Strona główna > Rosja > Antyputinowska „opozycja” to także plugawa szumowina

Antyputinowska „opozycja” to także plugawa szumowina

Nawalno-kasparo-niemcowska „opozycja” wobec Putina i jego wspólników to taka sama antychrześcijańska, antyrosyjska i antyruska plugawa szumowina jak i reżim putinowski. Ci, tak zwani, bojownicy z korupcją nie są w niczym lepsi od tych, którzy tę korupcję, przez 14 lat swojej absolutnej władzy, wyhodowali i utuczyli. Nawalszczyzna przyniesie Rosjanom ten sam szatański smród, który go dusi i dzisiaj. Jednym z pierwszych oświadczeń złożonych przez Alieksieja Nawalnego, po zwolnieniu go z aresztu, było wystąpienie w obronie praw sodomitów, sodomitek i transpłciowców. Nawalnyj mówi o pojawieniu się „liberalnych miast” w których będzie można zawierać „małżeństwa” sodomickie. A sodomickie parady, w opinii „opozycjonisty”, powinny być dopuszczone wszędzie.

naw2

Stosunek blogera do „społeczności” LGBT omawiany był na antenie kanału telewizyjnego „Dożd”. Prowadząca Ksenia Sobczak zainteresowała się czy zalegalizowałby on „małżeństwa” sodomickie czy nie. „Opozycjonista” najpierw próbował uniknąć jasnej odpowiedzi twierdząc, że decydować powinni sami ludzie. W opinii Nawalnego tę kwestię trzeba poddać pod głosowania na regionalnych referendach. Ale Sobczak naciskała pragnąc dowiedzieć się jaki jest stosunek samego Nawalnego do tej kwestii. „Uważam, że ludzie mają prawo tworzenia pomiędzy sobą wzajemnych relacji cywilnych tak jak sobie tego życzą”- przyznał kandydat na mera Moskwy. „Kim oni są, mężczyźni, kobiety, babcia z babcią, dziadek z dziadkiem, mnie jest to obojętne”- oświadczył bloger dodając: „proszę, ja się nie sprzeciwiam” jeżeli pojawią się „liberalne miasta” gdzie legalnie będzie można zarejestrować małżeństwa jednopłciowe. Sobczak nadal rozwijała temat interesując się opinią Nawalnego co do parad sodomickich. Pytanie z jakiegoś powodu stropiło „opozycjonistę”. Nawet przyznał, że „wielu stara się z jakiegoś powodu złapać go na kwestii gejowskich parad”. Ale od swojego punktu widzenia Nawalny odstępować nie zamierza. Każdy ma prawo do zgromadzeń i dlatego zezwoliłby on na gejowskie parady. Nawalnyj w rzeczywistości często wraca do tego tematu. W ubiegłym roku, kiedy w regionach Rosji rozpoczęto wprowadzanie prawa ustanawiającego administracyjną odpowiedzialność za propagandę sodomii wśród nieletnich, opozycjonista wystąpił przeciwko tym sankcjom. Nawalnyj nazwał nowe prawo „nawet nie homofobicznym, a po prostu idiotycznym”. Otrzymawszy poparcie ze strony Nawalnego, przedstawiciele LGBT, nie pozostali niewdzięczni i zapewnili blogera o swoich sympatiach i przychylnym usposobieniu. Miesiąc temu na stronie LGBT odbył się sondaż w sprawie poparcia kandydatów na stanowisko mera Moskwy. Z ogromną przewagą, w głosowaniu, prowadził Alieksiej Nawalnyj. naw3

Według portalu www.gay.ru ponad 68% homoseksualistów gotowa jest głosować na Nawalnego jeżeli wybory odbyłyby się w najbliższym czasie. Bardzo daleko za nim uplasowali się inni kandydaci na stanowisko mera Moskwy. Jak już pisano na www.dni.ru, Alieksiej Nawalnyj i wcześniej interesował się tematem mniejszości seksualnych. Po tym jak poczta blogera została zaatakowana przez hakerów, do internetu wyciekła ciekawa korespondencja z niejakim przyjacielem Siergiejem. Nawalnyj, rzekomo, proponuje mu „genialny pomysł” stworzenia gejowskiego serwisu randkowego w celu zapoznawania się ludzi z nietradycyjną orientacją seksualną. Autor listu wierzy w przyszłą popularność takiej strony serwisu randkowego i spodziewa się zarobić na nim około 5 milionów dolarów. Niemniej jednak, według sondażu „Liewada Cientier”, 85% Rosjan występuje przeciwko „małżeństwom” sodomickim na terytorium Rosji. 87% respondentów nie chciałoby widzieć w rosyjskich miastach parad gejowskich. Charakterystyczne, że we wszystkich pozostałych sprawach Nawalnyj ściśle stosuje się do bieżącej sytuacji politycznej i mówi to co chcą usłyszeć wyborcy. Ale w tej kwestii (sodomii) Nawalnyj, ryzykując niepopularność, przejawia wytrwałość i upór.

Za: www.3rm.info

Data publikacji: 24.07.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *