Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Aplikacja śledząca i szczepionka co 6 miesięcy przepustką do „wolności” – Plan Fundacji Rockefellera

Aplikacja śledząca i szczepionka co 6 miesięcy przepustką do „wolności” – Plan Fundacji Rockefellera

Dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński w przebiegły sposób uzyskał odpowiedź z Fundacji Rockefellera, mail potwierdził, że plan ten jest autentyczny, a jego 100% przewidywalność jest wynikiem znakomitego zespołu ekspertów.

W opublikowanym 10 lat temu Planie Fundacji Rockefellera istniał zapis nadchodzących wydarzeń, których obecnie jesteśmy świadkami. Wirus z Chin spowoduje globalną pandemię której konsekwencją będzie wprowadzenie przymusowego szczepienia oraz obowiązkowej aplikacji mobilnej.

Aplikacja będzie przepustką do uczestniczenia w życiu publicznym i podróżowaniu, kolor zielony będzie oznaczał zaszczepienie, kolor pomarańczowy zbliżający się okres szczepienia, a czerwony brak zaszczepienia i ograniczenie praw. Według Planu Rockefellerów szczepienia będą obowiązkowe co 6 miesięcy.

Plan bardzo szczegółowo opisuje powstanie i rozprzestrzenianie się wirusa oraz to w jaki sposób poszczególne państwa będą reagować na pandemię, wszystkie elementy planu są obecnie realizowane przez prawie wszystkie państwa świata według zaleceń z Fundacji Rockefellera oraz Fundacji Billa Gatesa.

fragment wykładu Wojciecha Sumlińskiego na temat Planu Fundacji Rockefellera:

Cały wykład: Lockdown w Polsce: realizacja scenariusza Rockefellera i Gatesa!

na kanale Wojciech Sumliński: youtube

 

6 thoughts on “Aplikacja śledząca i szczepionka co 6 miesięcy przepustką do „wolności” – Plan Fundacji Rockefellera

 1. Już im nie wystarczy, że większość ludzi dożywotnio łyka leki na nadciśnienie? Teraz muszą zarabiać dodatkowo na szczepionkach?

 2. Już im nie wystarczy, że większość ludzi dożywotnio łyka leki na nadciśnienie? Teraz muszą zarabiać dodatkowo na szczepionkach? AAAAAAAAA

 3. Panie to nie Łukasz Szumowski, to Święty! Łukasz, na samej Jasnej Górze, przez samego pana w purpurach i z pierścieniem, takowym ogłoszony Panie. Tacy to z nieba prosto spadają, i dary same przynoszą, to znak od pan buka samego. To wcielenie istoty najwyższej samo. A Pan tu Panie o czyny niecne podejrzewasz tego jego…

  1. Stefan jesteś inteligentny napisz nam swoje imię nazwisko i ukończone szkoły praz z kad czerpiesz wiedzę?
   Tez byśmy chcieli tacy być mądrzy.
   Najlepiej to kryć się za nickiem i chlapać językiem poziomu świńskiego chlewika.
   Tak to jest gdy matka nie pała miłością do dziecka męża i kościoła,co za tym idzie w wychowaniu dzieci.
   Zakładając mu jeszcze za ciasne spodenki od małego,taki tego efekt.
   Zmarnowali ci życie człowieka.
   Masz tylko kształt,a sadzać po tym co bazgrzesz resztę można wywnioskować.
   To co piszesz to twój profil osoby i wykształcenia.
   Żenua…

 4. szczepionka to bandycki i kretynski „wynalazek” do tego mniej wiecej w czasach „powstania” banku „anglii” stad ta milosc tych bandytow do tego „czegos”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *