Strona główna > Polska > Antypolski rząd Morawieckiego. Ogłupieni Polacy nie protestują

Antypolski rząd Morawieckiego. Ogłupieni Polacy nie protestują

W ciągu 4 lat minionej kadencji nie przeprowadzono żadnych zadeklarowanych reform, a teraz widać wyraźnie, że nigdy ich nie planowano na poważnie. Były to tylko i wyłącznie propagandowe hasła dla użytecznych idiotów. 

Bycie skończonym idiotą jest oczywiście dozwolone, lecz trzeba mieć na względzie, że tym razem Polska może nie wytrzymać tego eksperymentu. Przed chwilą powstał rząd kontynuacji…

Kim jest Morawiecki?

Jeżeli ktoś chce poznać prawdę o Morawieckim, który został wzięty na wirtualny postronek przez Danielsa i zaprowadzony do rabina Chabad Lubawicz, aby uzyskać świadectwo koszerności, przed powołaniem go na premiera – polecam: [Link]

Dlaczego ten rząd jest antypolski?

Według mojej opinii od 4 lat realizuje obcy interes kosztem Polaków. 26 października 2017 w rozmowie z Bronisławem Wildsteinem Morawiecki:

Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”

–  powiedział Morawiecki cytując jednego z komentatorów Bloomberga. Dziś wiemy, że sytuacja od tamtej pory jeszcze się pogorszyła. Wpuszczenie obcych banków i korporacji z dużymi ulgami podatkowymi, powoduje transfer zysków za granicę, w sytuacji, gdy polscy przedsiębiorcy są gnębieni przez horrendalne podatki. Przykład Ubera, który jeździ poza polskim systemem prawnym, przykład rezygnacji z podatku cyfrowego (molochy z USA: Amazon, Facebook, Google, YouTube), przejęcie polskich zakładów przetwórstwa owocowego przez Chińczyków, Kupienie przez Hiszpanów firmy Solaris, opanowanie przez Żydów sieci autobusowej i likwidacja połączeń PKS, pazerna chęć Amerykanów na polską miedź i srebro: [Link]. Aktualne naciski Amerykanów w sprawie eksploatacji polskich złóż miedzi i srebra wybrzmiały w formie listu:

Kongresmeni USA naciskają na premiera Morawieckiego ws. zmienienia podatku od wydobycia miedzi. “Wierzymy, że usunięcie barier dla amerykańskich inwestycji w Polsce pomoże uwolnić ogromny potencjał polskiej gospodarki” – czytamy w liście amerykańskich polityków.  / dorzeczy.pl/

Tymczasem jak przystało na politycznie uległych lewaków z PiSu, zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od ekoterrorystów, powołali oni Ministerstwo Klimatu. Zamiast wypowiedzieć pakiet klimatyczny, który niszczy polskie przedsiębiorstwa powołali nowe ministerstwo na miarę Ministerstwa Głupich Kroków. Czy naprawdę politycy PiS są aż takimi uległymi politycznie lewakami ? Wychodzi na to, że tak. Potwierdzają to ostatnie głosowania w Sejmie. Ludzie kojarzeni z aferą Rywina- Michnika: Czarzasty został wicemarszałkiem, antykulturowa marksistka, która zasłynęła upowszechnieniem plakatu o “wyjęciu Chrystusa z jej genitaliów”, zostaje przewodniczącą Komisji Polityki Społecznej i Rodziny(!).

Kolejnym skandalem jest obecność w rządzie renegata Gowina, broniącego ideologii tęczowej zarazy, tego samego Gowina, który rekomenduje tworzenie nowej polskiej elity z Ukraińców. Wreszcie hit absolutny: powołanie na ministra finansów pana Kościńskiego mającego w planach sprowadzenie większej ilości banków i likwidację gotówki.

To jest nic innego jak jawna zapowiedź kradzieży, jawny plan zrobienia z nas niewolników, bo naturalnym odruchem na światowy lub lokalny kryzys finansowy jest wybranie z trefnego banku “prawdziwych” pieniędzy, czyli gotówki w myśl zasady “kto pierwszy, ten lepszy”. Nie wszyscy zdążą.

Gdy nie będziemy mieć gotówki, to naszych pieniędzy także nie będzie. Nie ma ich już w tej chwili.

Rezerwa obowiązkowa (pokrycie depozytów ludności w banku centralnym) to zazwyczaj kilka procent

Rezerwa obowiązkowa w Polsce
“Wysokość stopy rezerwy obowiązkowej ustala Rada Polityki Pieniężnej. Od 31 grudnia 2010 r. stopa rezerwy obowiązkowej wynosi 3,5 proc.”.

Co się dzieje z naszymi wkładami bankowymi w tej chwili? Obracają nimi banksterzy zagranicznych banków. Pan Kościński jest zwolennikiem, aby ogłupieni przez media Polacy oddali swoją gotówkę amerykańskim i żydowskim bankom. Kto nie łapie o co chodzi polecam: Bankdytyzm – czyli Polacy bez gotówki.

Podsumujmy:

 • Brak zapowiadanych reform z poprzedniej kadencji
 • Brak dekomunizacji- brak prawa delegalizującego partie, które głoszą ideologię totalitarną antykulturowego marksizmu
 • Wycofanie się z repolonizacji mediów
 • Największa liczba przyjętych imigrantów w całej Europie
 • Gwałtowne pogorszenie się sytuacji w Służbie Zdrowia
 • Brak reformy szkolnictwa w sensie zmiany programu nauczania
 • Brak podniesienia kwoty wolnej od podatku
 • Demograficzna zapaść
 • Zły stan polskiej armii: raport do ściągnięcia w PDF
 • Utrzymanie hitlerowskiego i sowieckiego prawa, lekko zmodyfikowanego przez postkomunizm o braku dostępu do broni przez Polaków. Naród polski jest najbardziej rozbrojonym narodem w tej części świata.
 • Poglądy  Kaczyńskiego w sprawie unii posteuropejskiej: ” Unia Europejska ma być globalnym mocarstwem”
 • Blokada w mediach polskiej prawicy. Krzysztof Bosak: dziś w programie do którego wycofano mi zaproszenie znalazło się miejsce dla partnera Biedronia, dla Platformy, dla jej byłego koalicjanta PSL, dla dwóch PiSowców.
 • Rzecz najgorsza z możliwych: przyzwolenie na mordowanie dzieci z podejrzeniem zespołu Downa

Tak szanowni fanatycy PiS, nic nie robiąc, nie protestując, jesteście szkodnikami pośrednio niszczącymi Polskę.  Macie wybór: albo prawda albo zbydlęcenie na lewicową modłę, pod bałamutnymi hasłami antynarodowych socjalistów z PiS.

Za: https://www.ekspedyt.org/2019/11/21/antypolski-rzad-morawieckiego-oglupieni-polacy-nie-protestuja/

21.11.2019

9 thoughts on “Antypolski rząd Morawieckiego. Ogłupieni Polacy nie protestują

 1. „Bycie skończonym idiotą jest oczywiście dozwolone” – to w zasadzie jedyne zdanie, jakże dobrze poziom autora oddające, które w tym artykule ma sens.

 2. Przyłączam się do opinii wyrażonej przez > arni < , to co opisuje autor , stało sie właśnie za rządów PO-PSL , trzeba być idiotą , lub oszustem kłamcą by takie fakty przypisywać obecnemu rządowi , wiem że siły zła opętały co niektórych ludzi i stali sie TROLAMI , współczuję , jeszcze jest czas by się nawrócić i mieć czyste sumienie , 8-sme przykazanie mówi , nie mów fałszywego świadectwa … .

 3. Przyłączam się do opinii wyrażonej przez > arni < , to co opisuje autor , stało sie właśnie za rządów PO-PSL , trzeba być idiotą , lub oszustem kłamcą by takie fakty przypisywać obecnemu rządowi , wiem że siły zła opętały co niektórych ludzi i stali sie TROLAMI , współczuję , jeszcze jest czas by się nawrócić i mieć czyste sumienie , 8-sme przykazanie mówi , nie mów fałszywego świadectwa … Administator , nie podoba Ci się mój komentarz / , przestań grać głupa , napisz to na meila i będziesz w porządku , chyba że chcesz bym Ci zrobił darmową reklamę o ograniczenie swobodnej wypowiedzi do której mam prawo , pozdrawiam

 4. Pan Morawiecki ma spore klopoty z poprawnym jez.polskim, dlatego trudno wywnioskowac, co mial na mysli. Na domiar zlego czesto cos „chlapnie” bez sensu.

 5. Dekalog Polaka :

  „Jam jest Polska, Ojczyzna Twoja, ziemia Ojców, z której wzrosłeś. Wszystko, czym jesteś, po Bogu – mnie zawdzięczasz”

  1. Nie będziesz miał ukochania ziemskiego nade mnie.

  2. Nie będziesz wzywał imienia Polski dla własnej kariery, chwały albo nagrody.

  3. Pamiętaj, abyś Polsce oddał bez wahania majątek, szczęście osobiste i życie.

  4. Czcij Polskę, Ojczyznę Twoją, jak matkę rodzoną.

  5. Z wrogami Polski walcz wytrwale do ostatniego tchu, do ostatniej kropli krwi w żyłach Twoich.

  6. Walcz z własnym wygodnictwem i tchórzostwem.
  Pamietaj, że tchórz nie może być Polakiem.

  7. Bądź bez litości dla zdrajców imienia Polskiego.

  8. Zawsze i wszędzie śmiało stwierdzaj, że jesteś Polakiem.

  9. Nie dopuść, by wątpiono w Polskę.

  10. Nie pozwól, by ubliżano Polsce, poniżając Jej wielkość i Jej zasługi, Jej dorobek i Majestat.

  Będziesz miłował Polskę pierwszą po Bogu miłością.

  Będziesz Ją miłował więcej niż samego siebie.

  Zofia Kossak Warszawa 1940 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.