Strona główna > NWO > Apokalipsa > Antypapież Franciszek. Chiesa viva 473

Antypapież Franciszek. Chiesa viva 473

Chiesa viva – Nr 473 / lipiec –sierpień 2014. Dokument w oryginalne i w formacie PDF: link.

Tłumaczenie: Ola Gordon (po więcej materiałów od Oli zapraszamy na http://chomikuj.pl/OlaGordon)

ANTYPAPIEŻ” wielki mistrz mason, kard. Jorge Mario S.I. Bergoglio, Abp Emeritus Buenos Aires (od 12-17-2011) „SAMOZWAŃCZY papież Franciszek”!

Według Konstytucji Wakatu Stolicy Apostolskiej / Constitutio deSede Apostolica Vacante, ogłoszonej przez papieża Piusa XII (Książę Eugenio Pacelli) 8.12.1945 § 99, papież rzymski NIE MOŻE zrezygnować.

Z tego wynika, że rezygnacja Jego Świątobliwości Benedykta XVI jest „res nullius”, a więc  WYBÓR KARD. JORGE MARIO BERGOGLIO S.I., JEST NIE TYLKO BEZPRAWNA, ALE I NIEWAŻNA.

Można przypomnieć historyczny „MANIFESTO di LUNGHEZZA” z 1294, w którym słynny sygnatariusz, Święty Jacopone (czcigodny Tudertino Jacopo de Benedictis), który należał do Zakonu Braci Mniejszych, zanegował ważność wyboru papieża Bonifacego VIII, i następnie UNIEWAŻNIŁ  rezygnację papieża św. Celestyna V.

Św. Jacopone był uwięziony przez 6 lat, później uwolniony przez nowego papieża Benedykta XI.

Jak wiemy, św. Celestyn V był więziony w zamku Fumone (lenno Książąt Caetani należące do papieża Bonifacego VIII) i później barbarzyńsko zamordowany.

Obecny „ANTYPAPIEŻ” nie chce by delikatnie mu przypominano, że Święty Rzymski Kościół jest monarchią teokratyczną, absolutną i elekcyjną, ale NIE DESPOTYCZNĄ i każde z jego działań jest NIEWAŻNE i nie ma żadnych skutków prawnych czy kanonicznych”.

Założony przez naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa Święty Rzymski Kościół, jest zbudowany na OBJAWIENIU i TRADYCJI, na ziemskiej pielgrzymce „21” wieków, poprzez Papieskie Magisterium, Świętą Ewangelię, Dzieje Apostolskie,  wiedzę Ojców Kościoła, Doktorów Kościoła, światło Świętych i Błogosławionych, ponad 100 mln Męczenników.

Jeśli tego za mało, „ANTYPAPIEŻ” FRANCISZEK WYMYŚLA I PRZEKAZUJE „SZATAŃSKIE” MAGISTERIUM jako „mason” poprzez fałszywą hipokryzję o filantropijnym ubóstwie i powrocie do hipotetycznego „pochodzenia” Świetego Kościoła Rzymskiego.

Dlatego zalecamy „ANTYPAPIEŻOWI” by przeniósł Stolicę Apostolską do Bazyliki Św. Piotra w Okowach, gdzie więziono pierwszego LEGALNEGO PAPIEŻA, św. Piotra, Księcia Apostołów – kardynałowie i Kurię Rzymską [powinno się] usunąć z Pałacu Laterańskiego, wsadzić do „katakumb” – UWAGA … „ANTYPAPIEŻA”:

«PORTAE INFERI NON PRAEVALEBUNT ADVERSUS EAM».

„Bramy piekielne go nie przemogą”.

PAPIEŻ BERGOGLIIO

– Pokora, czy… Posłuszeństwo”? –

Dr Franco Adessa

Po II SW, kard. Joseph Ratzinger powiedział:

«Z dzisiejszego kryzysu, jutro wyłoni się „nowy kościół”, bardzo zmieniony. Będzie mały i będzie musiał zaczynać od początku. (…) Normalną opiekę nad duszami da się małym wspólnotom, jako część podobnej grupy społecznej. To zostanie osiągnięte z wysiłkiem. Proces krystalizacji i oczyszczania będzie wymagał dużo wysiłku, i rezultatem będzie „biedny kościół”, prosty lud. To wszystko zajmie trochę czasu, i proces będzie powolny i bolesny».

11 maja 2010, podczas lotu do Fatimy, Benedykt XVI powiedział o „konieczności męki Kościoła (…) i ogłosił cierpienia Kościoła, mówiąc, że takie cierpienia będą pochodzić nie od wrogów zewnętrznych, a ZE ŚRODKA samego Kościoła.

Faktycznie są ci wewnętrzni wrogowie, powiązani z masonerią, którzy weszli do kościoła tą samą drogą jaka prowadzi masona do zepsucia ciała, duszy i ducha, wpajając, odpowiednio, swój kult falusa, kult człowieka i kult Lucyfera.

Począwszy od Jana XXIII, stosowanie rytuałów pierwszych 11 stopni starożytnego i uznanego rytu szkockiego, zainspirowanego przez kult falusa, osłabiało katolicką cnotę pozwalając na szerzenie się psucia ciała w samym Kościele.

Paweł VI zintensyfikował i szerzył tę korupcję, a jego konkretnym wkładem w „Mękę Kościoła” było wprowadzenie rytuałów 16, 17 i 18 stopnia.

Krótko mówiąc, to były trzy zdrady Chrystusa, Kościoła i Historii. Poprzez wprowadzenie masońskiego ekumenizmu od wielo-etnicznych i międzywyznaniowych narodów, wraz z masońską infiltracją przywództwa Kościoła i niemal absolutnie udaną próbą wyeliminowania Ofiary Chrystusa na Krzyżu we Mszy, kapłaństwo katolickie zastąpiono „masońskim kapłaństwem”, którego fundamentem jest kult człowieka.

Masońska cześć i gloryfikacja papieża Pawła VI pochodziły nie tylko z rezultatów prawie usunięcia Odkupienia Chrystusa, ale też z podwójnej czarnej mszy odprawionej 29 czerwca 1963, tylko 8 dni po wyborze Pawła VI, dzięki czemu intronizowano Lucyfera w Kaplicy Paulińskiej, centrum chrześcijaństwa!

Za Jana Pawła II, zepsucie wśród ludzi Kościoła było kontynuowane i wzmacniane poprzez tzw. „kolegialność”, czyli utworzenie i wzmacnianie Bractwa Masońskiego, które musiało promować, chronić i bronić szerzenia się zepsucia w Kościele „masońskiego kapłaństwa”.

Później pojawił się Kult Lucyfera, praktykowany potajemnie w Watykanie, i nawet gloryfikowany na głównych insygniach liturgicznych Benedykta XVI, takich jak mitra :koronacyjna”, i nowy szatański paliusz z 2008, i najwyraźniej na papieskim herbie.

 

Kard. Jorge Bergolio z „symbolem rozpoznania” wtajemniczonych 23o w starożytny i uznany ryt szkocki. Znaczenie tego „symbolu” – pokazanie swojego członkostwa w masońskim planie zjednoczenia wszystkich religii w „nową wieżę Babel”, z zamiarem unicestwienia Kościoła Chrystusa.

Ten herb symbolizuje heraldyczny herb 30o, najbardziej satanistyczny ze wszystkich 33, i gloryfikuje kult Lucyfera, mord rytualny, nienawiść do papieskiej tiary, do Boga, i deklarację wojny z Bogiem. Ten sam herb widoczny z kluczem na szczycie, pokazuje Benedykt XVI jako patriarcha świata, który jest drugą bestią z ziemi w Apokalipsie św. Jana.

Stopień 30 symbolizuje wojnę z Bogiem, i to jest wojna z Jego Kościołem; stopień 31 zawsze wyrażany za pontyfikatu Benedykta XVI, symbolizuje podbój Kościoła dokonany przez masońską “Sapientia” [mądrość]; stopień 32 reprezentuje Dominację, czyli zniszczenie Kościoła Chrystusa jako instytucji, i budowę Powszechnego Kościoła Człowieka nazywanego też „Nową Wieżą Babel”.

Ta ostatnia faza „Dominacji”, prawdopodobnie rozpoczęła się 29 czerwca 2008, kiedy Benedykt XVI przyjął nowy paliusz z 6 czerwonymi krzyżami Templariuszy, które ujawniają największą tajemnicę 32 stopnia: środek tych krzyży reprezentuje LUCYFERA W OSOBIE!

W lutym 2013, Benediykt XVI, decyzją która mogła usunąć Kolegium Kardynalskie, zrezygnował z papiestwa. Wiadomość zszokowała świat i jej skutkiem był wybór papieża Bergoglio, który przyjął imię Franciszek „Biskup Rzymu”.

Jak można by uważać, że teraz, w ostatniej fazie „Męki Kościoła”, mogłoby udać się człowiekowi, co do POSŁUSZEŃSTWA którego masoneria nie miała ABSOLUTNEJ PEWNOŚCI?

A zatem, czym jest „pontyfikat” Franciszka, jeśli nie kontynuacją rytuałów 32o zapewniającego masońską dominację Kościoła, zniszczenie Kościoła Chrystusa jako instytucji i budowaniem „Nowej Wieży Babel”?

Przydał się, być może, w tym ostatnim celu, człowiek, który jest „pokorny”? TAK, ALE Z WYKAZANĄ POKORĄ W OBOWIĄZKACH „MASOŃSKIEGO POSŁUSZEŃSTWA”!

13 marca 2013. Biały dym „Habemus Papam”? [“Mamy papieża”]?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie w sposób autorytatywny, trzeba spojrzeć na omawianą osobę: kard. Jorge Bergoglio [oświadczył]: «Nie chciałem być papieżem».

Problem jest taki, że Franciszek „Biskup Rzymu” nigdy nie chciał być papieżem, Nawet teraz. Dlaczego?

Leon Meurin w książce „Masońska synagoga szatana” / Freemasonry Synagogue of Satan, tak radzi w kwestii 32o: «Zastanawialiśmy się dlaczego 2-głowego orła nie ma już jawnie w tym stopniu, odpowiadającego „Koronie” Sefira (…) Powód wydaje się być taki, że  korony nie wzywa się by połączyła dwie władze, duchową i doczesną, która robi to w tym stopniu; 32-gi jest tylko władzą doczesną. Ale symbol „G” już potwierdza na 32-gim to do dokonania czego wzywa 33-ci”.

Pastorał – „Wygięty Krzyż” Pawła VI przejęty przez Franciszka.

Ten przykład nowej szkoły „ekspresjonizmu” zastosowany w sztuce sakralnej nie jest niedawnym wymysłem, a pochodzi od belgijskiego artysty, Alberta Servaesa, który w 1919 namalował węglem 14 stacji „Via Crucis” do kaplicy Klasztoru w Luithagen.

Tę „Drogę Krzyżową” potępiła Inkwizycja w 1921. Dekret mówił nie tylko o konkretnej pracy Servaesa, ale był potępieniem i zakazem całej szkoły sztuki sprzecznej z Wiarą i Tradycją.

Ale to nie było pierwszym orzeczeniem tego rodzaju: 11 września 1670 Klemens X zakazał krzyży „w brzydkiej i szorstkiej formie, w nieprzyzwoitej pozie, ze zniekształconymi oznakami bólu wywołującego bardziej obrzydzenie niż pobożność”.

A zatem, czy można myśleć, że papież Bergoglio nie chce być papieżem dlatego że, zgodnie z rytuałem 32o, który on teraz ucieleśnia, nie może reprezentować władzy religijnej, a jedynie wyłącznie polityczną na usługach masonerii?

Być może to jest klucz do zrozumienia dlaczego niektóre symbole papieskie tak pogardliwie się odrzuca, a inne przyjmuje bez żadnych trudności, nawet z wielką pilnością i natoralnością?

– Dlaczego pierścień Rybaka ze złotego metalu a nie ze złota?

– Dlaczego biała sutanna bez czerwonej piuski z gronostajem, albą i stułą?

– Dlaczego nie czerwone buty, żadnych ozdób i przepychu?

– Dlaczego szaty biedaka z czarną lamówką zamiast normalnych ornatów?

– Dlaczego białe krzesło zamiast tronu?

– Dlaczego mieszka w Santa Marta a nie w Pałacu Apostolskim?

– Dlaczego przejął nie mający szacunku pastorał – „wygięty krzyż” Pawła VI już potępiony przez Kościół?

– Dlaczego przyjął niepokojący pastorał / ferula z symboliczną gnostycko-szatańską treścią?

– Dlaczego na piersiach umieścił nie złoty symbol Odkupienia Chrystusa, a medalion z diabelską postacią z tą potworną twarzą i „skrzyżowanymi rękami” suwerennego wielkiego inspektora generalnego 33o, pod wizerunkiem „szatańskiego gołębia – ducha świetego” spadającego w dół, gromadzącego wokół siebie wszelkiego rodzaju owce i kozy?

– Dlaczego nosi paliusz ze wszystkimi symbolami o satanistycznym znaczeniu?

– Dlaczego na papieskim herbie przyjął mitrę nie symbolizującą trzech przekazanych Piotrowi przez Chrystusa władz, a zamiast tego trzech władz porządku, jurysdykcji i magisterium Lucyfera?…

I dlaczego kard. Jorge Bergoglio, który „śmiał się dopiero kiedy pokonał przeciwnika”, który „nigdy nie zapomniał urazy”, który był „trudnym mistrzem, zamkniętym, tyranicznym, którego bardziej się obawiano niż miłowano”, „delikatny wobec wrogów a brutalny wobec braci”, kiedy został „Biskupem Rzymu”, nagle zaczął całować dzieci?

W dokumencie z 26.06.1999, kard. Jorge Mario Bergoglio dziękował Mr Juan Carlos Becciu, prezydentowi Rotary Club w Buenos Aires, kiedy został „honorowym członkiem tej prestiżowej instytucji”.

Ale czy kardynał nigdy nie czytał negatywnej oceny Kościoła tej instytucji? W 1928 biskupi

Palencia, Orense, Tuy, Leon i Almería, napisali, że Rotary jest «nową satanistyczna organizacją, ohydną i perwersyjną, bliską masonerii», i że Rotary «wyraźnie wyznaje absolutny sekularyzm, uniwersalna religijną obojętność,

 i próbuje moralizować jednostki i społeczeństwo poprzez radykalnie naturalistyczną doktrynę, jak i racjonalistyczną i ateistyczną».

 

27 lipca 2013, Rio de Janeiro. Franciszek całuje satanistyczny krzyż bez ciała.

27.07.2013, na spotkaniu z kardynałami i biskupami Archidiecezji Rio de Janeiro w Brazylii, Franciszek trzymał krzyż o niezwykłym kształcie. Nawet go ucałował. Jak widać, brakuje mu ciała, więc co to za krzyż? Ukośne linie i ich 3 wierzchołki „sugerują” prawdopodobieństwo wpisanej 5-ramiennej gwiazdy, symbolu Bafometa, boga masonerii. Oraz, co jest owinięte wokół tych ukośnych linii? Czy to węże? Może głowa węża w centralnym punkcie pionowych i poziomych ramion krzyża? Czy ten krzyż jest jednym z wielu symboli Kaduceusza Hermesa z jego odkupieńczym gnostycko-masońsko-satanistycznym znaczeniem? Co ma oznaczać całowanie przez Franciszka tego rodzaju krzyża?  Czy odrzucił odkupienie Chrystusa na Krzyżu, by przyjąć odkupienie gnostycko-satanistycznej masonerii? Tylko poprzez negowanie Boskości Chrystusa można dojść do takich naruszeń! 

 

19 marca 2013, Franciszek przyjmuje papieski pierścień podczas Mszy inauguracyjnej w Bazylice św. Piotra.

Pierścień Rybaka przedstawiający Piotra Apostoła przyjmującego klucze Kościoła, symbol papieskiej władzy w Kościele Powszechnym. Dlaczego podany Franciszkowi pierścień był tylko ze złotego metalu, a nie prawdziwego złota, jak było w zwyczaju?

Metalowy pierścień Rybaka

Pierścień Rybaka wykonany z metalu i potem pozłocony

 Leo Meurin tak pisze o kandydacie otrzymującym pierścień 32o:

«Dlatego nie wejdziesz do labiryntu czarnej magii, do którego drzwi otworzył 32o. Ale żeby potwierdzić to co powiedzieliśmy, wymieniamy kolejny krok rytuału: po przedstawieniu kandydata mieczowi, „broni której  Godfrey z Bouillon użył przeciwko wrogom wiary, Wielki Komandor daje mu pierścień mówiąc: „Przyjmij ten symbol naszego związku…”

W tekście rękopisu jest wyjaśnione, że nadanie tego stopnia to tylko przedsmak następnego stopnia, 33-go, w którym kandydat otrzymuje złoty pierścień, z nim poślubia Zakon…» Meurin podsumowuje tak: «Tym pierścieniem jako symbolem, biskupi poślubiają swoje diecezje. Kolejna parodia Kościoła.»

Ciekawe jest to, że 33 jest stopniem Suwerennego Wielkiego Inspektora Generalego. I Meurin informuje, że «Inspektor jest tłumaczeniem greckiego słowa „Episcopos” (Biskup). „Wielki Inspektor Generalny” jest parafrazą dla papieża (masonerii – red).»

Zastanawiamy się: Czy złoty pierścień wyraża może przewidywanie 32o na 33, w którym przyjmuje się zoty pierścień i stopień inspektora, czyli „episcopos” albo „biskup”?

Może to jest powodem słów „Franciszek, ‚Biskup Rzymu'”? Jest suwerennym wielkim inspektorem generalnym, znanym też jako papież Uniwersalnego Kościoła Człowieka, znanego też jako Nowa Wieża Babel satanistycznej inspiracji, i którego założenie sięga niesławnej przysięgi złożonej przez pewnych prałatów w Rzymie podczas podwójnej Czarnej Mszy 29 czerwca 1963?

Ks. Federico Lombardi powiedział w oświadczeniu, że pierścień zaprojektował Henry Manfrini dla Pawła VI, a którego nigdy nie wykonano z metalu, gdyż Paweł VI chciał mieć pierścień celebrujący II SW.

Kim jest Henry Manfrini, poza tym, że był słynnym rzeźbiarzem papieży? Jego nazwisko pojawia się na słynnej „Liście Pecorelli” z 12.09.1978, z datą inicjacji: 21.2. 1968, Serial Nr:

968/c; Kod: MANE.

Nazwisko Henry Manfriniego pojawia się też na innych masońskich listach w następujących publikacjach:

– “Osservatore Politico” – 12.09.1978 („Lista Pecorelli”)

“Panorama” – 10.08.1976;

“Publia Gazzette” – 1976;

“Bulletin de l’Occident Chrétien” – lipiec 1976;

“Euroitalia” – 17.08.1978;

“Oggi” – 17.06.1981;

“30 Giorni” – 11.11.1992;

“La masonería invisible” [Niewidzialna masoneria] – książka Ricardo de la Cierva, 2002;

“La Verdadera Historia de Los Masones,” [Prawdziwa historia masonów] – książka Jorge Blaschkeand Santiago Rio, 2006.

1.11.2013: na Mszy w Verano, Franciszek miał nowy Krzyż – pastorał, dzieło rzeźbiarza-jubilera z Trastevere, Maurizio Lauri, zatytułowane „Wspaniały krzyż” / Crux glorious, wymyślony jako papieski ferula [pastorał]. Podarował go papieżowi na prywatnej audiencji 3.10.2013 przedstawiciel “Gruppo di ricerca sui metallic etici” / Grupa badająca etyczne metale, i mocno wspieranej przez kard. Óscar Andrés Rodríguez Maradiaga, SDB, Arcybiskupa Tegucicalpa w Hondurasie.

Rzeźbiarz Lauri wyjaśnia: «Praca konceptualnie wyraża syntezę wizji śmierci Chrystusa, jego męki, bólu, jak i zmartwychwstanie; dlatego jest znakiem pełni życia i nadziei która przyjdzie do nas wszystkich…»

Ale czego tragicznie nie ma w tej pracy to Krzyż, czyli brakuje umierającego na krzyżu Jezusa Chrystusa, nie ma symbolu Odkupienia. To skłania do takiego patrzenia na krzyż, które nieświadomie zaprzecza samemu Krzyżowi.

Piękno, witalność, zdolność służenia, władza, radość i chwała Zmartwychwstałego Chrystusa w Ewangeliach pochodzi od Krzyża; przychodzi z cierpienia, krwi, ran, ofiary, i przychodzi ze śmierci.

Zdjęcie po prawej jest jedną z wielu reprezentacji Kaduceusza Hermesa, i jest symbolem gnostycko-masońsko-satanistycznego odkupienia, z wężem buntu przeciwko Bogu w Pierwszej Masońskiej Trójcy, i dwoma wężami (symbolizującymi dobro i zło), co wynosi go do poziomu Boga-Człowieka (Druga Masońska Trójca), nad którymi stoi Trzecia Masońska Trójca Antychrysta, reprezentowana przez Koronę, która dominuje niebiańskiego człowieka z podniesionymi obu ramionami.

Patrząc na nowy papieski ferula Franciszka (zdjęcia na poprzedniej stronie), Pierwszą Masońską Trójcę symbolizuje 8-ramienna gwiazda (pod stopami), gwiazda Lucyfera z rytuału 1o.

W ferula są dwa węże owinięte wokół nóg i ciała „Zmartwychwstałego Chrystusa”, i wychodzące, jeden z przodu a drugi z tyłu ciała na poziomie biodra, i są tez promienie jak te wychodzące z ciała Człowieka na Kaduceuszu Hermesa.

Nie da się zignorować nie-męskiej klatki piersiowej wyglądającej bardziej jak kobiece piersi jak u Bafometa, boga masonerii; i nie ma też żadnych ran na klatce piersiowej, ani nawet na dłoniach.

A gdzie są Druga i Trzecia Masońska Trójca?

Palce lewej ręki „Zmartwychwstałego Chrystusa” są zorganizowane w dziwny sposób: kciuk i palec wskazujący osobno ale równolegle (trzymane razem), pozostałe 3 razem ale  palec serdeczny „sugeruje” próbę dołączenia do medium: jest to „znak Marrano”. A zatem Druga Trójca składa się z 3 palców razem (Pierwsza Trójca), pozostałe dwa (dwie płci bogów) dające razem 5 = 5-ramienna gwiazda, i „znak Marrano” symbolizujący duszę żydowskiego Boga-Człowieka, zwykle reprezentowane przez 6-ramienną gwiazdę z punktem centralnym. Trzecią Trójcę symbolizują 3 palce prawej dłoni „Zmartwychwstałego Chrystusa”.

KRZYŻ – PEKTORAŁ?

„Krzyż-pektorał” przyjęty przez Franciszka „Biskupa Rzymu”:

Dlaczego przyjęty przez Franciszka pektorał nie symbolizuje Zadośćuczynienia Ofiary Chrystusa na Krzyzu? Czy może zastąpiono to symbolem Jezusa, Dobrego Pasterza, poszukującego zagubione owieczki, by sprowadzić je do stada na swoich ramionach?

Dlaczego za „Dobrym Pasterzem” z pektorału Franciszka, który wraca do stada z barankiem na ramionach, idzie całe stado owiec?

Dlaczego owce niesione na ramionach przez „Dobrego Pasterza” mają dziwną głowę „sugerującą” dwa rogi?

Dlaczego „Dobry Pasterz” ma nawiedzone oczy podobne do tych Bafometa, masońskiego boga?

Dlaczego twarz „Dobrego Pasterza” nie wygląda ludzka, a jest podobna do „twarzy” Bafometa, boga masonerii?

Dlaczego „Dobry Pasterz” niesie baranka na barkach, krzyżując ramiona, jak wielki inspektor generalny 33o, który ma zadanie zgromadzenia całej ludzkości pod sztandarem Uniwersalnego Kościoła Człowieka z szatańskiej inspiracji?

Dlaczego „Dobry Pasterz” wydaje się być zainspirowany przez lecącą w dół gołębicę-świętego-ducha,  która jest w symbolu Satanic Ordo Templi Orientis (O.T.O.) bawarskich iluminatów?

Od lewej: Symbol Ordo Templi Orientis (O.T.O.) / Szczegół pektorału Franciszka. „Świety Duch” czy „satanistyczny święty duch”? / Gołębica – symbol krzyża Hugenotów.

