Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Antypapieże zapłacili już ponad 4 miliardy dolarów za seksualne zbrodnie swojego kleru

Antypapieże zapłacili już ponad 4 miliardy dolarów za seksualne zbrodnie swojego kleru

Antypapieże zapłacili do tej pory ponad 4 miliardy dolarów odszkodowań za ich seksualne zbrodnie i mówi się, że jest to zaniżony szacunek.

a11

Nawet Bergoglio przyznaje, że jeden na pięćdziesięciu członków jego kleru jest zbrodniczym pedofilem co zbliża się do liczby 100 tysięcy zboczeńców wśród jego judeochrześcijańskich neo-księży, neo-biskupów i neo-kardynałów, których to Bergoglio spuścił ze smyczy wypuszczając na świat i teraz odmawia ukarania ich. Do tej pory neo-kościół (judeochrześcijańska sekta soborowa) zapłacił już 4 miliardy dolarów, nie dobrowolnie ale przymusowo na polecenie sądów na całym świecie. Bergoglio z całą oczywistością jest piekielnikiem, który popiera najcięższe grzechy śmiertelne wśród swojego judeochrześcijańskiego kleru.

—————————————————————————————————–

Szkoda, że antypapieże judeochrześcijańskiej sekty soborowej, poczynając od II Antysoboru Watykańskiego, nie prowadzili burdeli. Przynajmniej zarobiliby na nich trochę pieniędzy i uszczknęli co nieco Mafii. Ale nie, pedofilscy antypapieże zdecydowali się pokierować pedofilskim stowarzyszeniem obsługującym, na życzenie, neo-kardynałów, neo-biskupów i neo-księży. Od 50 lat ta moralna zgnilizna woła o pomstę do nieba, jak mówi o tym Pismo Święte, i ciągle trwa i rozwija się.

Chociaż nie można wycenić dziecięcej niewinności to jednak można ustalić ile judeochrześcijańska sekta soborowa NWO zapłaciła odszkodowań za niekończącą się epidemię sodomizacji dzieci, gwałtów dzieci i napaści seksualnych na dzieci, dokonanych przez kler judeochrześcijańskiej sekty soborowej pod zarządem pedofilskich antypapieży, Wojtyły, Ratzingera i Bergoglio. I te odszkodowania, według „The National Catholic Reporter”, wynoszą obrzydliwie mało bo tylko 4 miliardy dolarów. A ile łapówek zapłacono po cichu, pod stołem, dziecięcym ofiarom ażeby zamknąć im usta, to Watykan odmawia ujawnienia tych danych. Taka właśnie kwota pieniędzy została ukradziona przez kierownictwo judeochrześcijańskiej sekty soborowej z pieniędzy zebranych wśród jej wiernych. Nic więc dziwnego, że ten nowy „kościół” nie jest w stanie wesprzeć działalności charytatywnej. Większość pieniędzy wyssanych z głupawych zgromadzeń idzie na płacenie łapówek i odszkodowań za seksualne zbrodnie i defraudacje pieniędzy popełnione przez kler judeochrześcijańskiej sekty soborowej. 

Mnich, który pracował w neo-Watykanie, pod zarządem nieświętego antypapieża, ujawnia prasie: „Nie uwierzylibyście jakie kwoty pieniędzy Kościół wydaje na tuszowanie spraw nadużyć seksualnych”. Bergoglio, który jest wspólnikiem tych zbrodni, opisał ostatnio zasądzone odszkodowania dla dziecięcych ofiar jako „hojne”. Jedna z ofiar odpowiedziała Bergoglio: „Gdybyś dał mi 100 lat aby wybrać słowo opisujące reakcję amerykańskich biskupów na ten kryzys to „hojny” nigdy by się nie znalazło na liście”.

Wielu z tych skąpych neo-biskupów nie ujawniło nawet nazwisk neo-biskupów i neo-księży i lobbowało przeciwko odpowiedzialności finansowej i karnej tych zbrodniarzy. Bergoglio jest najbardziej perwersyjnym graczem w seksualnym holokauście judeochrześcijańskiej sekty soborowej jak to zostało opisane przez jednego z adwokatów dziecięcej ofiary: „To papież właśnie odmówił podjęcia kroków w celu ujawnienia jednego drapieżnika albo ukarania osoby umożliwiającej. On mógł po prostu zasuspendować, zdegradować, zdyscyplinować albo nawet wyraźnie potępić współodpowiedzialnego biskupa. On odmawia, nie jeden raz”.

Prawdziwi katolicy, nie można zaprzeczyć, że neo-kościół (judeochrześcijańska sekta soborowa) posiada szefa, który jest seksualnym zboczeńcem i który może również gwałci dzieci. Prawo cywilne, kanoniczne i prawo biblijne stanowią, że wspólnik jest tak samo winien jak sprawca przestępstwa. Niemoralny marksista Bergoglio uwielbia słowotok ale nie podejmuje żadnych czynności ażeby wykorzenić zgniliznę z siebie i ze swoich urzędników. W ciągu 3 lat nie utworzył nawet obiecywanej Komisji ds. przestępstw seksualnych. A czemu miałby? Oczywiście jest on piekielnikiem ułatwiającym popełnianie najcięższych grzechów śmiertelnych wśród jego judeochrześcijańskiego kleru soborowego co, według Pisma Świętego, oznacza, że „zasługuje na śmierć” (List Pawła Apostoła do Rzymian 1:32). On został kupiony i opłacony przez zbrodniczych neo-kardynałów w 2013 roku na konklawe, które wybrało go na szefa judeochrześcijańskiej sekty soborowej, która, w żadnym wypadku, nie jest Kościołem Katolickim.

a000

Na podstawie portalu katolickiego (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): http://www.traditio.com/comment/com1608.htm

Data publikacji: 14.08.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *