Strona główna > NWO > Antypapież Bergoglio: Droga młodzieży, nawracanie żydów i pogan to zło !

Antypapież Bergoglio: Droga młodzieży, nawracanie żydów i pogan to zło !

(…) Jorge Bergoglio (ps. Franciszek) chciał zaskoczyć uczniów Liceum Klasycznego Pilo Albertelli w Rzymie swoja wizytą (…) „Żyj według zasad swojej wiary”, „nie możesz powiedzieć” swoim żydowskim lub muzułmańskim kolegom, „przyjdźcie i nawróćcie się”. (vieni e convertiti).
Takie jest przesłanie heretyka Bergoglio ps. Franciszek podczas spotkania – niespodzianki z rzymskimi licealistami. „To życie zgodnie [z zasadami wiary] uczyni cię dojrzałym. Nie znajdujemy się w czasach krucjat” (Non siamo nei tempi delle crociate), dodał Bergoglio, który spotkał chłopców na dziedzińcu instytutu. (…)
 
Co na to Pan nasz Jezus Chrystus?

«Idąc na wszystek świat, opowiadajcie Ewangelią wszemu stworzeniu. Kto uwierzy i ochrzci się, zbawion będzie, a kto nie uwierzy, będzie potępion.

A cuda tych, co uwierzą, te naśladować będą: W imię moje czarty będą wyrzucać, nowemi językami będą mówić. Węże będą brać, i choćby co śmiertelnego pili, szkodzić im nie będzie: na niemocne ręce będą kłaść, a dobrze się mieć będą.»   (Mk 16 15-1)

UWAGA ! KALENDARZ KATOLICKI POJAWIŁ SIĘ W SPRZEDAŻY I JEST DO NABYCIA !!! (Nie mylić z judeochrześcijańskim koncernem watykańskim opanowanym przez „strasznych braci w wierze” i inne organizacje lucyferyczne !)

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2019/12/antypapiez-bergoglio-droga-modziezy.html

23.12.2019

One thought on “Antypapież Bergoglio: Droga młodzieży, nawracanie żydów i pogan to zło !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.