, mówią w oczy tym skuszonym, zdradzieckim pasterzom, mówią w oczy tej szatańskiej władzy, temu masońskiemu rządowi, wszystkim marionetkom, które bezmyślnie wykonują ich wolę, o tym, że wasz system jest diabelski, że gubi on duszę a ja nie będę go przyjmował.

I to właśnie oni pierwsi trafiają na listy (proskrypcyjne) i to po nich przyjdą w pierwszej kolejności aresztować ich i wywieźć. I nasze będzie tam zbawienie a tutaj będą kary Boże. Za Antychrysta pojawią się neofici, będą tacy ludzie jakich i teraz mamy, którzy będą dochodzić do Wiary i nikt im nie da czasu, nawet jednego dnia im nie da na przemyślenie czy przyjmować znamię czy nie?

Nikt ci nie da lat na dojrzewanie w Wierze, kiedy okrzepniesz i w końcu nie zrozumiesz, że wszystko w tym świecie to proch, to wszystko iluzja, to wszystko spłonie i pójdzie w otchłań.

Trzeba iść na Krzyż za Chrystusem to wtedy dokona się prawidłowego wyboru i ustoisz. Ten kto dokona właściwego wyboru to będzie stał wyżej od męczenników starożytności. Nie ma już czasu na dojrzewanie i powiedzenie: „Tak, Panie, ja już teraz odrzucam te dokumenty tożsamości, te plastikowe karty i nie będę otrzymywał emerytury, niczego nie będę otrzymywał”. Powiem na koniec, że nie dadzą nam na to czasu, nie dadzą, nie ma na to czasu, już teraz trzeba wyznawać Chrystusa, teraz już trzeba iść na Golgotę!

Publikacja 15.05.2017

Tłumaczenie: Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *