Strona główna > Świat > Ukraina > Apel do kozaczyzny Tawrii i Sewastopola

Apel do kozaczyzny Tawrii i Sewastopola

Apel do kozaczyzny Tawrii i Sewastopola. 

Drodzy nasi bracia!

W tej ciężkiej chwili na całym wschodzie Ukrainy toczą się ciągłe akcje protestu przeciwko faszystowskiemu reżimowi a na całym terytorium Ukrainy ludzie nawet nie mogą wyrazić swojej opinii z powodu strachu przed bandyckimi ugrupowaniami. Narasta wewnętrzny opór ludności a,4Doniecka, Ługańska i miast wchodzących w te okręgi administracyjno-terytorialne, wobec faszystowskiej władzy w Kijowie a także wobec jej przedstawicieli na miejscu. Ta władza sprowadza, w celu zduszenia nas, zagraniczne siły specjalne i szuje-morderców z „Prawego Sektora”. My, mieszkańcy Donbassu, prosimy swoich braci, nie zostawiajcie nas w tej ciężkiej chwili. I pomóżcie nam wszelkimi możliwymi sposobami w dziele uzyskania przez Donbass niezależności państwowo-terytorialnej z perspektywiczną możliwością zjednoczenia z Federacją Rosyjską.

Najdrożsi nasi!

W te chwile kiedy leje się krew naszych braci, w te chwile kiedy faszyści znajdujący się u władzy dokonują prawdziwego ludobójstwa nakierowanego przeciwko całej rosyjskojęzycznej ludności Ukrainy, kiedy zaczęły się prześladowania wszystkich prawosławnych chrześcijan z żądaniami przyjęcia innej, obcej nam wiary, kiedy naszym dzieciom w szkołach już zaszczepiają i narzucają obce nam wartości i przepisują naszą historię, nie pozostawajcie na uboczu!

My potrzebujemy Waszej pomocy!!!

Nie pozwolimy płakać rosyjskim matkom! Pomóżcie nam poradzić sobie z tą dżumą, która nieoczekiwanie nadeszła na naszą Mateczkę Ziemię!!! Rosjanie nigdy nie pozostawiali siebie wzajemnie i zawsze jednoczyli się wobec wroga!!! Bracia nasi!!! Towarzysze!!! Najdrożsi nasi Krymczanie!  Do ostatniej chwili stawialiśmy opór własnymi siłami ale nadeszła ciężka chwila i wzywamy Was teraz! ZAREAGUJCIE!!!

Z głębokim szacunkiem i braterską miłością mieszkańców, w tym i kozaków Donbassu.

Niechaj Bóg i Przenajświętsza Bogurodzica mają Was w opiece!

Za: http://3rm.info/45743-obraschenie-k-kazachestvu-tavrii-i-goroda-geroya-sevastopolya.html

Data publikacji: 14.04.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.