Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rozkwit technologii Antychrysta

Rozkwit technologii Antychrysta

Roboty naśladujące ludzkie ruchy, mimikę twarzy, technologie komunikujące się ze swoimi kreatorami, a teraz i program pozwalający na nakładanie zupełnie innej twarzy w trybie odtwarzania video…

aaa

a

W poniżej zaprezentowanym temacie opowiada się o nowościach w dziedzinie technologii, które prowadzą ludzkość do antychrześcijańskiego końca ludzkiej historii.

1- Twórca antropomorficznych robotów, David Hanson, przedstawił w amerykańskiej telewizji CNBC swój kolejny twór, robota o imieniu Sofia. Na pytanie Davida czy chce ona zniszczyć ludzi, Sofia dała odpowiedź twierdzącą co przysporzyło transmisji CNBC niewiarygodnej popularności.

2- Nowa klasa biologicznych robotów opracowanych przez specjalistów z University of Illinois jest zaprogramowana tak aby poruszać się w stronę światła jak to czynią owady. Oczekuje się, że w przyszłości te miniaturowe urządzenia znajdą zastosowanie w diagnostyce, medycynie i sondowaniu.

3- Niedawno projektanci przetestowali systemy „zamiany twarzy” w trybie czasu rzeczywistego „Face2Face”, na znanych politykach, wśród których był George Bush, Władimir Putin, Donald Trump i Barack Obama.

4- Naukowcy ze Stanford University stworzyli prototyp kwadrokoptera, który potrafi lądować na pionowej płaszczyźnie i wspinać się po niej. Lądowanie na pionowej płaszczyźnie może być przełomową umiejętnością dla drona pracującego, na przykład, w strefie klęski żywiołowej, zburzone budynki uniemożliwiają znalezienie płaskiej powierzchni lądowania dla zwykłego helikoptera, podczas kiedy ściany są najczęściej zachowane po upadku budynku.

5- Naukowcy z Laboratorium Zaawansowanej Dwunożnej Robototechniki (AMBER Lab) Institute of Technology w stanie Georgia (USA) nauczyli dwunożnego robota DURUS-2D poruszania się biegiem. Na przykładzie robota uczeni badają „prawidłowe” ruchy dwunożnych robotów, które pozwalają im chodzić tak jak czynią to ludzie. Oprócz prac nad dwunożnymi robotami projektanci tworzą także robotyzowane protezy.

6- A oto nieoczekiwana wiadomość. Korporacja GOOGLE wystawiła na sprzedaż firmę „Boston Dynamics”, którą nabyła w 2013 roku. Według danych czasopisma Bloomberg, potencjalnymi nabywcami mogą być Amazon i Toyota. Jako powód poszukiwania nabywcy czasopismo Bloomberg wymienia przekonanie kierownictwa GOOGLE, że „Boston Dynamics” nie zdoła wyprodukować produktu komercyjnego i rozpocząć osiągania zysków w przeciągu kilku lat.

—————————————————————————————————

Innowacyjne opracowania uczonych z USA i z Niemiec uczyniły możliwym zdalne sterowanie twarzami na ekranach telewizyjnych. Program Face2Face nakłada mimikę sterującego „aktora” na jakąkolwiek inną twarz, można to robić „na żywo” i wklejać do emisyjnego video. Twarz na ekranie telewizyjnym, pod kontrolą „aktora”, jest w stanie odpowiadać na pytania, marszczyć brwi, itd.

Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Innowacja, która jest animacją twarzy w czasie rzeczywistym, to technologia Face2Face, która pozwala przenosić mimikę z jednej twarzy na inną.

Jako przykłady naukowcy przedstawiają kilka filmików video ze znanymi politykami o randze światowej, takimi jak George Bush junior (były prezydent USA), Władimir Putin, Donald Trump (kandydat na stanowisko prezydenta USA) i Barack Obama.

Zasada tej technologii opiera się na stworzeniu wirtualnej „maski”, która powstaje na bazie informacji z kamery internetowej. Taka technologia pozwala w istocie wykorzystać jako podstawę fotografię albo video i dodać do nich niezbędne „emocje”.

W ubiegłym roku już informowano o tym projekcie jednakże sądząc po filmiku video, ta technika została udoskonalona i obecnie pozwala pracować prawie z każdym video. Oczywiście mowa jest o tych filmikach na których jest jedna osoba i jest ona filmowana w zbliżeniu.

Fałszowanie video zawsze było uważane za stosunkowo pracochłonne w porównaniu do fałszowania fotografii. Jeżeli na fotografii, w programie PhotoShop, można dość szybko usunąć zegarek z ręki to przeprowadzenie takiej operacji na video jest dużo bardziej skomplikowane a „na żywo” jest w ogóle niemożliwe.

Ale najprawdopodobniej wkrótce wejdziemy w nową erę technologii informatycznych kiedy pojawią się nie tylko pojedyncze próby manipulacji świadomością mas ludzkich ale i pełnowartościowe klony, wirtualni ludzie , którzy żyją tylko w telewizorze. Będą oni występować „na żywo”, odpowiadać na pytania, brać udział w talk-show albo spotykać się z wyborcami. Ale będzie to tylko na ekranie a sterowanie postacią będzie odbywać się w zdalnym trybie.

Niestety, taka technologia ma wielki potencjał nie tylko w sferze rozrywki ale i w środowisku kryminalnym, zwłaszcza biorąc pod uwagę rozwój związku video i programów syntezy głosowej.

Źródło: «Глас правосланого народа»

Za: http://protivkart.org/main/7958-antihristovy-tehnologii-v-deystvii-video.html

Publikacja: 27.03.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.