Ordo Templi Orientis jest wyjątkowo potężny, jego zadaniem jest promowanie satanisty cznej korupcji / zepsucia na wysokim szczeblu środowiska, jako nieodłącznego sposobu zdobycia kontroli nad wybitnymi osobami.

O.T.O. miał sprowadzić wszystkie tajne stowarzyszenia pod jeden zarząd zdominowany przez bawarskich iluminatów.

Satanistyczny święty duch jest „duchem” który, poprzez „bunt przeciwko Bogu” bluźnierczej i satanistycznej Pierwszej Masońskiej Trójcy uwalnia człowieka od Boga, by awansować masona do stopnia Mistrza, czyniąc go Czlowiekiem-Bogiem, albo raczej Drugą Masońską Trójcą.

Dlatego to nie „święty duch” wynosi ducha człowieka w kierunku Boga, a ten który pcha go  w dół do Lucyfera.

We wszystkich reprezentacjach Ducha Świętego, Gołębica, symbol Ducha Świętego, pokazywana jest w czasie lotu, z ciałem i głową wzniesionymi w górę, a nie w dół.

Krzyż Hugenotów z gołębicą w dół

Ale w niektórych reprezentacjach masońsko-satanistycznej inspiracji, gołębicę przedstawia się w czasie lotu w dół, jak widać np. w symbolach Ordo Templi Orientis, krzyżach Hugonotów i na bluźnierczych płytkach poświęconej św. Padre Pio Satanistycznej Świątyni w San Giovanni Rotondo.

 Symbol Ordo Templi Orientis.

 

Warto zauważyć połączenie symbolu 18o  z Rycerzem Różokrzyzowcem (róża i krzyż w kielichu) z tymi warażającymi ideę Człowieka-Boga (7 piór ogona, liczba Mistrza-Boga-Człowieka).

Szczegół 10 srebrnej płytki –

 „Rozmnożenie chleba”

Szczegół 10 srebrnej płytki

„Przedstawienie Jezusa w świątyni”

Dlaczego ten sam paliusz Benedykta XVI?

Dalej czytaj: Ofiary z ludzi: Chiesa viva Nr 475 – październik 2014

I jaki może być najważniejszy cel kogoś kto nie wierzy w Boskość Chrystusa, kto gardzi i szydzi z Jego nauk, kto nigdy nie przepuści okazji wyrażania swojego całkowitego zrozumienia i szanowania każdego wroga Chrystusa i tych którzy oficjalnie ubliżają Mu i Jego Matce, Jego Kościołowi, i który wybrał sobie za podstawowy cel – zniszczenie chrześcijaństwa i samej idei chrześcijańskiej?

CZY CHRYSTUS EUCHARYSTYCZNY NIE JEST FUNDAMENTEM JEGO KOŚCIOŁA?

DLACZEGO TA SAMA MITRA JAK BENEDYKTA XVI?

Herb Franciszka „Biskupa Rzymu”

Mitra w  herbie Franciszka „Biskupa Rzymu” jest niemal identyczna jak ta na herbie papieża Benedykta XVI. Ta satanistyczna mitra, która nie przedstawia 3 rodzajów władzy Jezusa Chrystusa, a 3 rodzaje władzy zakonu, jurysdykcji i magisterium Lucyfera.

W publikacji „Antychryst w Kościele Chrystusa” / The Antichrist in the Church of Christ mitra przedstawia „krzyż patriarchalny z 3 ramionami”, proponowany masońskiemu kandydatowi 30o, po uczczeniu Lucyfera pod przykrywką Bafometa, spaleniu pachnącego kadzidła, później dokonaniu mordu rytualnego i podeptaniu papieskiej tiary, symbolu 3 rodzajów władzy danej przez Chrystusa Piotrowi i następcom. Na tym patriarchalnym krzyżu  kandydat wykrzykuje nienawiść i wojnę z Bogiem.

„W KOŃCU MOJE NIEPOKALANE SERCE ZATRIUMFUJE…

OJCIEC ŚWIĘTY POŚWIĘCI MI ROSJĘ,

ONA SIĘ NAWRÓCI

I ŚWIAT DOSTANIE OKRES POKOJU”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 50 = 54