Strona główna > Bez kategorii > Apel redakcji rosyjskiego portalu www.3rm.info czasu już nie ma!!! Potrzebna jest pomoc czytelników portalu

Apel redakcji rosyjskiego portalu www.3rm.info czasu już nie ma!!! Potrzebna jest pomoc czytelników portalu

Źródło: http://3rm.info/20827-vremeni-ne-ostalos-nuzhna-pomoshh-posetitelej.html

Data publikacji: 7.02.2012

Tłum. RX

Drodzy ojcowie, bracia i siostry, współrodacy Świętej Rusi!

Coraz szybciej zaciska się wokół całego świata żelazna obręcz Antychrysta i także wokół naszego udręczonego narodu i umęczonej Ojczyzny. My z wami rozumiemy, że dzisiaj świat znajduje się w rękach diabelskiego plemienia. Prezydenci i rządy, parlamenty większości krajów świata znajdują się pod całkowitą kontrolą Rządu Światowego i wykonują jego wolę w imieniu swoich zwiedzionych pseudodemokratyczną retoryką narodów. Widzimy także i katastrofę duchową, która występuje w naszej Powszechnej Cerkwi, kiedy praktycznie wszystkie lokalne Cerkwie (reprezentowane przez swoje duchowieństwo) stały się aktywnym uczestnikiem szerokiego ruchu ekumenicznego, ruchu zjednoczenia nie tylko chrześcijańskich wyznań ale wszystkich religii świata w jeden kościół, KOŚCIÓŁ ANTYCHRYSTA!!!

Widzimy jak Rząd Światowy przygotowuje masową zagładę ludzkości: głodem, sztucznymi klęskami żywiołowymi, epidemiami, szczepieniami, wojnami, itd.

Czasu pozostaje bardzo mało. Praktycznie wszystkie media z wyjątkiem Internetu, są pod całkowitą kontrolą pachołków Antychrysta. Dlatego ludzie nie mogą się z nich dowiedzieć prawdy o zachodzących w świecie rzeczywistych, apokaliptycznych procesach: duchowych, społeczno-politycznych, ekonomicznych, przyrodniczych, kulturalnych, itd.

Przecież w obecnej chwili wszystkie wysiłki panów świata skierowane są na osiągnięcie tylko jednego celu, zbudowania Imperium Antychrysta i intronizowania go na władcę całego świata i wszystkich narodów. Ludzie nie zdają sobie sprawy z całej tragicznej obecnej i przyszłej sytuacji i dlatego nie przygotowują się do niej. Ostatnio widzimy, że rządy krajów działają coraz aktywniej w kierunku ustanowienia całkowitej kontroli nad mediami internetowymi. Niewygodne strony są zamykane aby uniemożliwić do nich dostęp czytelników. Niewątpliwie w najbliższym czasie wszystkie strony internetowe mówiące ludziom prawdę, będą likwidowane przez pachołków Antychrysta.

Jak już informowaliśmy, latem ubiegłego roku RosTelecom otrzymał nakaz z FSB o blokowanie naszego portalu, żeby go nie przeglądano, ale dzięki łasce Bożej zablokowali go jeszcze nie wszędzie. Oprócz tego daliśmy wam narzędzia do obejścia blokady.

Drodzy ojcowie, bracia i siostry!

Otwarcie w ubiegłym roku i praca portalu zostały pobłogosławione przez znanych starców Rosji. Staramy się pracować z maksymalną gorliwością ale tym nie mniej kilka osób nie jest w stanie bardzo szybko realizować tak wielkie zadania w informowaniu dużej liczby ludzi.

Nadchodzą do nas nierzadko listy od was z propozycjami jakiejś pomocy dla skutecznej pracy portalu. I wy rzeczywiście możecie wnieść nieoceniony wkład w dzieło Boże. My nie mamy absolutnie czasu aby pracować nad zwiększeniem liczby czytelników naszego portalu tak, żeby więcej ludzi mogło poznawać prawdę. Dlatego zwracamy się do was z prośbą o popularyzację naszego portalu także przez sieci społecznościowe. Ogłaszając w sieciach społecznościowych adres naszego portalu (www.3rm.info) i linki do artykułów i publikacji w nim zamieszczonych, zdołacie przyciągnąć setki a może i tysiące ludzi do naszych zasobów informacyjnych. I to jest ta realna pomoc, misja, którą możecie prowadzić dla, przede wszystkim, współrodaków nie znających prawdy. Ponadto zwracajcie uwagę na portal swoim znajomym i krewnym. Niechaj oni, nawet niewierzący, znajdą dla siebie interesujące wiadomości i publikacje na naszym portalu. A może zaczną czytać także materiały prawosławne. To tak zwana miękka i dyskretna praca misyjna.

Jest to praca wykonalna dla każdego z nas. Aby tylko była chęć i troska o najbliższych. Może i nasz zapał w dziele ratunku Rosji przybliży jasną chwilę odrodzenia naszej Ojczyzny, kiedy Bóg obdarzy nas Swoim Pomazańcem, Carem.

Niechaj dopomoże Wam i nam Nasz Pan! Bogu chwała za wszystko! Amen.

Z miłością i szacunkiem

Redakcja portalu „Moskwa-Trzeci Rzym”

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.