Strona główna > NWO > Apokalipsa > Apokalipsa – Dobrobyt w zamian za duszę…

Apokalipsa – Dobrobyt w zamian za duszę…

Za możliwość życia w spokoju i materialnym dobrobycie przytłaczająca większość chrześcijan zaakceptuje Nowy Porządek Świata i rządy Antychrysta. Ludzkość, a zwłaszcza wyznawcy Jezusa Chrystusa, zostaną zwiedzeni i oddadzą cześć Antychrystowi jako bogu. Czuwajcie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

2 thoughts on “Apokalipsa – Dobrobyt w zamian za duszę…

 1. Faktycznie. Ludzie myślą o końcu świata a to nie odbywa się w ten sposób. Walka o duszę zaczyna się już pod sklepem spożywczym. Zmagasz się ze sobą i myślisz że kupisz samą kaszę by ją ugotować, ale jak przychodzi moment decyzji to poddajesz się szatanowi i kupujesz jakieś gotowe faszerowane chemią danie do odgrzania.

 2. A kiedy to nastąpi???
  Wg mnie bardzo, bardzo niedługo, patrząc na to co się dzieje na świecie.

  Mateusza 24:36 Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec. 37 A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 38 Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, 39 i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 40 Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. 41 Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona.
  42 Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. 43 A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. 44 Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie.

  Mateusza 26:6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.
  9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

  Tak, kto wytrwa do końca…. Wtedy okaże się czy wiara nasza jest tylko deklaratywna.
  Ciężko, będzie zostawić złom poniemiecki w garażu, domy w kredycie i czteropaka w lodówce.
  Zachowując status materialny, spokój a często życie doczesne wielu zrezygnuje z Chrystusa i zostanie królami śmietnika aż do turn off.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.