Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > APA próbuje uznać pedofilię za orientację

APA próbuje uznać pedofilię za orientację

Talmud księga zboczeńców

1231511_354036208061651_1855524925_nAPA, organizacja psychiatrów w USA, zdominowana przez żydowskich zboczeńców, ostatnio podjęła próby klasyfikacji pedofilii do „grupy orientacji lub preferencji seksualnej”, a nie do grupy ciężkich chorób psychicznych

Według American Family Association, szokujące oświadczenie the American Psychiatric Association (APA) co do treści najnowszej edycji Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (podręcznik zaburzeń psychicznych – przypis) wywołało burzę wśród organizacji prorodzinnych i wielu innych, gdy APA stwierdziła, że teraz klasyfikuje pedofilię jako orientację seksualną lub preferencję seksualną, a nie chorobę psychiczną.

Sandy Rios, ekspert i gość talk show sieci American Family Radio, oświadczyła w imieniu Amerykańskiego Stowarzyszenia Rodzin:

Tak samo, jak APA ogłosiła kiedyś, że homoseksualizm jest „orientacją seksualną” pod ogromną presją aktywistów homoseksualnych w połowie lat 70-tych, tak również teraz, pod presją aktywistów pedofilskich, ta organizacja zadeklarowała, że pożądanie seksu z dziećmi również ma stać się „orientacją seksualną”. Wiadomo, dokąd to prowadzi. Więcej dzieci będzie łupem zboczeńców seksualnych.sad-little-girl-black-and-white-Flickr

„Zdrowie nigdy nie wróci do naszej kultury, dopóki nie odzyskamy podstaw prawdy. Nigdy, ani teraz, ani nigdy wcześniej, nie było i nie będzie czymś do zaakceptowania, aby mężczyzna lub kobieta pragnęła seksu z dziećmi. Każdy, kto chce walczyć z tą prawdą, niech wie, że to jest wcielone zło, zanim zacznie i będzie szukać zmiany„.

Uzupełnienie: po fali oburzenia w związku z tym oświadczeniem, APA wyjaśniła to, jako swój błąd w tekście. Pedofilia nie ma być podobno zaklasyfikowana jako orientacja seksualna.

Najnowsza edycja Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM) organizacji APA klasyfikuje pedofilię jako orientację seksualną lub preferencję, a nie chorobę psychiczną.

W odpowiedzi na falę medialnego oburzenia, APA przyznała, że wystąpił błąd w DSM i ogłosiła plany skorygowania tej instrukcji, aby było jasne, że nie klasyfikuje pedofilii jako orientacji seksualnej.

Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, Fifth Edition (DSM-5) organizacji APA został niedawno opublikowany po dokładnych wieloletnich badaniach i przeglądzie wszystkich kategorii diagnostycznych”, czytamy w oświadczeniu.

W przypadku zaburzenia pedofilii, kryteria diagnostyczne zasadniczo pozostały takie same jak w DSM-IV-TR. Tylko nazwa została zmieniona z określenia „pedofilia” na określenie „zaburzenia pedofilii”, aby zachować spójność z przepisami rozdziału o innych zaburzeniach.

Orientacja seksualna nie jest terminem używanym do kryteriów diagnostycznych dla choroby pedofilii i jej wykorzystanie w tekście DSM-5 jest błędem i powinno brzmieć „zainteresowanie seksualne”. W rzeczywistości, APA uważa pedofilię za chorobę, nie zaś „orientację seksualną”. Ten błąd zostanie poprawiony w wersji elektronicznej DSM-5, a następnie w druku instrukcji.

„APA mocno obstaje przy wysiłkach na rzecz ścigania przestępców nadużywających i wykorzystujących seksualnie dzieci i młodzież. Wspieramy także nieustające wysiłki w celu opracowania metod leczenia osób z zaburzeniami pedofilii w celu zapobieżenia przyszłym aktom przemocy„.

To dobra wiadomość, ale wielu obserwatorów od wielu lat przewiduje, że pedofilia zostanie przekwalifikowana na orientację seksualną. A niektórzy nadal uważają, że ludzie zawodowo zajmujący się zdrowiem psychicznym robią starania właśnie w tym kierunku.

źródła:

http://www.charismanews.com/us/41571-pedophilia-officially-classified-as-sexual-orientation-by-american-psychology-association

http://www.charismanews.com/us/41605-pedophilia-described-as-sexual-orientation-but-apa-claims-it-was-their-error

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.